Logo

Granični prelazi SRB

Sve o neophodnim zakonima u prevozu, sabraćaju, neophodne dozvole, atesti, dokumentacija za tahografe i ostala tematika vezana za zakonodavstvo i propise.

Re: Granični prelazi SRB

Postod mate » Sub Avg 16, 2014 2:09 pm

Hvala puno kolega, znam da je jucer vec bio show, bus iz NSa, je kasnio skoro 4 sata, kaze vozac 3.5 sata su cekali, cak vise ne pomaze ni ici na Sid-Tovarnik, jer i tamo su guzve, nekih cca. 2 sata se ceka
mate
Član
 
Postovi: 17517
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 9:42 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Granični prelazi SRB

Sponzor

 

Re: Granični prelazi SRB

Postod Goran sk » Ned Avg 31, 2014 8:45 pm

Ja sam cekao u subotu ujutru skoro 3 sata na ulaz u Hrvatsku.Guzve jesu ali djabe su hrvati napravili tako veliku granicu kada u spicama su otvorene samo dve trake (u mom slucaju) .Ista ta suma auta su prelazili na naplatnim rampama (gde su sve trake otvorene ) pa se prolazilo za dva tri minita .....
Image
Korisnikov avatar
Goran sk
Član
 
Postovi: 23034
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 9:24 pm
Lokacija: Stuttgart-Skopje

Re: Granični prelazi SRB

Postod becks89 » Čet Sep 04, 2014 8:40 pm

mate je napisao:Hvala puno kolega, znam da je jucer vec bio show, bus iz NSa, je kasnio skoro 4 sata, kaze vozac 3.5 sata su cekali, cak vise ne pomaze ni ici na Sid-Tovarnik, jer i tamo su guzve, nekih cca. 2 sata se ceka

Meni nije jasno zašto ljudi insistiraju na tome da idu na Batrovce, a tamo se uvek čeka, i van sezone. Išao sam nekoliko puta ovog leta, dok je na Batrovcima kolona koja čeka po 3,4 sata, na Šidu max 20-30min. Retko koriste te manje prelaze.
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Granični prelazi SRB

Postod NemanjaLip » Sub Dec 20, 2014 2:31 pm

Na Batrovcima zadrzavanje 90 minuta
NemanjaLip
Član
 
Postovi: 277
Pridružio se: Sre Dec 03, 2014 6:24 pm

Prethodni

Povratak na Zakonodavstvo i papiri

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron