Logo

Organizovanje gradskog prevoza

Sve o neophodnim zakonima u prevozu, sabraćaju, neophodne dozvole, atesti, dokumentacija za tahografe i ostala tematika vezana za zakonodavstvo i propise.

Re: Organizovanje gradskog prevoza

Postod arandjelovic » Sre Jul 11, 2012 7:27 pm

Sve je to super, prvo bi se po njima nalepili kojekakvi reklamni posteri i umrlice pa bi se onda sve to pokrsilo... Kao sto rekoste nije to za nas, za nas je samo limena nadstresnica da nas ne bije direktno sunce u glavu ili da se ne kisne dok se ceka autobus i gotovo... Ja prosto ne mogu da shvatim kako neko moze da unakazi nesto lepo i korisno u sta je neko drugi ulozio pare, meni su to nenormalni mozgovi, bolesni. A tek kad vidim novu novcatu fasadu stambene zgrade ispisanu kojekakvim budalastinama e tek se tad najezim. A da tome ko je to ispisao dodje neko i po sred kuce mu napise nesto glupo sprejem da vidim kako bi on reagovao... Ali dobro mi smo u globalu primitivci, cast izuzecima!!! :shock:
Mercedes-Benz... The best or nothing!
Korisnikov avatar
arandjelovic
Član
 
Postovi: 1823
Pridružio se: Uto Mar 13, 2012 11:09 pm
Lokacija: Velika Plana - Podgorica

Re: Organizovanje gradskog prevoza

Sponzor

 

Re: Organizovanje gradskog prevoza

Postod Aleks_BGD » Čet Jul 12, 2012 3:24 pm

sasa-74 je napisao:postave se kamere unutra i resena stvar .

Sale je u pravu,secate se kad je onaj lik skinuo validator u novom Spancu,2 dana kasnije policija mu je zakucala na vrata.Po meni bi trebalo sva vozila da se opreme video nadzorom kao i stajalista.Lepo se pokrije svako stajalista i svako vozilo iz 2 ili 3 ugla da moze lepo sve da se vidi pa neka gospoda izvoli neka lomi i razbija.Englezi su bili pametni kad su na stadionima uveli pravilo 5 godina robije za svaki baceni upaljac...jel ste videli kako su im navijaci mirni.. :wink:
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Organizovanje gradskog prevoza

Postod Fipi 494 » Pet Maj 30, 2014 7:15 pm

Ova tema je predvidjena za mastanje,pa cu i ja malo da mastam :)

Imam zelju da odrzavam gradski prevoz u Uzicu.Postojecu autobusku stanicu bi srusio,a napravio bi manje stanice(Punktove)i da na svakom postoji dispecer koji regulise saobracaj.Prigradske stanice bi mi bile dugacke oko 2 km u proseku,isto na svakoj stanici da se ceka vreme,i normalno da se u autobus ne ulazi bez karte.I ovo bi mi se najvise svidelo:
Ako imam 20 izbacenih vozila u saobracaj,da imam angazovanih 20 konduktera na nekim stajalistima koji ce da zaustave autobus i prekonrolisu legetimacije,i jedno 5 konduktera koji bi strogo radili sa policijom i kad udju u autobus,a nemaju kartu da snose teske posledice.Sve autobuse bi opremio full opremom:
Radio,kamere,tapacirana sedista,rampa za invalide,GPS sistem i druge stvari.

Po mojoj zelji da budu reklame za cokoladne bananice,sokove i ostale grickalice,a i da imam promoterke koje to dele :mrgreen: ali ja mislim da je to zelja svih

Naravno to bi moglo da bude u celoj Srbiji,samo da postoji neki zakon.Dzabe nama da placamo prevoz,ako pola mog novca od karte ode nekom petom u dzep,a ostatak treba rasporediti za dnevnicu vozaca,gorivo,odrzavanje i ostale sitnice...
Ipak ja samo mastam... :)
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Prethodni

Povratak na Zakonodavstvo i papiri

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost