Logo

Audio-Video

Sve rasprave vezane za tehniku, za autobuse, naravno.

Audio-Video

Postod TR-Elektronik » Pon Maj 09, 2011 9:24 am

Zdravo svima

Novi sam ovde na forumu ali vec 17 godina radim audio video sisteme u autobusima popravke proizvodstvo; pojacala, pretvaraca 24/12 24/220 itd...
Brand TR-Elekrtonik pojacala i oprema vencana za autobuse koja radi besprekorno u mnogim autobusima u Makedonijii.

Servis za Blaupunkt ,ACTIA Video Bus,Travel JOY ,Nigos monitore i bus opremu.
Poslednji put menjao TR-Elektronik dana Pon Maj 09, 2011 10:03 am, izmenjena samo jedanput
TR-Elektronik
Član
 
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:42 am
Lokacija: Skopje

Audio-Video

Sponzor

 

Postod Sloba » Pon Maj 09, 2011 9:37 am

Slažem se.

A možemo li dobiti neke informacije ili slike?
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

TR-Elektronik Bus Control Pojacalo BCA-24120

Postod TR-Elektronik » Pon Maj 09, 2011 11:11 am

Najnoviji BCA Bus kontrol Amplifier BCA D-Mos24120 ugradzen u autobus Bran Prilep.

http://s1133.photobucket.com/albums/m59 ... ockpit.jpg

Dole desno ispod Pioner DVD je TR-Elektronik BCA D-Mos 24120 pojacalo izradzeno sa (TDA 7296 Integralno kolo koje se koristi u Blaupunkt pojacala CPA81) i ima najvece perfomanse za rad na 24V.
Standarno prikljucak za Mikrofon ,kontrola za video ,tv radio ,cd.

Kod modela TR-Elektronik BCAM 24120 ima kontrola za kamere 1 i 2 za rikverc i za drugi sprat kod duplih autobusa.

-------------------------------------------------------------------------------------

U suradnju sa Malo m Andreevski marketing agencija montiran je LCD sa DVD u gratski autobus Sloboda Prevoz za reklamne svrhe.
http://s1133.photobucket.com/albums/m59 ... =LCDTV.jpg
TR-Elektronik
Član
 
Postovi: 3
Pridružio se: Pon Maj 09, 2011 8:42 am
Lokacija: Skopje

Postod miham » Čet Maj 12, 2011 6:17 pm

e ti si mi trebao.. :) reci mi je li koliki problem ugraditi audio-video opremu u autobus..konkretno,interesuje me na koju foru tj. semu se prikovcava dvd player na tv u njemu,da li postoji neko posebno prikovcavanje,pretvaraci i dodatna oprema..i koliko se sve to krece kod tebe..?mozes mi odgovoriti na e-mail ukoliko imas kad..pozz..

Lične podatke razmenjujte putem privatnih poruka, da ne bi došlo do zloupotrebe.
Urednik.
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro


Povratak na Tehnika

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju