Logo

Autobusi sportskih ekipa iz CG

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod milan.nk » Pet Mar 18, 2011 5:30 pm

arsenal je napisao:Lose, veoma lose iako je taj bus u sustini odlican. Prlicno malo je presao za svoje godine, u njemu je MB od 290 ks to bukvalno leti putem!


Ma da, inace svi ex Montenegroexpress-ovi autobusi su ocuvani , voze samo preko ljeta i to pomalo :lol: To sto kazes odlican je bus, samo ruzno izgleda :lol:
milan.nk
 

Sponzor

 

Postod miham » Pet Mar 18, 2011 5:43 pm

Pa moj je karoserijom isti kao ovaj...ali ce biti novijeg izdanja,u moj je bio 220ks,ali mu ubacujem 280KS,ima da leti sto kaze Sinisa.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Pet Mar 18, 2011 11:27 pm

miham je napisao:Pa moj je karoserijom isti kao ovaj...ali ce biti novijeg izdanja,u moj je bio 220ks,ali mu ubacujem 280KS,ima da leti sto kaze Sinisa.. :)


E kud se izleceh pi... Nemoj sto zamjerit :D nego eto cisto ne volim ove midi-buseve. E tako i treba,jaci motor i da padne jedno sredjivanje i eto ti lutka :D
milan.nk
 

Postod miham » Sub Mar 19, 2011 7:53 pm

ma opusteno,kod mene je na plasticnu hirurgiju pa ce biti mladji komad.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod arsenal » Pon Mar 28, 2011 12:22 am

Kosarkaski klub "Buducnost" Podgorica, tezeller tiger.

Image

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod miham » Uto Apr 05, 2011 9:09 pm

evo niksickog ljepotana..hahahah..

miham je napisao:neobus( ne znam oznaku) danas kod mene..inace ovim se voze fudbaleri sutjeske i celika.. :) Bio na popravci kocnica..

Image
Image
Image
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Uto Apr 05, 2011 10:18 pm

miham je napisao:evo niksickog ljepotana..hahahah..

miham je napisao:neobus( ne znam oznaku) danas kod mene..inace ovim se voze fudbaleri sutjeske i celika.. :) Bio na popravci kocnica..



E na sta su spali i Sutjeska i Celik...

A nekad ih je vozio ovaj:
arsenal je napisao:MB europa.

Image

arsenal je napisao:
Image

.
milan.nk
 

Postod Kassbohrer » Sre Apr 06, 2011 5:09 pm

Još se vidi trag natpisa Nibus, jeli propala ta firma sjećam nekad su imali dosta buseva.
Kassbohrer
Član
 
Postovi: 2532
Pridružio se: Sre Feb 13, 2008 12:20 am
Lokacija: Bileća

Postod miham » Sre Apr 06, 2011 8:31 pm

eeeee,nekad su drzali vecinu gradskog saobracaja,i imali cak 16 polazaka iz NK za PG dnevno..!!! i jos dosta linija..ta firma je ciljno propala da bi druge prosperirale.. :roll: veliku vecinu njihovih buseva je kupio BLT iz Podgorice,a ostatak gradskih sam mahom ja iskasapio.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Sre Apr 06, 2011 8:52 pm

miham je napisao:eeeee,nekad su drzali vecinu gradskog saobracaja,i imali cak 16 polazaka iz NK za PG dnevno..!!! i jos dosta linija..ta firma je ciljno propala da bi druge prosperirale.. :roll: veliku vecinu njihovih buseva je kupio BLT iz Podgorice,a ostatak gradskih sam mahom ja iskasapio.. :)


Sve tacno... A znate i sami kad se vozila namjerno dovode u takvo stanje, i onda se namjesti tender, i dalje svi znamo. A sto se tice BLT-a da ne znas Marko je li kod njih jos uvijek onaj MB 0 0404 Eurostar sivi metalik sto su ga vozili u Nibusu Beli Roganovic i Mico sa foruma?
milan.nk
 

Postod miham » Sre Apr 06, 2011 9:43 pm

jeste,i on i ovaj plavi mercedes.. oni jos uvijek funkcionisu,hvala Bogu..mislim da jos uvijek radi onaj plavi fiat kraci sto je vozio za pg kod nibusa,a onaj duzi plavi fiat visoki je zavrsio kod mene pod noz..interesantno je kako je taj autobus parkiran samo zbog kompresora motora..!! i od lezanja je satruo citav tako da nijesam mogao nista iskoristiti od njega,osim sjedista koja su bila fenomenalna.. :) a skoro je onaj Darko Popovic docerao onu bez setru nisku 212h sto je bila ex nibus da je kasapi.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Pet Apr 15, 2011 11:47 pm

Kosarkaski klub Bonus iz Niksica sa Daily-jem, ex Marusic prevoz
Image
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Pet Apr 15, 2011 11:49 pm

miham je napisao:jeste,i on i ovaj plavi mercedes.. oni jos uvijek funkcionisu,hvala Bogu..mislim da jos uvijek radi onaj plavi fiat kraci sto je vozio za pg kod nibusa,a onaj duzi plavi fiat visoki je zavrsio kod mene pod noz..interesantno je kako je taj autobus parkiran samo zbog kompresora motora..!! i od lezanja je satruo citav tako da nijesam mogao nista iskoristiti od njega,osim sjedista koja su bila fenomenalna.. :) a skoro je onaj Darko Popovic docerao onu bez setru nisku 212h sto je bila ex nibus da je kasapi.. :)


Vidio sam danas onu Setru kod Darka, nego je nemadoh cim slikati. Inace vozio je onaj fini covjek sto sad vozi kod Misa Sobera, onaj sa bradom...
milan.nk
 

Postod milan.nk » Uto Maj 03, 2011 8:52 pm

Biciklisticki klubovi Tempo i Nik-bike
Image
milan.nk
 

Postod milan.nk » Ned Okt 23, 2011 10:20 pm

Kosarkaski klub Podgorica
Image
milan.nk
 

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju