Logo

Lekon

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Lekon

Postod DraganNish » Pon Jun 30, 2008 9:54 pm

Kao prevoznik sa najmodernijim parkom i ne bas sretnim Liazima i ovaj prevoznik treba da ima svoje stranice
Image
Ovaj je u eksploataciji na linija Mramor-Calije (ili durlanski autobus )
Image
Image

Image
From Russia with love :D
Sveze dovezeni iz Rusije kada nas je Smiljko palio kako ce grad Nis osnovati svoj vozni park,ete nam ga na,nekoliko meseci kasnije se proculo da su svi autobusi odavno bili otkupljeni.Mada nisu losi.Otplacuje ih Lekon preko NLB leasinga...
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Lekon

Sponzor

 

Postod Milanche » Pon Jun 30, 2008 10:05 pm

Lekonci kod kružnog toka kod KPD-a!
Na liniji 38 (Mramor-Čalije)
Image

Image
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod DraganNish » Pon Jun 30, 2008 10:13 pm

Milanche jel oni imali jos nesto od voznog parka ili nisu?Sve mi se cini da su imali merdze...znam za curdica ali nesto mi smrdi tu....
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod Milanche » Pon Jun 30, 2008 10:18 pm

Koliko mi se čini...mislim da su imali i da još uvek imaju samo ove!
Tj. Liaze i Berkofe!
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod milos265 » Uto Jul 01, 2008 4:40 am

Liaze, Cobre i one stare Ikarbuse kupljene od LUV Braca Sarac. U Beogradu imaju i nekoliko Sanosa.
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod Milanche » Uto Jul 01, 2008 12:49 pm

Tačno, tačno... imali su u Nišu i jedan stari IK 103, samo ga nisam video 100 godina!
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod milos265 » Uto Jul 01, 2008 6:48 pm

Taj stari Ikarbus im je radio u Beogradu na liniji 52 a kad su presli u Nis imao je gadan udes, koliko se secam ispravio je krivinu i uleteo u dvoriste valjda. Znam da su novine posle trubile danima o tome.
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod Marko » Uto Jul 01, 2008 7:12 pm

Image
Jedno lice je poginulo a 24 povredjeno. Autobusu su otkazale kocnice. Slika preuzeta sa
http://www.danas.co.yu/20060526/dezurna1.html
Žalosno je što današnja deca misle da je Mocart bio vlasnik kladionica, a ne da je prodavao čoko kugle

# Vratite Risa u Vojnu akademiju
Marko
Član
 
Postovi: 12129
Pridružio se: Uto Apr 29, 2008 10:54 pm
Lokacija: Nakon uništenja zvezde smrti planeta Endor

Postod DraganNish » Uto Jul 01, 2008 8:10 pm

Krivo mi zbog mladog coveka koji je na veoma glup nacin umro,ali ovo se odmah vidi da su clanke pravili stranacki ljudi.
Kada se pojavi neko nov,u bilo kojoj oblasti,ljudi zele da ga sabotiraju.Price o tome kako su privatnici neljubazni,pijani,smrde,prde,ne znam ni ja sta,a Nis Ekspresovi ljudi nas docekuju sa sve leptir masnicama.Ljudi iz Nis Ekspresa su ekstra profesionalni,a ljudi koji voze kod privatnika pre toga jedinu voznju su imali na traktoru....da ne pricam nebuloze jos vise,ali to su uglavnom Nislije vozile te autobuse i prodavali karte kod privatnika.I polupismen covek poveruje u sve to...
Ta relacija je puna ostrih krivina a i mali je put,ako su otkazale kocnice nije su to moglo mnogo sto sta uraditi.
Uostalom privatnici u Nisu su ubedljivo bili ljubazniji od Nis Ekspresa,sada je stanje malo izjednaceno,ali uglavnom su mladji ljudi ok....
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod milos265 » Uto Jul 01, 2008 9:14 pm

To ti je preslikana medijska prica iz Beograda :twisted: :twisted: :twisted: Naravno, zalim svakoga ko nastrada ali pre bilo kakvih rezultata istrage novinari donose presude a nemaju ni elementarno poznavanje materije ali zato vrlo dobro poznaju interese politicara i ljudi oko njih...
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod DraganNish » Uto Jul 01, 2008 9:37 pm

milos265 je napisao:ali zato vrlo dobro poznaju interese politicara i ljudi oko njih...

Ne moraju da poznaju,oni su uglavnom dovedeni tu od strane stranke,tj dovedeni su ljudi koji imaju sirok dijapazon iskaza reci u kratkoj sadrzini,po mogucstvu nagadjanja i ne tako malog broja neistine.Pozdravljam dolazak privatnika od prvog dana,naravno ne svidja mi se to sto su iz Beograda,ali ko bi pa drugi konkurisao?Jugeskpres mozda? :twisted:
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod DraganNish » Sre Jul 02, 2008 7:15 pm

Jos jedan Lekonov Liaz na liniji Nis-Gabrovac-Vukmanovo-Berbatovo.
Image
Slikao sam ga u jurisu niz padinu na obodu Gabrovca
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod avramovicsasa » Sub Jul 05, 2008 9:34 pm

znate kako je kada ste jedini prevoznik u gradu tada držite monopol tako
da osoblje može da radi šta hoće,ne ljubaznost,nepoštovanje polazaka itd.
a kada dobijete konkurenciju sve se menja.
Sećam se kod privatnika u Beogradu kada su došli,naplaćivali su karte i bili veoma ljubazni kada su uveli ITS onda se obraćaju putnicima ,,stoko,,
to je mentalitet našeg naroda nekultura mislim da nema veze sa samim prevoznikom.
Čudi me da je Niš dozvolio da voze sa BG tablama,u Beogradu jedan od uslova tendera bio je BG table i da je firma registrovana u Beogradu.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod Milanche » Sub Jul 05, 2008 11:35 pm

avramovicsasa je napisao:Čudi me da je Niš dozvolio da voze sa BG tablama,u Beogradu jedan od uslova tendera bio je BG table i da je firma registrovana u Beogradu.


Nisam siguran, ali mislim da nije bilo zainteresovanih privatnika iz Niša!
Deluje neverovatno, ali istinito! :shock:
Milanche
Član
 
Postovi: 713
Pridružio se: Pet Feb 08, 2008 2:54 am
Lokacija: Niš

Postod DraganNish » Ned Jul 06, 2008 12:07 am

Ne znam koliko je to tacno ali vlasnica Veritima je rodjena Nislijka pa je htela ovde da pocne posao,zna se kako su jos zavrsili busevi....I dan danas vozikaju samo mi krivo sto su firme koje su ih preuzele skinule one displeje unutar autobusa...nisu sve radile ali bar ti vreme prodje kada citas male oglase :lol: :lol:
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Sledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju