Logo

Montexpress Group, Nikšić

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Montexpress Group, Nikšić

Postod arsenal » Uto Jun 28, 2011 1:34 pm

Evo da ja uhvatim muštuluk Marku i pokrenem topic o njegovoj prevozničkoj firmi. Za sada slike samo dva, ali znamo da će uskoro i treći njegov bus na drumove.
Uhvaćeni jutros u Tivtu MAN Avtomontaža i MB Van Hool, imaju u dnu vrata naljepnicu "Lalatović Nikšić", pa će nam miham već objasniti kakva je ovo kobinacija u pitanju. :D

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Montexpress Group, Nikšić

Sponzor

 

Postod joza » Uto Jun 28, 2011 8:07 pm

Dobra su ti druže oba, i MB mi je baš dobar, ali MAN :shock:
Svaka čast
Korisnikov avatar
joza
Član
 
Postovi: 1133
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 1:54 am
Lokacija: Backa Palanka

Postod fimatotravel » Uto Jun 28, 2011 9:13 pm

Ali TAM odnosno MAN :lol: je babaroga bez premca :!:
fimatotravel
Član
 
Postovi: 1853
Pridružio se: Sre Feb 02, 2011 9:53 pm
Lokacija: PANČEVO

Postod miham » Uto Jun 28, 2011 9:13 pm

hehehhe,samo sam cekao kolegu iz Tivta da ih upeca nedje.. :D Pise Lalatovic zato sto moja firma jos uvijek nema licencu za prevoz putnika(nijesam ni mislio time da se bavim),pa sam kao dao u zakup firmi Lalatovic da bi se papiroloski pokrio i mogao da radim sa njima dok izvadim licencu za moju.Takodje,moras po zakonu da imas 2 godine licencu da vozis po CG da bi dobio licencu da ides van nje,a firma Lalatovic vec ima licencu za inostrane linije pa mogu da vozim i vani da sto vise iskoristim sezonu pa cu na jesen vaditi moje licence..a inace oba autobusa su registrovana i vlasnistvo firme Montexpress d.o.o. iz Niksica.. :D
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod fimatotravel » Uto Jun 28, 2011 10:08 pm

PEX je napisao:Otvaranje teme-dobar razlog da se zalije 8) Aj' pa da narednih godina ova tema dobije dosta novih autobusa :)
Ćuti tu i zadovolji se sa tom kafom što držiš u ruci (na slici)...vala toliko jela i pića nam duguje marko da će morati da proda jedan bus da bi nas namirio :mrgreen:
fimatotravel
Član
 
Postovi: 1853
Pridružio se: Sre Feb 02, 2011 9:53 pm
Lokacija: PANČEVO

Postod fimatotravel » Uto Jun 28, 2011 10:31 pm

PEX je napisao:Kafu nesto retko pijem, ali često kuvam simpatičnim koleginicama. :) Za ovo ostalo si u pravu od reči do reči, ja ću samo da dodam ako nas namiri hranom i pićem, dovešćemo mi njemu neku "kuju" (jer za bolje nije) da i ona njega namiri 8) Jer je to brat Marko zaslužio :lol:
E moj pomalo pošteni Marko (što bi ti rekao) kuja ti se smeši :lol: :lol: A da nisu te simpatične koleginice možda iz Pančeva 8)
fimatotravel
Član
 
Postovi: 1853
Pridružio se: Sre Feb 02, 2011 9:53 pm
Lokacija: PANČEVO

Postod fimatotravel » Sre Jun 29, 2011 9:44 pm

miham je napisao:
PEX je napisao:Kafu nesto retko pijem, ali često kuvam simpatičnim koleginicama. :) Za ovo ostalo si u pravu od reči do reči, ja ću samo da dodam ako nas namiri hranom i pićem, dovešćemo mi njemu neku "kuju" (jer za bolje nije) da i ona njega namiri 8) Jer je to brat Marko zaslužio :lol:


ne valja ti to brate sto kuvas te kafe,baci koje pivo ili neki cokanjcic u frizider pa im njega ponesi,garant da ces im se vise svidjet'.. :D a sto se kuje tice,samo nemojte u Niksic,tu ne smijem mrdnuti,a sve preko tunela budos dolazi u obzir.. :mrgreen: :mrgreen:
Mora da ti je žena pročitala za ovaj tunel pa ti lupila embargo za komjuter čim tebe nema forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fimatotravel
Član
 
Postovi: 1853
Pridružio se: Sre Feb 02, 2011 9:53 pm
Lokacija: PANČEVO

Postod miham » Sub Jul 09, 2011 9:29 pm

Mecka je veceras otisla za NIS.. :!: :!: :!: linija Podgorica :arrow: Nis preko firme Podgorica ekspress.. :D Nislije,aparat u ruke i da je lovite sjutra na stanicu.. :D
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod fimatotravel » Sub Jul 09, 2011 11:02 pm

Jel to samo privremeno ili za stalno :?: ćuti,dobro je kad imaš posla.Nek je sa srećom :wink:
fimatotravel
Član
 
Postovi: 1853
Pridružio se: Sre Feb 02, 2011 9:53 pm
Lokacija: PANČEVO

Postod miham » Ned Jul 10, 2011 12:57 pm

fimatotravel je napisao:Jel to samo privremeno ili za stalno :?: ćuti,dobro je kad imaš posla.Nek je sa srećom :wink:


hvala brate.. :) privremeno,neka sezonska linija koju cu da upadnem s vremena na vrijeme kad budem imao vremena.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod fimatotravel » Ned Jul 10, 2011 3:12 pm

miham je napisao:
fimatotravel je napisao:Jel to samo privremeno ili za stalno :?: ćuti,dobro je kad imaš posla.Nek je sa srećom :wink:


hvala brate.. :) privremeno,neka sezonska linija koju cu da upadnem s vremena na vrijeme kad budem imao vremena.. :)
Smeš li ti da ideš na tu liniju :?: Mislim jel imaš odobrenje (usmeno i pismeno) od gospođe :?: :mrgreen:
fimatotravel
Član
 
Postovi: 1853
Pridružio se: Sre Feb 02, 2011 9:53 pm
Lokacija: PANČEVO

Postod garavi94 » Ned Jul 10, 2011 4:52 pm

miham je napisao:Mecka je veceras otisla za NIS.. :!: :!: :!: linija Podgorica :arrow: Nis preko firme Podgorica ekspress.. :D Nislije,aparat u ruke i da je lovite sjutra na stanicu.. :D

limijaa podgorica ..Nis dje su nasli bas tu sezonsku da otvore trebali su produzit do primorja ...
jutor sam vidio na liniji Bar Nis posla je plava Scania :arrow:
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miham » Ned Jul 10, 2011 6:33 pm

fimatotravel je napisao:
miham je napisao:
fimatotravel je napisao:Jel to samo privremeno ili za stalno :?: ćuti,dobro je kad imaš posla.Nek je sa srećom :wink:


hvala brate.. :) privremeno,neka sezonska linija koju cu da upadnem s vremena na vrijeme kad budem imao vremena.. :)
Smeš li ti da ideš na tu liniju :?: Mislim jel imaš odobrenje (usmeno i pismeno) od gospođe :?: :mrgreen:


A dako me pusti,nekako cemo je premoliti.. :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod miham » Ned Jul 10, 2011 6:34 pm

garavi94 je napisao:
miham je napisao:Mecka je veceras otisla za NIS.. :!: :!: :!: linija Podgorica :arrow: Nis preko firme Podgorica ekspress.. :D Nislije,aparat u ruke i da je lovite sjutra na stanicu.. :D

limijaa podgorica ..Nis dje su nasli bas tu sezonsku da otvore trebali su produzit do primorja ...
jutor sam vidio na liniji Bar Nis posla je plava Scania :arrow:


U stvari linija je iz Ulcinja do Nisa ali je moj mercedes uskocio jer se ovaj sto je krenuo iz Ulcinja pokvario na stanici u PG... :)
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod garavi94 » Ned Jul 10, 2011 6:43 pm

miham je napisao:
garavi94 je napisao:
miham je napisao:Mecka je veceras otisla za NIS.. :!: :!: :!: linija Podgorica :arrow: Nis preko firme Podgorica ekspress.. :D Nislije,aparat u ruke i da je lovite sjutra na stanicu.. :D

limijaa podgorica ..Nis dje su nasli bas tu sezonsku da otvore trebali su produzit do primorja ...
jutor sam vidio na liniji Bar Nis posla je plava Scania :arrow:


U stvari linija je iz Ulcinja do Nisa ali je moj mercedes uskocio jer se ovaj sto je krenuo iz Ulcinja pokvario na stanici u PG... :)

pa ja se zacudih,jer znam da sezonsku za Nis voze iz Ulcinja a redovnu iz Bara,a koji se bus pokvario znas li da nije onaj drukmiler ili setra
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju