Logo

Lalatović travel, Budva

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod garavi94 » Pet Okt 07, 2011 8:16 pm

zaboravh tama koji se mimoilazi sa bluelinom
Image

Uploaded with ImageShack.us
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Sponzor

 

Postod milan.nk » Pet Okt 07, 2011 8:25 pm

Bio je na sređivanje...

Svaka čast za slike baka!
milan.nk
 

Postod garavi94 » Pet Okt 07, 2011 8:36 pm

danas sam ti Gile b io aktivan maloo ..odma se vido ..hvala
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

lalatovic budva

Postod roker 70 » Sre Okt 12, 2011 9:38 pm

Krajem januara dolazi oko 250 dece nasih iseljenika kako mi trebaju 5 autobusa. ta deca nasih iseljenika ce uglavnom putovati i obici dubrovnik,ostrog,mecavnik, beograd,nsad,sarajevo visegrad.itd i vratitui s eu budvu.. Pitao bih kolegu Milana, kojeg bi prevoznika bilo dobro uzeti iz Crne Gore za ovo putovanje?
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Re: lalatovic budva

Postod milan.nk » Sre Okt 12, 2011 9:44 pm

roker 70 je napisao:Krajem januara dolazi oko 250 dece nasih iseljenika kako mi trebaju 5 autobusa. ta deca nasih iseljenika ce uglavnom putovati i obici dubrovnik,ostrog,mecavnik, beograd,nsad,sarajevo visegrad.itd i vratitui s eu budvu.. Pitao bih kolegu Milana, kojeg bi prevoznika bilo dobro uzeti iz Crne Gore za ovo putovanje?


Pa kolega pravo da ti kazem, da sam na tvom mjestu u kombinaciju bi padali iskljucivo Lalatovic travel, ili Glusica... Ipak su to sigurna vozila, ne bih se usudio uzeti recimo autobus 30 godina star kad su djeca u pitanju...
milan.nk
 

Re: lalatovic budva

Postod roker 70 » Sre Okt 12, 2011 9:51 pm

milan.nk je napisao:
roker 70 je napisao:Krajem januara dolazi oko 250 dece nasih iseljenika kako mi trebaju 5 autobusa. ta deca nasih iseljenika ce uglavnom putovati i obici dubrovnik,ostrog,mecavnik, beograd,nsad,sarajevo visegrad.itd i vratitui s eu budvu.. Pitao bih kolegu Milana, kojeg bi prevoznika bilo dobro uzeti iz Crne Gore za ovo putovanje?


Pa kolega pravo da ti kazem, da sam na tvom mjestu u kombinaciju bi padali iskljucivo Lalatovic travel, ili Glusica... Ipak su to sigurna vozila, ne bih se usudio uzeti recimo autobus 30 godina star kad su djeca u pitanju...

Mozes mi nabaviti njihove kontakt telefone pa mi posalji u pp..da ne idemo ovde u dalju pricu...hvala unapred :lol:
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Re: lalatovic budva

Postod milan.nk » Sre Okt 12, 2011 9:51 pm

roker 70 je napisao:
milan.nk je napisao:
roker 70 je napisao:Krajem januara dolazi oko 250 dece nasih iseljenika kako mi trebaju 5 autobusa. ta deca nasih iseljenika ce uglavnom putovati i obici dubrovnik,ostrog,mecavnik, beograd,nsad,sarajevo visegrad.itd i vratitui s eu budvu.. Pitao bih kolegu Milana, kojeg bi prevoznika bilo dobro uzeti iz Crne Gore za ovo putovanje?


Pa kolega pravo da ti kazem, da sam na tvom mjestu u kombinaciju bi padali iskljucivo Lalatovic travel, ili Glusica... Ipak su to sigurna vozila, ne bih se usudio uzeti recimo autobus 30 godina star kad su djeca u pitanju...

Mozes mi nabaviti njihove kontakt telefone pa mi posalji u pp..da ne idemo ovde u dalju pricu...hvala unapred :lol:


Poslao sam! Nema na cemu prijatelju, zato smo tu.
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sub Okt 15, 2011 1:40 pm

Takodje ti u obzir dolazi i Vujovic iz Danilovgrada koji ima mladje buseve od Glusice a pretezno i i od Lalatovica ..ako ti teba njohov broj telefona tu sam,vidji ono sto ti je najsigurnije i najpovoljnije ...pozz.
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sub Okt 15, 2011 6:25 pm

garavi94 je napisao:Takodje ti u obzir dolazi i Vujovic iz Danilovgrada koji ima mladje buseve od Glusice a pretezno i i od Lalatovica ..ako ti teba njohov broj telefona tu sam,vidji ono sto ti je najsigurnije i najpovoljnije ...pozz.


Vujovic je odlican. Dobro ga napomenu... Nego ova dva mi prva padose na pamet.
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sub Okt 15, 2011 7:16 pm

milan.nk je napisao:
garavi94 je napisao:Takodje ti u obzir dolazi i Vujovic iz Danilovgrada koji ima mladje buseve od Glusice a pretezno i i od Lalatovica ..ako ti teba njohov broj telefona tu sam,vidji ono sto ti je najsigurnije i najpovoljnije ...pozz.


Vujovic je odlican. Dobro ga napomenu... Nego ova dva mi prva padose na pamet.

Napomenuh ga naravno zato sto i aju kvalitetnu uslugu i dobar vozni park,
a i zato sto u tom terminu moze da bude da neki od tvoje strane pomenutih prevoznika nebude imao toliko slobodnih vozila jer za 250 ljudi treba minimum 5 auta,pa da iskonbinuje od tri prevoznika po dva auta nebitno sad,samo da se posao zavrsi ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

lalatovic budva

Postod roker 70 » Ned Okt 16, 2011 1:47 pm

HVALA VAM KOLEGE... :D
Korisnikov avatar
roker 70
Član
 
Postovi: 670
Pridružio se: Ned Jul 24, 2011 4:52 pm

Postod garavi94 » Pon Nov 21, 2011 10:55 pm

Image

Uploaded with ImageShack.us
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod arsenal » Čet Dec 08, 2011 5:17 pm

Stari TAM redovno vozi djake iz Budve za Kotor.

Image

Image
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod Krle » Pet Dec 09, 2011 12:19 am

Bas izgleda dobro!!!
Krle
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4986
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 12:55 pm
Lokacija: negde po Srbiji

Postod milan.nk » Pet Dec 09, 2011 8:59 pm

Svako Vladovo auto izgleda dobro Krle :)
milan.nk
 

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju