Logo

Nikac d.o.o Nikšić

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod garavi94 » Pet Jun 17, 2011 11:52 pm

milan.nk je napisao:Tacno tako :wink: A inace, evo i jos jedne zanimljive informacije-Glusica je jedini prevoznik u CG sa potpuno unifikovanim voznim parkom-tu su samo vozila marke Mercedes Benz :wink: :o

znao sam tooo,a i sipcic ima samo setre kolkiko sam ja primjetio
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Sponzor

 

Postod garavi94 » Pet Jun 17, 2011 11:55 pm

garavi94 je napisao:
milan.nk je napisao:Tacno tako :wink: A inace, evo i jos jedne zanimljive informacije-Glusica je jedini prevoznik u CG sa potpuno unifikovanim voznim parkom-tu su samo vozila marke Mercedes Benz :wink: :o

znao sam tooo,a i sipcic ima samo setre kolkiko sam ja primjetio

nije jedini koji samo ima mercedese ima jedan prevoznik u danilovgradu ima par sprintera,malog nekog mercedesa 0303 i jos jednog velikog autobusa ne znam koji je tip al je mercedes ..necu imentovat javno prevoznika
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sub Jun 18, 2011 12:15 am

OK, onda ih ima 2 :wink: Ali je Glusica daleko najbrojniji, a bogami i lider sto se tice linijskog u ovom dijelu CG...
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sub Jun 18, 2011 12:22 am

Dva da znamo,a glusica ima dobar i brojan vozni park i kao sto ti kazes jedan od jacih prevoznika u centralnom dijelu crne gore ..
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Pon Jan 30, 2012 10:34 pm

arsenal je napisao:Evo ih.

Image

Image


Ovaj bus se bio zapalio u mjestu Crna tacka na putu prema Risnu... Eno ga sad rashodovan, uveliko se kasapi...
milan.nk
 

Postod miham » Uto Jan 31, 2012 9:22 am

e stete velike..kako se samo zapalio brate mili,bas je dobro auto bilo...pffff.. :roll: :roll:
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod garavi94 » Uto Jan 31, 2012 4:11 pm

miham je napisao:e stete velike..kako se samo zapalio brate mili,bas je dobro auto bilo...pffff.. :roll: :roll:

eee koliko je ovaj presao,jednom mu pade tocak pokidali se brezoni dok je bio u Danilovgrad i tu su istu felmu onako razlokvanu vratili na njega ...nikako su ga odrzavali ...a greota je sto se zapalio ipak je covjek dao 5000 eur za njega a nije radio sa njim pola godine .... :(
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod miham » Uto Jan 31, 2012 7:14 pm

da je neki covjek pa bi bilo grota,ovako nije..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod milan.nk » Uto Jan 31, 2012 7:29 pm

Pa dobro, necemo se sad vrijedjati sa covjekom, ima pravo da radi kao i svi mi, zar ne? :? A autobus je generalno bio utegao, isao sam ja ljetos sa njim za Kotor par puta, zna kolega Dragan (garavi94), nije uopste los bus bio za svoje godine... Radjen mu je motor, i mjenjac i kvacilo i sve...
milan.nk
 

Postod garavi94 » Čet Feb 02, 2012 8:20 pm

milan.nk je napisao:Pa dobro, necemo se sad vrijedjati sa covjekom, ima pravo da radi kao i svi mi, zar ne? :? A autobus je generalno bio utegao, isao sam ja ljetos sa njim za Kotor par puta, zna kolega Dragan (garavi94), nije uopste los bus bio za svoje godine... Radjen mu je motor, i mjenjac i kvacilo i sve...

ako bi gorio svaki autobus ciji vlasnik nije dobar covjek,u Niksic bi ostala 3 eventualno 4 prevoznika ...a utegao ga je bio malo,mogao je ona za preko grahova jos ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Čet Feb 02, 2012 10:21 pm

E za ovo Dragane od mene pice imas, kad se opet vidimo brate!!! Bas dobro receno... I to ne 3 ili 4 prevoznika, nego 3-eventualno 4 autobusa...
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sub Feb 04, 2012 6:11 pm

milan.nk je napisao:E za ovo Dragane od mene pice imas, kad se opet vidimo brate!!! Bas dobro receno... I to ne 3 ili 4 prevoznika, nego 3-eventualno 4 autobusa...

Prvoznika,brate 3 eventualno 4 ...bi samo radili ako bi gledali kakvi su ljudi vlasnici,
ako koga interesuje koji su preevoznici slobodno mu ih mogu nabrojat ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Sub Feb 04, 2012 9:41 pm

garavi94 je napisao:
milan.nk je napisao:E za ovo Dragane od mene pice imas, kad se opet vidimo brate!!! Bas dobro receno... I to ne 3 ili 4 prevoznika, nego 3-eventualno 4 autobusa...

Prvoznika,brate 3 eventualno 4 ...bi samo radili ako bi gledali kakvi su ljudi vlasnici,
ako koga interesuje koji su preevoznici slobodno mu ih mogu nabrojat ...


Pa dobro, u svakom slucaju 70% otpada... A i ja bih ih mogao nabrojati komotno, nego ajde, necu da se vrijedjamo tuda po forumu :D
milan.nk
 

Postod milan.nk » Čet Feb 23, 2012 6:57 pm

Uzeo je darko 211 H setru od Stanisica, pa sad sa njom vozi Tivat... Slikah je neki dan, pa cu izbaciti sliku.
milan.nk
 

Postod garavi94 » Pet Feb 24, 2012 2:31 pm

milan.nk je napisao:Uzeo je darko 211 H setru od Stanisica, pa sad sa njom vozi Tivat... Slikah je neki dan, pa cu izbaciti sliku.

Kupio ili iznajmio???
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju