Logo

Janjušević, Priboj

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Janjušević, Priboj

Postod negas » Pon Feb 18, 2008 4:49 pm

AP Janjušević

AUTOPREVOZ JANJUSEVIC A.D
31330 PRIBOJ
JARMOVAC B.B
AUTOBUSKA STANICA 033 57 233
DELATNOST:DRUMSKI SAOBRACAJ
Sa FAP makinama...

Image Image Image Image
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Janjušević, Priboj

Sponzor

 

Postod petar » Sre Mar 05, 2008 3:01 pm

zdravo druze bilo kakva informacija u vezi autoprevoza janjusevica i proizvodnog programa fapa trazi te.evo za pocetak na sajmu automobila fap ce izlagaditi novi niskopodni zglobni autobus i solo niskopodni na prirodni gas,pozdrav
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Postod cone » Sre Mar 05, 2008 3:09 pm

Pozdrav, Petre!
Dobrodošle su sve informacije i fotografije. Ukoliko ih imaš za nas, otvorićemo temu FAP u sekciji za gradske i u sekciji za turističke autobuse.
:)
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod sasa-74 » Sre Mar 05, 2008 8:28 pm

prebacena slika na zahtev urednika

Image
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod petar » Pet Mar 07, 2008 2:46 pm

ja sam trenutno u novom sadu zavrsavam saobracajni fakultet a bio sam tri godine rukovodilac servisa.imam pregrst slika kako fapovih autobusa istorijskih slika tako kompletan proces reparacije turistickih autobusa gradskih prepravka minibuseva......jednom recju mnostvo toga.uskoro cu da posaljem dosta slika i pregrst informacija veliki pozdrav.
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Postod petar » Pet Mar 07, 2008 3:14 pm

AUTOPREVOZ JANJUSEVIC EX RAKETA PRE PRIVATZACIJE IMA LA JE 5 ISPRAVNIH AUTOBUSA I 15 U NEISPRAVNOM STANJU

SAD POSEDUJE
2 - TURISTICKA AUTOBUSA FAP A 757 2005 GOD.
2- TURISTICKA VISOKOPODNA MERCEDESA(PREPRAVKA DUBRAVE U TURSKOJ)
1-MEDJUGRADSKI FAP A 637
3-TAMA 260
7-MEDJUGRADKIH SANOSA 415
8-PRIGRADSKIH SANOSA 415
4-MINIBUSA SPRINTERA 2007 GOD.
4-RABE SOLO GRADSKE
2-ZGLOBNA AUTOBUSA(MAN I STAYER)
1-MINIBUS MERCEDES SPRINTER 1997
1-TAM MINIBUS
I JOS PAR AUTOBUSA

U PLANU JE NABAVKA NOVE SETRE 415HD ILI DVA POLOVNA TRAVEGA(NEZVANICNE INFORMACIJE)

U STRUKTURI OD 40 AUTOBUSA MOGLO BI SE RECI DA AUTOPREVOZ JANJUSEVIC SPADA U RED SREDNJIH AUTOPREVOZNICKIH PREDUZECA.
_________________
FAP PRIBOJ
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Postod negas » Pet Mar 07, 2008 5:35 pm

petar je napisao:U STRUKTURI OD 40 AUTOBUSA MOGLO BI SE RECI DA AUTOPREVOZ JANJUSEVIC SPADA U RED SREDNJIH AUTOPREVOZNICKIH PREDUZECA.


Sasvim ok! Vozni park su utegli, i dobro sve to generalno izgleda!

Ovo sto kazes za dubrave, prepravke, jer su to oni sto su ih obelezili sa 0.350!
Jer nisu one prepravke da lice na turizmo (kao kod Jedinstva iz Vranja), zapravo turizmo klon-plagijat! Lepse je da su ih tako radili u Turskoj!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod petar » Pon Mar 10, 2008 6:23 pm

zao mi je sto trenutno nemam slika ovde u n.sadu ali nekako cu organizovati da posalju mi iz priboja.imam pregrst slika ukljucujuci i ta dva busa mi smo ugradili motore mercedesove od 350ks i EPS MENJACE.
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Postod negas » Pon Mar 10, 2008 6:45 pm

petar je napisao:zao mi je sto trenutno nemam slika ovde u n.sadu ali nekako cu organizovati da posalju mi iz priboja.imam pregrst slika ukljucujuci i ta dva busa mi smo ugradili motore mercedesove od 350ks i EPS MENJACE.


Ma dobro kad bude slike bice...znaci to su ti mercedesi od dubrava 0.350! A znam ona jedna visoka sto sam je vidjao bila je u boji kako su je zvali u Timasu u Zajecaru (jer je vecina njihovih medjugradskih bila tako obojena) zvali Kanarinac boja, zuto-plavo-crveno-crno, znas vec! E bilo bi ok da pustis i te starije slike, ako imas!
Ona ovako spolja limarija joj je bila ok, jedno vreme, ali posle je bas propala!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod petar » Sre Mar 12, 2008 11:22 am

JESTO O.305 SEM STO SMO MI GA OFARBALI U BELO I OCRTALI LINIJE PLAVE-ZELENE-I CRVENE.KAO MA OVOM NASEM BUSU A 757 FAP.
JA SAM JOS PRIMETIO DA TAKAV AUTOBUS IMA RAKETA AB IZ BAJINE BASTE.
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Postod petar » Sre Mar 12, 2008 11:34 am

Negas evo ti nas sajt tj.dok sam ja radio zapoceo sam ga da radim i nisam dovrsio WWW.JANJUSEVIC.CO.YU direktno ukucaj ne preko googla,na njima su i ova dva mercedesa dubrave u sredini u gornjem desnom uglu.
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Postod negas » Sre Mar 12, 2008 5:43 pm

petar je napisao:Negas evo ti nas sajt tj.dok sam ja radio zapoceo sam ga da radim i nisam dovrsio WWW.JANJUSEVIC.CO.YU direktno ukucaj ne preko googla,na njima su i ova dva mercedesa dubrave u sredini u gornjem desnom uglu.


Sad ga pogledah, da to su ti Mercedesi, mada kazem lepse je bilo da su izasli kao kopirani turizmo busevi(kao kod jedinstva iz Vranja) pa mozda niste koristili istog servisera, ili je onaj bio skuplji! Kod kog servisera ste tu radili u Turskoj, jer radi taj Turizmo repliku!
Inace sto neradis sada i Janjusevicu?
Sajt je ok, al izgleda da neradi jer nece nista da otvara!?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod petar » Pet Mar 14, 2008 11:27 am

pa ostalo mi je nesto ispita do kraja saobracajnog fakulteta a to vise nisam mogao da postignem sa radom jer sam dole se ubio od posla a fakultet trpio.povremeno radim honorarno pre negde sam radio redove voznje i postojece branio u medjumesnom saobracaju.
sajt je tek poceo da se pravi pripremio sam pregrst slika i onda sam napustio te moram nagovoriti gazdu da ga dovrsi
generalno mi kuburimo sa starim radnim snagama ljudima kojima je ideal da odu u penziju a mladi ljudi trpe zbog toga ili su u zapecku ili ne dobijaju sansu da pokazu svoju energicnost kreativnost,ja da se pitam ja bi autoprevoznicke firme zaposlio ljude sa ovog sajta jer ti isti ljudi toliko znaju da pojedini direktori,rukovodioci saobracaja treba da se postide.
NEGAS U STALNIM KONTAKTIMA SAM SA LJUDIMA IZ FAPA SOLO GRADSKI NA GAS CE BITI,ZGLOBNI NISKOPODNI VEROVATNO,ALI TURISTICKI VISOKOPODNI NEVERUJEM DA CE BITI ZAVRSEN ZA BEOGRADSKI SAJAM.VELIKI POZDRAV
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Postod negas » Pet Mar 14, 2008 3:47 pm

petar je napisao:pa ostalo mi je nesto ispita do kraja saobracajnog fakulteta a to vise nisam mogao da postignem sa radom jer sam dole se ubio od posla a fakultet trpio.povremeno radim honorarno pre negde sam radio redove voznje i postojece branio u medjumesnom saobracaju.
sajt je tek poceo da se pravi pripremio sam pregrst slika i onda sam napustio te moram nagovoriti gazdu da ga dovrsi
generalno mi kuburimo sa starim radnim snagama ljudima kojima je ideal da odu u penziju a mladi ljudi trpe zbog toga ili su u zapecku ili ne dobijaju sansu da pokazu svoju energicnost kreativnost,ja da se pitam ja bi autoprevoznicke firme zaposlio ljude sa ovog sajta jer ti isti ljudi toliko znaju da pojedini direktori,rukovodioci saobracaja treba da se postide.
NEGAS U STALNIM KONTAKTIMA SAM SA LJUDIMA IZ FAPA SOLO GRADSKI NA GAS CE BITI,ZGLOBNI NISKOPODNI VEROVATNO,ALI TURISTICKI VISOKOPODNI NEVERUJEM DA CE BITI ZAVRSEN ZA BEOGRADSKI SAJAM.VELIKI POZDRAV


Da, da sve si upravu, zavrsi sa faksom! I ja kuburi sa tim problemom oko posla...inace ako uspes da uslikas taj visokoturisticki okaci ga i okaci i neku sliku ovih fapova koje imas, merdjugradske i gradske i bilo koje!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

SETRA U AP JANJUSEVIC-U

Postod petar » Sub Maj 10, 2008 11:00 am

U CILJU MODERNIZOVANJA VOZNOG PARKA OD PONEDELJKA 12 MAJA U SKLOPU VOZNOG PARKA AP JANJUSEVICA JE JEDNA SETRA IZ TOP KLASE U PITANJU JE SETRA S 415 HD,VOZILO SE PREUZIMA U PONEDELJAK I NA ZAHTEV OD VLASNIKA AP JANJUSEVIC ZBOG UNIFIKACIJE SA DRUGIM AUTOBUSIMA OFARBANA JE U BELO....USKORO SLIKE NA FORUMU
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron