Logo

MB Conecto na probi: slike i komentari

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Novom Sadu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Postod volvos » Pon Dec 01, 2008 6:37 pm

Ljudi ,mana ovog Mercedesa je to sto trosi preko 50 l u gradskoj voznji
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Sponzor

 

Postod ferdinand » Pon Dec 01, 2008 6:43 pm

volvos je napisao:Ljudi ,mana ovog Mercedesa je to sto trosi preko 50 l u gradskoj voznji


ju ju, pa to je ko zglob :shock:
Korisnikov avatar
ferdinand
Član
 
Postovi: 1025
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 4:26 pm
Lokacija: Dubai

Postod zak » Uto Dec 02, 2008 1:48 am

Nemam pojma koliko trosi,ali bas je prijatno u njemu. Majstor jos pustio muziku, onako tiho i bas bi prijatno od Kornelija Stankovca do Bazara voziti se...e sad dosta emotivnih utisaka.
Sve u svemu, bus kad gledam kao putnik je ok, malo je guzva na ulazu kod vozac zbog onih po meni malo nesreto postavljenih stangli ili kako vec da ih nazovem i malim kao pokretnim vratascima (nisu vrata, vise su rampice). Ljudi se samo guraju i zbunju se. Ipak sve je ok. Cak mi se cini da je malo siri izmedju sedista nego ostali busevi u voznom parku gspa (za jedno 20 cm, sto je odma veci konfor)
Inace, odusevila me rampa na sredini za invalide. Samo da je bar automatska, jer ovako kakav smo narod niko je nikad nece spustiti da udje neko u kolicima ili majak s bebom.
E da i umro sma od smeha, kako ljudi ko ludi stiskaju stop i tastere za obavestavanje o tome da treba rampa.
Pemaju pojma cemu sluze dugmici, a kad se setim da sam u Italiji jedno 4-5 puta osto u busu jer sam zaboravio da treba da stisnem taj taster kako bi vozac uopste i stao na stanici.
zak
Član
 
Postovi: 248
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 11:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Uto Dec 02, 2008 9:43 am

Taj autobus je zapravo širi od naših autobusa za 50mm, jer mu je širina 2.550mm, pa se stiče vizuelni utisak da unutra ima više mesta, iako baš i nema.

Slike sa Beotrucka
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod markotar » Uto Dec 02, 2008 11:13 pm

Mislim da putnicima treba izvesno vreme da se naviknu na specificnosti novog tipa vozila u saobracaju i da se to desava potpuno nesvesno. :-) Meneje npr. zabavljalo jos kada su Conecti (stare generacije) prvi put vozili u BG kako su se putnici u pocetku cudno postavljali u autobusu, kasnije je ista stvar bila i sa Japancima i N serijom. :-)

Inace, mene iskreno cudi sto bus toliko trosi! Svakako da tu nesto nije u redu!
markotar
Član
 
Postovi: 1785
Pridružio se: Sub Feb 23, 2008 7:44 pm
Lokacija: Beograd

Postod zak » Sre Dec 03, 2008 1:45 am

bio danas tekst u blicu o busu...ce ga skeniram i stavim na forumu jer vidim da nema na sajtu blica
zak
Član
 
Postovi: 248
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 11:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Ned Dec 07, 2008 2:07 pm

Pre jedno 20 minuta krenuo je put Šangaja.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Ned Dec 07, 2008 6:04 pm

Evo ga na delu! Slikano mobilnim telefonom pa je slika malo lošija.
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod volvos » Pon Dec 08, 2008 12:43 am

pre sat vremena sam se vozio pliva kao TITANIK,nista ne drma,ne trese niti lupa
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod WeljaBG » Pon Dec 08, 2008 6:58 pm

e to ti je vojvodina, putevi bolji, nema rupa, a ovamo na 47 se toliko tresao, ljuljao se i krov, uzas, al ne znam, mozda su ga "zategli" ;) to je dobro ako su ga poboljsali ;)
WeljaBG
 

Postod ferdinand » Pon Dec 08, 2008 7:06 pm

kakvi bolji putevi Bog sa tobom?! beogradske ulice kojima saobracaju vozila gspa su u daleko boljem stanju od novosadskih, zato su nam i rastreseni autobusi :?
Korisnikov avatar
ferdinand
Član
 
Postovi: 1025
Pridružio se: Sub Feb 16, 2008 4:26 pm
Lokacija: Dubai

Postod WeljaBG » Pon Dec 08, 2008 7:25 pm

hehe, nisam duuuuugo bio u ns a ide mi se bas!
WeljaBG
 

Postod volvos » Sre Dec 10, 2008 9:45 am

Evo ga CONECTO u Temerinu

Image

Image

Iskreno receno bus mi se jako svidja jedino mi se ne svidja izgled prednje stene,nekako je tuzan :?
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

Postod cone » Sre Dec 10, 2008 10:13 am

Lepe slike, volvose!
Imaš još? Enterijer? :)
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Uto Mar 17, 2009 11:27 pm

Evo ga Conecto, danas sam slike dobio od prijatelja.
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Novom Sadu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju