Logo

Stajalista i okretnice

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Novom Sadu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Stajalista i okretnice

Postod sremacns » Ned Mar 01, 2015 5:48 pm

Ratomir je napisao:Image

Сликано 25.04.2014. године!


Ovo stajališe sada izgleda ovako :o u toku su radovi na Temerinskom putu verujem da će biti dobro kada se završi

Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Sponzor

 

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Čet Apr 02, 2015 10:04 pm

verovatno je neko vec pisao ali ako nije da napOMENem. GRadi sE NOVo staJAListe, na rISMkim SAnceVIMa, pre puMPE RIMSKI u praVCU za Novi SAD. jedno 500m. iSKRENo zaBoRAVio sam IME fiRME kojA JE podnela zahtev za izgradnju, jer sada vec ima dosta radnika koji pESACe po poLA KM Od staNICE crveNE Zgrade.
GSP je prihhvatio zahtev, a ceka se odobrenje ministarstva.

to je ono sto sam cuo, nista provereno.ako neko zna nesto vise nek javi.
izvinjavaam se za font.
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod cone » Čet Apr 02, 2015 11:20 pm

Gibanice, što ti se "gibaju" naizmenično velika i mala slova :?: :lol:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Pet Apr 03, 2015 4:15 pm

dok sam kucao post, u pozadini mi je radio OMSI simulator, i cekao sam polazak na okretnici sa upaljenim migavcima.
a imam neki mod da dok mi rade migavci i vrata, trepere mi lampice na tastaturi. levi signalizator je na caps lock lampici, a na okretnici mi je radio levi ..to sam video tek nakon otkucanog posta, :)

Eto prostog objasnjenja.
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Velemajstor » Pet Apr 03, 2015 9:33 pm

Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Ned Apr 05, 2015 2:30 pm

tacno. a vovo je mesto gde bi trebalo da nastane to stajaliste.

Image
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod sremacns » Pet Apr 10, 2015 8:57 pm

:shock: Malo crnog humora :mrgreen: Ovako izgleda stajalište i okretnica na Klisi za linije br 5 i 5N . Zbog radova na putu vozila JGSP NS nisu u mogućnosti da manevrišu levo do okretnice sa Temerinskog puta već su prinuđeni da vožnju produže pravo preko mosta za Temerin i tek negde iza mosta neznam gde naprave manevar i vraćaju se ponovo preko mosta do okretnice 5 :roll: :mrgreen:
Kako sam načuo da radovi neće promenuti situaciju i da će u budućnosti vozila morati prelaziti most i vraćati se :mrgreen:
Image
Image
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Pet Apr 10, 2015 9:02 pm

Verovatno će se posle završetka radova okretati na kružnom toku :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Sub Apr 11, 2015 6:59 pm

Zavlačio sam se da vidim radove na produžetku bulevara Jovana Dučića na okretnici Novo Naselje. Primetio sam da su kod raskrsnice sa Bulevarom kneza Miloša postavljene dve stanice ali u celom bloku iza nisam primetio nijedno stajalište! :shock:

Videćemo posle završetka radova kako će to izgledati i gde će autobusi okretati. Moja pretpostavka je da će ići pravo do kraja bulevara pa će ići levo i na kružnom toku praviti krug. Verovatno će tu negde i biti stajalište i terminus...
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Čet Apr 16, 2015 4:21 pm

Radovi na novoj okretnici na Novom Naselju! Ipak, nalazi se na samom kraju bulevara Jovana Dučića. :)
Image
Image

Izvor: NSBuild
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod cone » Ned Apr 19, 2015 1:59 pm

Interesantno. Gde će tu biti prva stanica?
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Ned Apr 19, 2015 2:30 pm

Ja sam video samo stanicu kod raskrsince sa Bulevarom kneza Miloša, dalje do okretnice nisam primetio. Proći ću tuda u sledećih par dana pa javljam situaciju :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod cone » Pon Apr 20, 2015 11:06 pm

Evo, okretnica je asfaltirana! :D

Image
Foto: ZoxInTheBox, NSBuild
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Čet Apr 23, 2015 9:07 am

Sloba je napisao:Ja sam video samo stanicu kod raskrsince sa Bulevarom kneza Miloša, dalje do okretnice nisam primetio.

Evo, pošto je asfaltiran novi deo bulevara, na ovoj slici se vide te dve stanice o kojima sam pričao! (desno, gde je blok i levo, gde je betonirano)
Image

Izvor: NSBuild
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod sremacns » Pet Apr 24, 2015 7:54 pm

:o Stajalište na Klisi linija 1 ponovilo se sa " čekaonicom :mrgreen: "
Poslednje stajalište na Klisi - pre mosta verovatno se putnici žalili na dugo čekanje busa pa su dobili klupu i krov :mrgreen:
šalim se malo ...lepo izgleda sa sve reklamom odmah :o
Image
Image
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Novom Sadu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju