Logo

mscc: VDL Berkhof Axial 70

Samostalno izrađene makete od strane članova.

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod profa_chb » Pon Jul 20, 2015 12:59 am

Mali tizer sa novog foto šutinga :)
Image
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Sponzor

 

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Sloba » Sre Jul 22, 2015 4:21 pm

Najavio profa, ja da nastavim; trud i kvalitet fotografija na novom aparatu je primećen tako da sam dobio poziv da doputujem u Beograd da ispucam rafal na ovoj maketi. Neplanirano, pale su i noćne fotke koje ću ostaviti za kraj. :wink:

Pošto je autobus turistički, red je bio da se uputimo tamo gde ih ima najviše, na autoput. Tu su pale i neke slike sa pravim, trideset puta većim, autobusima. :)

Image
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Sloba » Sre Jul 22, 2015 6:42 pm

Nažalost, nismo uspeli da nađemo neku prodavnicu televizora gde se vrte različiti kanali, ali mislim da je autoput i zalazak Sunca sasvim fino poslužio! :wink:

Image
Image
Image
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod SGB » Sre Jul 22, 2015 8:14 pm

Sloba je napisao:Nažalost, nismo uspeli da nađemo neku prodavnicu televizora gde se vrte različiti kanali, ali mislim da je autoput i zalazak Sunca sasvim fino poslužio! :wink:

Цццц, ја кад долазим на непознат терен, лепо се распитам где су објекти који ме занимају, тј. кафане. А за телевизоре, ниси ни свестан колико си близу био, Сарајевска 66 (да не рекламирам фирму), 10 минута пешке од локације на којој си фоткао. :lol:
Image
ЕДИТ: Професоре, макета је врх!
becks89 o Niš Ekspresu je napisao:Već smo utvrdili da ne postoji na planeti nešto slično.
SGB
Član
 
Postovi: 2075
Pridružio se: Čet Sep 01, 2011 1:03 pm
Lokacija: Zemun

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Sloba » Sre Jul 22, 2015 8:55 pm

Fino si se upecao, SGB. :wink:

Aludiram na to da smo slikali maketu na pravim mestima koji imaju veze sa autobusom, a ne da nosimo maketu po šoping molovima. :)

Prvo pored Mostarske petlje, a onda ispred hotela Raddison. Neverovatno zanimljiva lokacija za slikanje, a zalazak sunca je samo pojačao utisak. :)

Image
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod SGB » Sre Jul 22, 2015 9:00 pm

Па добро, у Шопинг мол се не иде само због фоткања, а до Каћке петље немам потребе. :mrgreen:
becks89 o Niš Ekspresu je napisao:Već smo utvrdili da ne postoji na planeti nešto slično.
SGB
Član
 
Postovi: 2075
Pridružio se: Čet Sep 01, 2011 1:03 pm
Lokacija: Zemun

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Sloba » Čet Jul 23, 2015 3:02 pm

Hotel Radisson, maketa na mermeru, ne na frižideru za sladoled. :mrgreen:
Image
Image
Image

U letu :)
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod sremacns » Čet Jul 23, 2015 8:46 pm

Sloba je napisao:Hotel Raddison, maketa na mermeru, ne na frižideru za sladoled. :mrgreen:


Jedino ako ti izmisliš taj Hotel RADDISON ? :shock:
Ja znam za Hotel RADISSON sa dva slova S ...https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... dT2ppaokLg
a što se tiče frifidera sa sladoledom je odlčna ideja za vrele dane :mrgreen:
ali ipak moram da pohvalim slike Berkhofa su dobre :wink:
Poslednji put menjao Sloba dana Čet Jul 23, 2015 9:08 pm, izmenjena samo jedanput
Rezlog: Ispravljeni quote tagovi
Korisnikov avatar
sremacns
Član
 
Postovi: 10443
Pridružio se: Čet Nov 17, 2011 8:01 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod SGB » Čet Jul 23, 2015 8:55 pm

Профане, извини што ћу морати да ти тролујем тему једном фотком, али то због неупућених, да разјаснимо ситуацију. Наиме, не ради се ту ни о фрижидеру, ни о сладоледу, него чојек не мере да опрости што је пропустио спонтани мини дернек :mrgreen:
Прилог следи:
Image
Слобо, потпуно те разумем, и ја сам одлепио што сам морао да пожурим кући. :D
becks89 o Niš Ekspresu je napisao:Već smo utvrdili da ne postoji na planeti nešto slično.
SGB
Član
 
Postovi: 2075
Pridružio se: Čet Sep 01, 2011 1:03 pm
Lokacija: Zemun

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Sloba » Čet Jul 23, 2015 9:09 pm

sremacns je napisao:
Sloba je napisao:Hotel Raddison, maketa na mermeru, ne na frižideru za sladoled. :mrgreen:


Jedino ako ti izmisliš taj Hotel RADDISON ? :shock:
Ja znam za Hotel RADISSON sa dva slova S ...https://www.google.rs/url?sa=t&rct=j&q= ... dT2ppaokLg
a što se tiče frifidera sa sladoledom je odlčna ideja za vrele dane :mrgreen:
ali ipak moram da pohvalim slike Berkhofa su dobre :wink:


Hvala na ispravci, pisao sam po zvuku jer znam da se izgovara Radison, a da li ima dva D ili dva S nisam obraćao pažnju. Ispravio sam u originalnom postu, hvala! :)
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod profa_chb » Čet Jul 23, 2015 9:15 pm

Gari, hvala za fotke, odlične su! :D

@SGB Hvala! Ali, nisam jedini zaslužan za maketu, tu je i Mickey! :)
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Sloba » Čet Jul 23, 2015 10:44 pm

Gari, bilo mi je neverovatno zadovoljstvo! :)

Nastavljamo istim tempom, u Solarisu na liniji 88.

Image
Image

A onda smo otišli u splavarenje. :mrgreen:
Image
Image
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Mickey » Pet Jul 24, 2015 5:55 pm

da da, mene ako se sete na dan bezbednosti sete, ako ne nikom nista :D :D

evo kako je izgledao ovaj fotošuting sa druge strane :mrgreen:

Image
image url upload
Image
adult photo hosting
Image
free image host
Image
screencast
i transport do Čubure

Image
upload gif
Mickey
Član
 
Postovi: 3164
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 10:30 pm
Lokacija: Beograd

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod Sloba » Pet Jul 24, 2015 6:38 pm

Profa i ja kao da smo napravili neki dress code za nas! A taman se i neke slike slažu sa ovim adult photo hosting hiperlinkom! :mrgreen:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: mscc: VDL Berkhof Axial 70

Postod profa_chb » Pet Jul 24, 2015 7:37 pm

Hahahaha, na prvoj slici se ne vidi gde mi je stopalo :lol: :mrgreen:

Ja bih rekao da postoji i neki video u kojem se vidi pravljenje "brzih" fotki ispred Redisona Blua :)
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Makete u samogradnji

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju