Logo

Stajalista i okretnice

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Novom Sadu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Stajalista i okretnice

Postod Uroš___ » Uto Jan 10, 2017 11:03 pm

Prva stanica na liniji 52 kada autobus ide u smeru Veternik-NS
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
Uroš___
Član
 
Postovi: 766
Pridružio se: Pon Dec 26, 2016 12:15 pm

Re: Stajalista i okretnice

Sponzor

 

Re: Stajalista i okretnice

Postod Miki » Pet Feb 03, 2017 3:16 pm

Okretište Podbara (linija 6):
Image

Okretište Šangaj (linija 21):
Image
Image Image
Korisnikov avatar
Miki
Član
 
Postovi: 3338
Pridružio se: Pon Maj 16, 2011 2:23 pm
Lokacija: Beograd

Re: Stajalista i okretnice

Postod dufko » Sub Mar 18, 2017 1:34 am

Ono kad si očigledno neki namćor i kad malo prolupaš - http://www.rtv.rs/sr_ci/vojvodina/novi-sad/pomeranje-stajalista-razljutilo-futozane_809002.html

Послато са Lenovo P1ma40 уз помоћ Тапатока
dufko
Član
 
Postovi: 108
Pridružio se: Uto Feb 26, 2008 2:22 pm
Lokacija: Silbaš

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Ned Maj 28, 2017 7:35 pm

Pre neki dan postavim ja budala pitanje putem mejla na e/po[tu @pitanja i reklamacije@ na gsp novi sad. entuzijasta ocekivao neko ce odgovoriti...nekako sam smetnuo s uma da tamo radi partijski kadar koji ceka radno vreme da se zavrsi pa da sutra krenu opet u dnevnu rutinu. cast izuzecima, ima ih svuda. Takodje pisao sam i na fejsbuk ali i tamo nista...

Moje pitanje je bilo zašto stajalište "gundulićeva" u smeru ka detelinari na liniji 5 nema ssvoju parnu stanicu. ne znam da l sam nekog vec pitao ovde ali odgovor ne znam i dalje. Kad se vracam s posla treba da sidjem ili na "koste sokice" ili na "temerinski pijac" koji su obe podjednako daleko od Gunduliceve ulice. U smeru kad Temerinskom putu to stajalište postoji.

Preko puta nema nikakve prepreke da postoji stajalište, nalazi se neki auto salon i perionica, parking itd.

Ako neko ovde zna moze da pomogne da se bar skrene paznja kome treba.
Hvala unapred.
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Ned Maj 28, 2017 8:09 pm

Usporavao bi saobraćaj, smanjivao bi prosečnu brzinu, povećavao gužvu na ulici, a verovatno nema realne potrebe da se pravi stajalište. Ionako je razmak između stajališta po gradu premali.

Inače, to ne reguliše JGSP već Gradska uprava za saobraćaj, ja mislim.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Velemajstor » Ned Maj 28, 2017 8:54 pm

Pošalji E-mail Gradskoj upravi za građevinsko zemljište i investicije u vezi otvaranja novog autobuskog stajališta.JGSP se tu najmanje pita.
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Ned Jun 11, 2017 8:24 pm

pa nema tu, ima potrebe, nema potrebe. stajaliste postave, pa ako ima izlaz, stane. otokara kersovanija preskacu sve linije odavno ako nema najlona. tako je i zamrla ona stanica "elektrana" na rismkim.
pusticu im mail, bas me zanima oce neko odgovoriti. ako me iskuliraju, smaracu ih zahtevima za pristup informacijama. :)

izvesticu vas.


Inace , danas idem kroz cara lazara, u smeru od Stevana Musica ka keju. U jednoj urasloj zivici , siprazju, stoji relativno nov stajalisni stub. o cemu se tu radilo zna li ko?
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Čet Jun 15, 2017 2:01 pm

Brendiranje otpravničke kućice na Novom Naselju. Zaista pohvalno! :)

Foto: JGSP Novi Sad
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Ned Jul 02, 2017 6:59 pm

Miki je napisao:Okretište Podbara (linija 6):
Image



ova pocetna stanica 6 je demolirana pre par meseci. bila je tu i mala bastica i klupa na stajalistu. bilo je bas lepo stajaliste.
jedno jutro je sve bilo polomljeno. i sada stoji tako ogoljeno.

inace unutar tog kruga ogradjenog bankinom, postoji klupe za odmor i hladovina. do njih se ne moze doci, sem sto nema prelaza, nema ni ulaza u krug okretnice.
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Pon Jul 24, 2017 2:40 pm

koji dokument mozde da mi prikaze plan stajalista, ili plan izrade buducih stajalista, ili bilo sta kako bi dobio inof
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Sloba » Pon Jul 24, 2017 5:39 pm

Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Uto Okt 03, 2017 11:29 pm

mozete li mi reci na koji nacin tacno okrece 16ka ovde, jel ide desno kroz pumpu pa se vraca u kontra smeru?
https://www.google.rs/maps/@45.2647958, ... authuser=0
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod Velemajstor » Čet Okt 05, 2017 10:16 am

Kroz B. pumpu ne sme da prolazi. Okreće se na proširenju sa desne strane pre nadvožnjaka(Traktori su tu na placu),pa se vraća nazad prema Danubiusu i Hlebu.
Velemajstor
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2328
Pridružio se: Ned Sep 25, 2011 3:24 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod gibanica » Pet Maj 25, 2018 9:11 pm

da li se okretnica 16ke menjala, tj vidim da je sad uredjeni deo gde autobus ne moze da okrene. gde sada okrece?
gibanica
Član
 
Postovi: 197
Pridružio se: Uto Apr 30, 2013 8:00 pm
Lokacija: novi sad

Re: Stajalista i okretnice

Postod miljkovac » Ned Nov 17, 2019 6:15 pm

Moji postovi na ovom forumu predstavljaju moje lično mišljenje, iskustva, preporuke ili kritike i savete.
miljkovac
Član
 
Postovi: 317
Pridružio se: Ned Feb 19, 2012 9:45 am

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Novom Sadu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju