Logo

Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod Miki 162 » Sub Jun 17, 2017 8:59 pm

Hvala! :)
Tako je negase RJ. Donji Milanovac :)
Primetio sam da je malo osvezen IK-103p, ja sam bio tu 3 dana i toliko auta sam uslikao za ta 3 dana :) , sto se tice #50074 poceo je na dosta mesta da rdja, Lav i 103 su za svaku pohvali tu je jos bio i jedan intouro kod nisam uslikao u zurbi sam bio :), a samo je bila Temsa Opalin tu a ova za koju kazes da radi eskurzije nije bila. :)
Miki 162
Član
 
Postovi: 460
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 10:00 am

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Sponzor

 

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod negas » Ned Jun 18, 2017 3:54 am

Da, imaju te busve sve koje smo naveli i još i tri Intoura, dva klasika 12m i jedan nov sa 55 sedišta. Tako je, ja intoureo totalno zaboriavio da pomenem :oops:
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod MILE » Ned Jun 18, 2017 1:44 pm

Taj Regio ide kao metak.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod BaNe_PO » Ned Jun 18, 2017 5:53 pm

Dve prinove u PJ Beograd,Neoplan Euroliner ode ka Zlatiboru i Setra pred polazak za Novi Sad...
Image
Image
BaNe_PO
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 8:59 pm
Lokacija: Pozarevac-Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod BaNe_PO » Ned Jun 18, 2017 5:55 pm

Novi troosovinac i Intouro na istom turnusu 8)
Image
Image
Image
BaNe_PO
Profesionalni vozač
 
Postovi: 2507
Pridružio se: Uto Nov 29, 2011 8:59 pm
Lokacija: Pozarevac-Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod becks89 » Ned Jun 18, 2017 6:11 pm

Man :-)
Image


Sent from my iPhone using Tapatalk
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod negas » Ned Jun 18, 2017 7:55 pm

Odakle crvena Setra uvezena, iz ARRIVE ?

MAN bi trebalo da je RJ Kučevo, nekadašnji RJ Mpek.
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod becks89 » Ned Jun 18, 2017 9:41 pm

Zaista ne vidim isplativost u ovome što Arriva radi, skoro sve polaske Zlatibora koje sam ispratio i dočekao dođu/odu sa putnika za na šaku jedne ruke izbrojati. Nisu ni drugi krcati sada, ali ni Feniks ni Lasta, a pogotovo ne Gaga ne idu bez bar dvadesetak ljudi, u dolasku neretko i puni stižu.Image

Poslato sa PLK-L01 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod branik » Pon Jun 19, 2017 8:49 am

Не знам какве су Аривине цене. Личи ми то на нови рат на помолу. Тако је годинама Гага инсистирао на Златибор - Ужице, да је данас сам. Цене, фреквентност и сада аутобуси, учинили су да поједе конкуренцију. На Бгд- Зл слика је шаренија, али опет Гага има највише путника. И ту је ценовни рат трајао годинама. Можда Арива планира да и ту постане значајан играч. Иначе, током дана, ка л из Бгд иду поласци скоро на сат, а у неким терминима и чешће.
Image
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod becks89 » Pon Jun 19, 2017 9:49 am

Dobar deo putnika ima odavde zbog lokal patriotizma, niko i ne gleda gde ide, znaju da Gagom do Bga mogu. Iz Bga je slučaj da dosta ljudi ostaje vezano za stare Raketine polaske, 7:30 iz Bg, 14:10 sa Zl. Koji su sad van sezone puni, a u sezoni pegla i nekoliko biseva. Što se tiče ove priče sa Arrivom, evo sinoć je tu Temsa mala bila i po meni van sezone i ne treba više. Sa druge strane, šarenolik vozni park, šalju prigradski auto, više su Regio i Euroliner prigradski, nego li što su za 260km dugu relaciju. Dok konkurencija recimo šalje visokoturističke, Gaga, Lasta, pa i Janjušević. Ne znam kako su zamislili ljudi iz Arrive, ali i pored strašnog marketinga, na momente i preagresivnog, ne vidim da imaju neke rezultate.

Poslato sa PLK-L01 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod branik » Pon Jun 19, 2017 4:50 pm

Nista od lokal patriotizma da nije povremeno smesnih cena.
, uz solidna vozila. Tu i te kako gazi konkurenciju. Ariva tu mora ici na duge staze. Kratkorocno, tesko mo,e da ih pomeri bilo koliko.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod petar » Pon Jun 19, 2017 6:11 pm

Suvise veliki sistem tako da mogu da trpe lose poslovanje...sto se tice linija mislim da su na ivici rentabilnosti...jedino cime mogu jos vise se ukopati slanjem malih autobusa...to je siguran put ka manjem broju putnika....
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod Sloba » Pon Jun 19, 2017 6:13 pm

Tako je. Ako nema slobodnih vožnji, bolje je da ide veliko vozilo kao reklama, nego minibus. Inače, čini mi se da nemaju neku popunjenost ni ka Novom Sadu. :?
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod becks89 » Pon Jun 19, 2017 6:43 pm

Momci, reklama koja sa granice rentabilnosti prebaci u ozbiljan minus, ne znam koliko je dobra. Temsa troši bar 30l manje u krugu. Troškove amortizacije da ne poredimo na minibusu i troosovincu, ali ako je poenta marketinga daj ista vozila kao Lasta, koja ove sezone od prvog dana radi sa dekerom, iz fore će ljudi ići jer znaju da je deker. Arriva, može biti full sa Tourismom troosovincem, a može biti i Euroliner i Regio, nešto u tom marketingu im ne štima i ne pije vodu.
Nešto kratko sam i pričao sa direktorom marketinga, ipak tada su razvijali plan i planirali proširenje tih linija za vezom ka NS, PO i Kg, sa ovakvim načinom rada, ja ne vidim tu mogućnost, a iskreno bih želeo da bude.

Poslato sa PLK-L01 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Arriva Litas d.o.o. Požarevac

Postod branik » Uto Jun 20, 2017 8:23 am

Ne znam. Razmisljao sam o mogucem pravcu dogadjaja. Sigurno je da se Gaga dobro ukorenio na polascima ka Zlatiboru. Sinoc ooo pola devet dosao je beli van hol, deker, pun i gore i dole, izxkog je u Uzicu izaslo desetak, uglavnom mladih. Ostalo je nastavilo do Zlatibora. To je sad tesko pomeriti. Gaga ima i termine nekadasnjih Raketinih polazaka., a oni su bili dobro podeseni, jos iz vremena kad se putovalo vozom. Pruga ne radi, a i da radi, vozovi su potpuno neprivlacni, cak i oni novi. Cena, velika dobra vozila, i dugorocni nastup mogu Arivi da donesu dobru poziciju na trzistu. Drugacije, tesko, ako ne kupe jos neke polaske.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju