Logo

OSTALI PREVOZNICI IZ BEOGRADA I VOJVODINE

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Beograda i Vojvodine.

Postod Jovan » Sre Mar 04, 2009 8:10 am

milos265 je napisao:ABAS KOVACICA
Image


Nibus-ja je napisao:Ma kakav je ovo model ima svacega MIXOVANO od svega pomalo pa nemogu da prepoznam?


Sloba je napisao:Ja misliti ovo TAM.


Jovan je napisao:Meni se cini da je onaj od Abasa Mercedes


Stefan Bgd je napisao:Jeste TAM.Pogledaj mu samo prozore,i sve ce ti biti jasno.


Sasa 74 je napisao:Nije ovo Tam 100% nema ovakvog Tama sa 5 stakala bocno i nijedan Tam nema ovakva vrata . Ovo po mojoj proceni moze da bude Man jer ima vodeni motor eno resetke za hladnjak i direktan diferencijal i karoserija najvise podseca na Mana a prednja stena je kombinovana . Ja tipujem na Mana !


Milos265 je napisao:Mercedes ljudi, kokpit je klasican O 303.


Kele je napisao:Mercedes karosiriste Veter,imao ga je jedno vreme Fudeks(drzao Kladovo)ima jedan u Loznici,i jedan cini mi se u Kraljevu
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Sponzor

 

Postod Jovan » Sre Mar 04, 2009 12:55 pm

milos265 je napisao:AUTOPREVOZ - Pecinci
Image
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod sasa-74 » Sre Mar 04, 2009 2:12 pm

Sloba je napisao:Bosfor sa svojom S 315 HDH/2 svake nedelje vozi za Tursku:
Image
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Sre Mar 04, 2009 2:16 pm

meckijano je napisao:
meckijano je napisao:
Lik izgleda voli Mecke... :D Jos jedan ,,Meckijano" :D


meckijano je napisao:
milos265 je napisao:Ima on i 228 DT :wink:

Stvarno!? :o Pa mozes li ga slikati negde... :?


Gligi je napisao:
milos265 je napisao:Kad je upecam okacicu sliku. Vidjam je cesto ali nikada aparat pri ruci. Imam jednu na kojoj se vise vidim ja nego ona a to nije to. Inace gazda IVAN TRAVEL-a je poceo posao pre dosta godina sa jednom 215H a sada ima dosta buseva koji rade pod firmom a koliko je njegovih ne znam tacno.


Da ta 215H nije bila plava i da li je jos ima? Inace cesto vidjam njihove buseve ovde kod jednog auto-elektricara, tako da isto htedoh reci da ih ima vise.


milos265 je napisao:Ta 215H je bila bela sa nekom crvenom straftom, mozda je posle prefarbana. Ja je se secam od pre 10-tak godina.
Poslednji put menjao sasa-74 dana Sub Apr 25, 2009 11:14 pm, izmenjena 2 puta
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Sre Mar 04, 2009 2:23 pm

Krle je napisao:Image
Image
Image
Image

"BMB Bus" u Mionici :D



negas je napisao:
Jovan je napisao:
meckijano je napisao:
negas je napisao:
Krle je napisao:http://img370.imageshack.us/img370/9524 ... 007rd3.jpg

"BMB Bus" u Mionici :D


Strasno... :lol: koja nakaza... :lol: zali boze tih slova gore... Kako vi kazete, Frankenstajn?


Slazem se :x


Ma ne, ne, ne ne decko ne! Za mene ova Setra izgleda perfektno, za manje pare dobio sam TOP klasu, barem spolja!
Poslednji put menjao sasa-74 dana Sre Mar 04, 2009 2:30 pm, izmenjena samo jedanput
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Sre Mar 04, 2009 2:25 pm

Krle je napisao:Image

Na Divcibarama :D
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod kovacnuno » Sre Mar 04, 2009 3:13 pm

Jovan je napisao:
milos265 je napisao:AUTOPREVOZ - Pecinci
Image

Koji je ovo TAM, ako je TAM, sjećam se da sam u ovakvom putovao u Podgoricu 95te, bio je od CG prevoznika Tara
Korisnikov avatar
kovacnuno
Član
 
Postovi: 3587
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:09 pm

Postod Jovan » Sre Mar 04, 2009 4:22 pm

Ovakvih je nekad imao Laser, ali ne sjecam se kad sam u poslednje vrijeme vidio ovakav autobus
Korisnikov avatar
Jovan
Član
 
Postovi: 2369
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 1:42 pm
Lokacija: bih

Postod kovacnuno » Sre Mar 04, 2009 4:35 pm

Jovan je napisao:Ovakvih je nekad imao Laser, ali ne sjecam se kad sam u poslednje vrijeme vidio ovakav autobus

Ja sam tada imao svega 5 godina ali se odlično sjećam ovog autobusa, čim sam ga vidjeo uhvatila me neka nostalgija, drago mi je da vidim da se još uvijek negdje koristi
Korisnikov avatar
kovacnuno
Član
 
Postovi: 3587
Pridružio se: Pet Nov 14, 2008 6:09 pm

Postod sasa-74 » Sre Mar 04, 2009 4:40 pm

lav je napisao:Samostalni autoprevoznik Zoran Manojlović Kula

Image

Casper Tours Beograd

Image
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Sre Mar 04, 2009 4:43 pm

Sloba je napisao:MB Best Tours i TAM 331 na MAS-u
Image


lav je napisao:Dobar Tam od MB Best Toursa :D
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Sre Mar 04, 2009 10:20 pm

cone je napisao:Evo i mojih slika MB Best Toursovog TAM-a 331A119VT.

Image
Image


dado je napisao:
lav je napisao:
Stefan Bgd je napisao:Ovaj plavi je bas "Best". :) :wink:
Svaka cast na slikama,Cone. 8)


Moguće je da je taj Tam ex-Izletnik Celje pošto je kolor šema identična,može biti a nemora da znači :lol: :lol: :lol:


I ja takodje pretpostavljam da bi mogao biti ex Izletnik Celje,cak ima i zvezdice po sebi jedino ako Izletnikove zvezdice nisu mozda malo vece. :D
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Čet Mar 05, 2009 1:58 pm

pipsi78 je napisao:Nepoznat prevoznik.
Slikano 20.07.2008. u Banji Vrujci

Image

Image
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Čet Mar 05, 2009 2:05 pm

lav je napisao:ELEKTRIJADA 2008

Globus Bus Niš

Image

Globus Niš,Jugoprevoz Raška,Elite94 Bugarska

Image

Nered Slovenija,studenti su skinuli prednjiu tablicu :lol:

Image

Saobraćaj Žabalj,Inter Tours MK

Image

Saobraćaj Žabalj

Image
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

Postod sasa-74 » Čet Mar 05, 2009 2:11 pm

milos265 je napisao:SETRA S 215 H - GOLUB TRANS-BARIC
Image
negas je napisao: Nema auta bez TAMica! Nekad su inzenjeri Dajca projektovali motor za bus bez goriva, al im bilo glupo zbog konkurencije, pa resili da ga naprave samo da radi bez vode :wink: :wink:
sasa-74
Mehaničar
 
Postovi: 3160
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 4:10 pm
Lokacija: Batocina

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Beograda i Vojvodine

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju