Logo

JP „Aerodrom Niš“

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Mihajlo Stankovic » Ned Feb 25, 2018 10:07 am

A547 :)
Image
Korisnikov avatar
Mihajlo Stankovic
Član
 
Postovi: 971
Pridružio se: Ned Dec 25, 2011 9:06 pm
Lokacija: Niš <-> Gadžin Han

Re: JP „Aerodrom Niš“

Sponzor

 

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Aleksandar.vacic » Uto Feb 27, 2018 9:12 pm

Problemi sa Mazom. Dosta je i radio. :mrgreen:

https://www.juznevesti.com/Istrazujemo/ ... ko.sr.html
Aleksandar.vacic
Član
 
Postovi: 600
Pridružio se: Ned Mar 09, 2014 12:11 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod bojan96 » Pon Mar 26, 2018 7:29 pm

http://www.blic.rs/jlw71gx

Fap je u pitanju. Otkazale kocnice.
Korisnikov avatar
bojan96
Član
 
Postovi: 92
Pridružio se: Pon Avg 08, 2016 12:50 pm
Lokacija: Bajina Basta ↔ Cacak

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Mixx » Pon Mar 26, 2018 8:46 pm

Izgubio vazduh i nije blokirao toliko o tome i citavom radu direkcije, trudu i radu na odrzavanju vozila. Na osnovu ovog imate sliku o javnom prevozu u Nisu. Tuga, cemer, jad!
Mixx
Član
 
Postovi: 243
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 12:59 am

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod branik » Uto Mar 27, 2018 6:38 pm

Naravno, kao i uvek u slicnim slucajevima, firma se ogradjuje i kaze da je autobus izasao ispravan. Onda sva odgovornost spada na nesrecnog vozaca. Mozda ima odgovornosti vozaca koji nije primetio pad pritiska, ali da li je radila signalizacija i zasto nije blokirao, pitanje je za istragu. (Desava se kad instalacija negde pusta vazduh, pa i posle minimalnog stajanja izgubi da blokira, umesto da srede taj spoj ili da promne karike na kompresoru, skinu opruznu blokadu koja je jedino obezbedjenje u slucaju gubljenja vazduha kako bi se ubrzalo i olaksalo pokretanje vozila) Zato svaki vozac, sebe radi, treba na prijemu vozila, da izbaci vazduh kocnicom i prati kada ce i da li ce da blokira, kada ce se aktivirati upozorenje.... Inace, to sto je u pitanju fap nema nikakve veze. Sa takvim javaslukom u odrzavanju, to se moglo dogoditi i setri. Znaci, nije do vozila, vec do odrzavanja. Ako se ova prica nadoveze na onu o vozilu na gas, sve postaje jasno.
Davno, davno, policija je imala obicaj da pravi racije medju autobusima svih namena. Ne bi bilo lose da se takva praksa ozivi opet. Kad bi nam policija radila svoj posao!
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod adinic80 » Sub Apr 21, 2018 2:28 am

Cuo sam danas od vozaca da se gasi sektor u direkciji u kome su sad autobusi , vozaci kondukteri kondukteri prelaze u kontrolu da li neko zna nesto o to,e sta ce biti sa linijama koje voze
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Nibus-ja » Sub Apr 21, 2018 4:22 pm

Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod branik » Pon Apr 23, 2018 1:16 pm

Sve u sklopu davljenja aerodroma. Država postaje vlasnik.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod adinic80 » Sre Maj 02, 2018 4:39 am

Do kada ce da voze Direkcijini busevi posto kazu da se gasi sektor
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Miki Machak » Sub Maj 19, 2018 5:38 pm

adinic80 je napisao:Cuo sam danas od vozaca da se gasi sektor u direkciji u kome su sad autobusi , vozaci kondukteri kondukteri prelaze u kontrolu da li neko zna nesto o to,e sta ce biti sa linijama koje voze

Linije uzima Niš ekspres kako sam čuo, uzimaju još 12 polovnjaka da ih rasporede na te linije.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod roadcrasher » Sub Maj 19, 2018 8:32 pm

Sta bi sam IK112LE, jel on vracen u BG ili je jos tu?
roadcrasher
Član
 
Postovi: 1027
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 7:05 am

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Nibus-ja » Ned Maj 20, 2018 1:18 pm

ту је ик-мерц,ппребачен на НИ-таблице, а и МАЗ-а не гасе ових дана терају само

Miki Machak je napisao:
adinic80 je napisao:Cuo sam danas od vozaca da se gasi sektor u direkciji u kome su sad autobusi , vozaci kondukteri kondukteri prelaze u kontrolu da li neko zna nesto o to,e sta ce biti sa linijama koje voze

Linije uzima Niš ekspres kako sam čuo, uzimaju još 12 polovnjaka da ih rasporede na te linije.


Изгледа да ће и Ћурдић да заврши са превозом у Нишу поред дирекције

https://www.juznevesti.com/Ekonomija/Gr ... ma.sr.html
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Miki Machak » Ned Maj 20, 2018 3:21 pm

Ćurdić je za tender dovezo top nova vozila a onda posle nekog vremena ih oterao za Beograd a nama u Niš doterao starudije pa nisu ni iz direkcije mutavi iskreno da ne provale mada da se pitam i njega i Arivu bi trebalo da oteraju iz Niša te linije da radi Niš ekspres i eventualno još neki domaći prevoznik da pare ostaju našem gradu a ne da idu Beogradskim prevoznicima...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Fipi 494 » Ned Maj 20, 2018 6:11 pm

Ne vidim razlog sta je tu problem, imali ste Transprodukt i Lekon, sad je tu Ariva( i iz PO i iz BG)... Nikad mi nije bilo jasno sta je problem odakle je prevoznik?

Dosao Becejprevoz u Uzice i to je sad kao katastrofa, eno koliko bolje funkcionisu linije i busevi su mnogo bolji. Curdic je prijavio nove autobuse i zbog toga bih ga isterao iz Nisa, ako si ih prijavio, neka ostane tako..
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Miki Machak » Ned Maj 20, 2018 10:07 pm

Da se razumemo, ja sam Nišlija i volim da pare za gradski prevoz ostanu u mom gradu domaćim prevoznicima.
Što se aerodromskog ili direkcijinog sektora tiče njihovi busevi su bili jeza u tihoj noći kao da su namerno išli ka tome da unište taj sektor, a Ćurdić je radio po principu sa novim vozilima izađem na tender zamažem malo oči direkciji a kad tender prođe ta vozila vratim u Beograd a iz Beograda dovezem skapotine koje su tamo odbacili pa je to i direkcija uvidela i počela manje da plaća ovom prevozniku jer nije ok prema na primer domaćem prevozniku da istu svotu dobijaju a domaći prevoznik vozi onim vozilima sa kojima je izašao na tender.

U prevodu nije Srbija samo Beograd i mi u Nišu zaslužujemo kvalitetan prevoz a ne da nas farbaju Ćurdići, Arive i ostali šarlatani.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju