Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Uto Maj 15, 2018 6:52 pm

#246
ImageSetra 415 GT by Stefan9234, on Flickr
#327
ImageNeoplan Cityliner by Stefan9234, on Flickr
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Uto Maj 15, 2018 8:58 pm

bogda78 je napisao:Još 7 vozača dalo otkaz...

Bogda, ekspresni jel imaju duzi staz u NE? Znas konta mozda bar za nekog na koji su radili?
Verovatno svi odjednom preko nekog sto sredjuje posao za kamione u Austriju il Sloveniju...dobro je to mozda se nesto promeni na bolje...

Nije RHMZ najavio oluje i kise po celoj Srbiji skoro - jer je StefanLasta9234 stavio fotke u temi NE. Mozda i sneg nocas potrpa!
Super slike svima!!!
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Zoki-AS035 » Uto Maj 15, 2018 9:30 pm

Hahaha, jeste da, StefanLasta9234 je prvi put objavio svoje slike i u ovoj temi Niš Ekspres. Morao bi da časti zbog toga. :wink: :D
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3913
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Setra 431 DT » Uto Maj 15, 2018 9:38 pm

Negase,Zoki i ja vam se pridruzujem. Mislim da za ovo stvarno treba neko da casti! Jel tako Stefan9234? :D :D
Setra 431 DT
Član
 
Postovi: 1193
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 5:53 am
Lokacija: Negotin

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Djolesanos3134 » Uto Maj 15, 2018 9:42 pm

Svaka cast drugar,samo nastavi. Pravo iznenadjenje u temi NE. :D :wink:
Djolesanos3134
Član
 
Postovi: 558
Pridružio se: Uto Maj 03, 2016 9:25 pm
Lokacija: Smederevska Palanka

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Uto Maj 15, 2018 10:03 pm

negas je napisao:
bogda78 je napisao:Još 7 vozača dalo otkaz...

Bogda, ekspresni jel imaju duzi staz u NE? Znas konta mozda bar za nekog na koji su radili?
Verovatno svi odjednom preko nekog sto sredjuje posao za kamione u Austriju il Sloveniju...dobro je to mozda se nesto promeni na bolje...

Sve ekspresni, u nazad 2 godine blizu 100 ekspresnih vozača je otišlo iz firme među kojima sam i ja bio pa sam se vratio ali ne da spašavam Niš ekspres nego s namerom da radim lokal da bi bio kući zbog bebice da pomognem ženi ali posle par meseci su mi ponudili odnosno uslovili na ekspres da idem jer nema vozača i ponudili polovan nov auto da uzmem sad jedino i može da se napreduje kad ljudi odlaze...
Znam da su Bata Pici od 264/408 i Zoki Svrljižanin od 270/424 skoro dali otkaz čini mi se i Dinja moj Prokupčanin od taj auto isto pa stari Solana od 271/425 mislim i njegov partner Kose, Saško od 315/418 u suštini sve stari asovi naspram kojih i ja sam nemam u napred kilometara koliko ti ljudi imaju u rikverc...
Ekspresni polazak Niš-Pančevo-Bujanovac (Ranilug-Gnjilane) pokriva RJ lokal što ja u istoriji Niš ekspresa ne pamtim da je bilo ni klinac kad sam bio ni posle u kontrolu samo Šabac i Vršac i eventualno Soko Banja-ZR je znao preko leta i kad su gužve da radi i lokal ali Pančevo nikako izuzev da neki ekspresni ostane da se iskvari tako da fale i ljudi i vozila!
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Sre Maj 16, 2018 12:14 pm

Зоки Сврљижанин прешо у сврљишки НАИС-турс инц.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod bogda78 » Sre Maj 16, 2018 1:31 pm

Miki Machak je napisao:
negas je napisao:
bogda78 je napisao:Još 7 vozača dalo otkaz...

Bogda, ekspresni jel imaju duzi staz u NE? Znas konta mozda bar za nekog na koji su radili?
Verovatno svi odjednom preko nekog sto sredjuje posao za kamione u Austriju il Sloveniju...dobro je to mozda se nesto promeni na bolje...

Sve ekspresni, u nazad 2 godine blizu 100 ekspresnih vozača je otišlo iz firme među kojima sam i ja bio pa sam se vratio ali ne da spašavam Niš ekspres nego s namerom da radim lokal da bi bio kući zbog bebice da pomognem ženi ali posle par meseci su mi ponudili odnosno uslovili na ekspres da idem jer nema vozača i ponudili polovan nov auto da uzmem sad jedino i može da se napreduje kad ljudi odlaze...
Znam da su Bata Pici od 264/408 i Zoki Svrljižanin od 270/424 skoro dali otkaz čini mi se i Dinja moj Prokupčanin od taj auto isto pa stari Solana od 271/425 mislim i njegov partner Kose, Saško od 315/418 u suštini sve stari asovi naspram kojih i ja sam nemam u napred kilometara koliko ti ljudi imaju u rikverc...
Ekspresni polazak Niš-Pančevo-Bujanovac (Ranilug-Gnjilane) pokriva RJ lokal što ja u istoriji Niš ekspresa ne pamtim da je bilo ni klinac kad sam bio ni posle u kontrolu samo Šabac i Vršac i eventualno Soko Banja-ZR je znao preko leta i kad su gužve da radi i lokal ali Pančevo nikako izuzev da neki ekspresni ostane da se iskvari tako da fale i ljudi i vozila!



Sad je Solana matori skoro,pa Zoki Krstić,Zoran Pici,Kanda,Ljuba Kant,Kose,na ekspres idu sve omladinci iz lokala i prigrada...sad samo trpaj nema ko da vozi...mesec dana u lokal i odmah na ekspres...
bogda78
Član
 
Postovi: 1018
Pridružio se: Sre Dec 08, 2010 10:44 am

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Sre Maj 16, 2018 7:26 pm

Nibus-ja je napisao:Зоки Сврљижанин прешо у сврљишки НАИС-турс инц.

Au...ako je iskusan dugogodisnji vozac presao kod privatnika i to mu se isplati, ili cak dobija mnogo vise onda u NE debelo skripi i oko posla i oko para!
Jel ekipa sa 273 nije napustila? Sladjan iz Svrljiga jel radi jos i koji konto?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Sre Maj 16, 2018 9:29 pm

Slađko mislim da odavno ne vozi k'd nas još davno pre je on otišao iz ekspres ako mislimo na istog čoveka.
Ovako stvari stoje korektno mi zarađujemo tu ne mogu da prigovorim ali to korektno je nekome ko gleda sa strane ali nama koji za taj novac propišamo krv i znoj što reče kolega jedan stariji kolko smo puta zbog firmu po put gladni i žedni ostali i koliki pritisak prema nama je plus pošiljke nam pola uzeli da lepimo za njih pa ovamo onamo kolko tih para uz put niz put potrošimo mislim da je dovoljno jasno zašto ljudi napuštaju.
100 puta sam rekao da ostave pošiljke da lepimo po jednu nalepnicu ko i svi drugi prevoznici a ne da kategorišemo po veličini koliko firma traži i da nam kao ranije daju procenat od svake karte mnogi ljudi pogotovo takvi kao Zoki, Solana i ostali ne bi napuštali s'd pod stari dani...
bogda78 je napisao:Sad je Solana matori skoro,pa Zoki Krstić,Zoran Pici,Kanda,Ljuba Kant,Kose,na ekspres idu sve omladinci iz lokala i prigrada...sad samo trpaj nema ko da vozi...mesec dana u lokal i odmah na ekspres...

Dudo i moj bivši partner Božinko što nas zajedno skinuše od 267 zbog špijuni jesenas pa tvoj kum koju godinu ranije, Ljuba gvojze iz Pukovac, Slave i Cajko sve to jači šoferi.
A to za omladinci je najveći problem prebacuju sad kurtu i murtu mnogi od njih tulci ne znaju ni da se pnašaju ni kam je levo a najcrnje što se prave nešto pametni pamtim pre 8 godine kad sam bio u ekspres kontrolu uđem u ekspresni bus kulturica ljudi radili sve pa i omladinci se polako opravljali na prve par ture sa stari asovi da nauče posao ovi pa sad pređe juče danas si pa sve zna, s mene na turu ja čupam kosu od glavu blage nema ali me ubeđuje na magare da mož da ispravi onu stvar i ako nisam ni ja nešto mator na ekspres ali učio sam od opasni stari igrači šta smem šta ne i do koje granice da idem...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod LaZar Vesic » Čet Maj 17, 2018 9:05 am

Juče je dosta buseva bilo na slobodnim voznjama u Va, pa evo i tri Nibusa:
267
Image
277
Image
252 i 277 zajedno
Image
Image
Korisnikov avatar
LaZar Vesic
Član
 
Postovi: 890
Pridružio se: Uto Jul 08, 2014 11:32 pm
Lokacija: Valjevo

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod gospodin dzo » Čet Maj 17, 2018 9:21 pm

Danas sam duzi period vozio u blizini busa 260...Sto se ono njise...
Nemam reci...I najblazu krivinu zabaci...
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Setra 431 DT » Čet Maj 17, 2018 9:58 pm

Neoplan Cityliner #322 na BAS-u! :D
Image
Slikao Stefan :D
Setra 431 DT
Član
 
Postovi: 1193
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 5:53 am
Lokacija: Negotin

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod negas » Čet Maj 17, 2018 11:32 pm

BRAVO Vesicu, razbio si, prelepe fotke ali i prelepi nibusi. Karoserije nisu mrdnule...
gospodin dzo je napisao:Danas sam duzi period vozio u blizini busa 260...Sto se ono njise...
Nemam reci...I najblazu krivinu zabaci...

Jeste, ljulja ko sanos 315, nego zbog kabastije nadgradnje izgleda losije. Mada se ljulja i Neobus na Volvo sasiji samo baci pogled...danas videh i Kimelovu Setru nesto se nagnula vise no sto treba barem mi se tako cini...Secam se da mi je MAN Lions Arrivin najmanje ljuljao, zapravo kao da nije uuopste.
Nibus bi i danas za medjugrad bio ok kada bi ga nadgradili na Berkof sasiji, onoj MAN-ovoj i td...treba celo to oslanjanje prekopirati.
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Setra 431 DT » Pet Maj 18, 2018 9:10 pm

Neoplan Euroliner #320 na BAS-u! :D
Image
Ii sad specijalna slika za @negasa!
Nibus #315
Image
Slike poslao Stefan
Setra 431 DT
Član
 
Postovi: 1193
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 5:53 am
Lokacija: Negotin

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju