Logo

Ćurdić

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: Ćurdić

Postod Miki Machak » Sub Jul 14, 2018 3:37 pm

Kod Ćurdića rade upravo oni koji su najureni iz Niš ekspresa,Arive,nekadašnjeg Lekona i tako dalje i ekspresove penzionere uzimaju koje ekspres nije hteo da uposli kao ispomoć tako reći uzimaju one koje niko više neće a što se vozila tiče tu su kriminalni oni i njihova tumbanja za tender dovezu nova vozila kad prođe tender dovezu iz BG sve što tamo više ne može da vozi do duše to radi i Ariva ali bar su redovniji i kud i kamo normalniji od Ćurdića.

Drugari i mi iz Niša valjda zaslužujemo kvalitetniji prevoz ne da se ovde šalju svi lomovi odbačeni iz Beograda!
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Ćurdić

Sponzor

 

Re: Ćurdić

Postod Kesha » Sub Jul 14, 2018 3:57 pm

Misliš da Ćurdićevi MAZ-evi nešto valjaju u Beogradu? Uglavnom teške kante u svakom pogledu, čak i po pitanju mehanike. Klima im je uvek bila misaona imenica, kao i grejanje zimi, a znaju i da ne poštuju red vožnje. I mi u Beogradu imao poprilično aljkave privatne prevoznike, Lui travel, pomenuti Ćurdić, Lekon, Unacop, pa i Arriva je daleko od sjajnog, a kandidata ima još, ali ne mogu baš svih u momentu da se setim. Mnogo lakše je nabrojati dobre i savesne prevoznike, pošto to možeš učiniti na prstima jedne ruke. U tu grupu bi mogli ući Presto, Dumeco, Saga, možda Knežević i eventualno C&LC, uz još par njih koji nešto vrede. Sve u svemu, stanje u Beogradu je daleko od sjajnog kad su privatni prevoznici u pitanju.
Kesha
Član
 
Postovi: 1015
Pridružio se: Pon Nov 30, 2015 9:07 pm

Re: Ćurdić

Postod Nibus-ja » Ned Jul 15, 2018 6:33 am

Miki Machak je napisao:Kod Ćurdića rade upravo oni koji su najureni iz Niš ekspresa,Arive,nekadašnjeg Lekona i tako dalje i ekspresove penzionere uzimaju koje ekspres nije hteo da uposli kao ispomoć tako reći uzimaju one koje niko više neće a što se vozila tiče tu su kriminalni oni i njihova tumbanja za tender dovezu nova vozila kad prođe tender dovezu iz BG sve što tamo više ne može da vozi do duše to radi i Ariva ali bar su redovniji i kud i kamo normalniji od Ćurdića.

Drugari i mi iz Niša valjda zaslužujemo kvalitetniji prevoz ne da se ovde šalju svi lomovi odbačeni iz Beograda!


Наравно да заслужујемо бољи превоз, људи смо нисмо кромпири. Е сад морам само да те допуним што се тиче да су радници најурени из експреса, литаса и осталих, пази старији си од мене а и далеко искуснији али и доста упућенији у следеће превознике које ћу навести јер испада да и овако мрзим београђане а браним експрес. Сигурно знаш а и многи још чланови поред тебе, није битно одакле возачи долазе и дали краду или не, битна је дисциплина, ја ћу само 2 примера да наведем. Први је БорТравел, сви возачи који су хтели из пропалог БорПревоза су били почетници, значи возачи су добили шансу, али нема грешке, једна пријава и летиш у градски саобраћај или те истерају из фирме и погледајте сад како БорТравел послује и каква су им возила а, је ли господине ЏО :?: Па да ли то има везе одакле су возачи и какви су или је газда завео ред :?: Трша, који је возио мерцедес О-303 у Нишу, је од стране НИШ-ЕКСПРЕС контроле био ухваћен како истаче нафту на паузи, а ни надао се није да је газда Бора ангажовао контролоре из НИШ-ЕКСПРЕСа дага прате, наравно увече по повратку са линије га је сачекало изненађење и понуда, да пегла градски превоз или отказ, отишао је из фирме. Још један пример, не могу се сетити имена сада, возач на линији из Београда је по повратку из Београда, искључујући се са ауто-пута код Параћина, себи дао слободу да не покупи неку бабу на првој станици, она видела на хауби број телефона, окренула фирму и кад је аутобус стигао са линије само му рекли паркирај аутобус и дођи по књижицу. Дисциплина, бато, него како :!: Други пример, из овог дела Србије, АутоТранспортно из Пирота, очајно стање у фирми пред крај када је приватизовано, шта се дешава даље, возачи прешли код Мише-Бленде и Златковог ЗМВ-а подигли све фирме пиротске које су никле као печурке после кише, све одлично стоје на ногама, е сад што су газде продале линије Аутокодексу и Престу то је друго питање али је поента да се из ничега помоћу дисциплине може све, јер сада и АутоКодекс и Престо убијају колико су на тим линијама јаки а све је то било и некад јако само су наставили, само ето немој да буде државна фирма код приватника је боље. ЈугЕкспрес Лесковац, није могао да ради а, шта данас ради Канис, СИмплон, Френки,... ДИСЦИПЛИНА, ГОСПОДИНЕ ЏО, од шефова и газди све потиче, мани да просипаш више ту причу е да се вадите на истеране возаче из НИШ-ЕКСПРЕСа. Толико од мене
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Ćurdić

Postod Fipi 494 » Ned Jul 15, 2018 8:33 pm

Miki Machak je napisao:Kod Ćurdića rade upravo oni koji su najureni iz Niš ekspresa,Arive,nekadašnjeg Lekona i tako dalje i ekspresove penzionere uzimaju koje ekspres nije hteo da uposli kao ispomoć tako reći uzimaju one koje niko više neće



U Arivu ne mogu jer im jos ne trebaju penzioneri, Ekspres ih nece, ko jos ima u Nisu pa da bi mogli da se zaposle? Nis ima jos 45 firmi sa autobusima i stoji 500 autobusa koje nema ko da vozi a oni su nasli svi kod Curdica da idu?
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Ćurdić

Postod Miki Machak » Pon Jul 16, 2018 1:05 am

Momče očito nisi lepo shvatio šta sam napisao, nisam mislio da penzosi idu u Arivu već kod Ćurdića naši penzosi koje firma nije htela da primi na ispomoć i plus ostali ljudi koje su svi navedeni odbacili jer ne vrede za ništa a znam dosta ljudi iz ekspresa koji su kod Ćurdića radili jer su od nas najureni zbog pisanja karata sa čačkalicom i slično lično ja sam kod pojedinih te karte nalazio dok sam bio u Niš ekspresu u kontroli posle su išli redom, kod Mališu (MM transport) pa dalje kod Arivu i tako niko ih nije hteo osim Ćurdića...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Ćurdić

Postod Setra 431 DT » Sre Jul 25, 2018 8:36 pm

MAZ #16
Image
Setra 431 DT
Član
 
Postovi: 1193
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 5:53 am
Lokacija: Negotin

Re: Ćurdić

Postod adinic80 » Pet Jul 27, 2018 3:40 pm

Cuo sam od vozaca iz Curdica da su dobili na tenderu kruznu linijui da li je to tacno i od kad pocinju da voze
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: Ćurdić

Postod gospodin dzo » Sre Avg 22, 2018 7:05 am

I dobise na kraju... 132 din po km vs 152 din ponuda Nis Ekspresa...
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Ćurdić

Postod adinic80 » Čet Avg 23, 2018 3:00 pm

Od kada pocinje Curdic da vozi ove linije
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: Ćurdić

Postod adinic80 » Ned Avg 26, 2018 11:34 pm

da li ce mozda curdic da doveze neke nove buseve u Nis za ovenove linije
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: Ćurdić

Postod Fipi 494 » Pon Avg 27, 2018 3:39 pm

Nove nece sigurno u naredne dve godine. Grad Beograd mu je dao jos dve godine da voze ovi Bikovi.
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Ćurdić

Postod adinic80 » Čet Avg 30, 2018 1:40 am

lele ovi sad trenutno sto voze su uzas ustvari nisu oni toliko losi samo ih niko ne odrzava mozeju da budu mnogo busevi samo malo da se srede beli mazevi su nekad bili najbolji autobusi a sad sve unisteni rukovodstvo Curdica bas briga da kupuje nove delove dapopravi vozila poluneispravna vozila
adinic80
Član
 
Postovi: 215
Pridružio se: Pon Avg 25, 2014 4:06 pm
Lokacija: Niš

Re: Ćurdić

Postod Sashco » Pet Dec 07, 2018 10:25 pm

Image
Korisnikov avatar
Sashco
Član
 
Postovi: 4190
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 2:59 pm
Lokacija: iza objektiva

Re: Ćurdić

Postod Nibus-ja » Sub Dec 08, 2018 10:21 am

КОНАЧНО КРАЈ
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Ćurdić

Postod d.p » Ned Dec 09, 2018 1:13 pm

Od septembra poceo je sa znatnim odstupanjem od utvrdjenog reda voznje
VDL Berkhof Axial 100
d.p
Član
 
Postovi: 5315
Pridružio se: Uto Apr 03, 2018 5:15 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost