Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Setra 431 DT » Pet Nov 09, 2018 12:16 am

Da li ovome ima krajaa? :shock:
Neoplan Cityliner #324
Image
Image
Image
Slikao Stefan
Setra 431 DT
Član
 
Postovi: 1193
Pridružio se: Ned Feb 19, 2017 5:53 am
Lokacija: Negotin

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod milos90 » Pet Nov 09, 2018 10:32 am

Izgleda da ne. Ako ne moze ova dole da bude podeljena moze ova gore,nesto mora biti budzeno inace bi bio smak sveta..... Sramota!
milos90
Član
 
Postovi: 1022
Pridružio se: Čet Avg 27, 2015 10:53 am

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod branik » Pet Nov 09, 2018 11:02 am

Pa ne bi trebalo ni gornja daxmože, jer to nije fabričko stanje. Da li je moguće da su ta polustakla homologovana? Biće ipak, mislim, da je tome na tehničkom gledano kroz prste. Hajde nek neko pokuša da registruje auto na kome je neko bočno staklo podeljeno na dva dela.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod miham » Sub Nov 10, 2018 11:34 pm

Ja ne znam kako se samo njima lome ovolika stakla..?
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod SGB » Sub Nov 10, 2018 11:56 pm

Pa što samo na dva dela? Velika je to površina, mogli su par rogova udariti, pa iz tri dela komotno... :roll:
becks89 o Niš Ekspresu je napisao:Već smo utvrdili da ne postoji na planeti nešto slično.
SGB
Član
 
Postovi: 2075
Pridružio se: Čet Sep 01, 2011 1:03 pm
Lokacija: Zemun

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod becks89 » Ned Nov 11, 2018 12:09 am

miham je napisao:Ja ne znam kako se samo njima lome ovolika stakla..?
Krta su im stakla :D
Inače, priče o tome kako nema da se zameni celo je nebuloza, jedino što cena originala u eurima ima 3 nule. Ako je kasko, naplatiš full, staviš ovo par puta jeftinije i top...

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod branik » Ned Nov 11, 2018 9:25 am

Upravo je to razlog, definitivno.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Ned Nov 11, 2018 12:06 pm

E sad šalu na stranu ali te šoferke Beokom što radi su zaista krte kamenčić je udari i odmah prska cela, na ćaletovog Mana je u Budimpeštu neki komad metala proleteo i pao putnici u prvom redu u krilo ali samo je rupa ostala na fabričkoj sa kojom je stigao od gore, posle kad su stavili celu njihovu kamenčić udario i odmah peckica koja se brzo proširila samo se nadam da na ta kola neće imati ovakve ideje da urade polutke.
Inače cela za City-ja u Beokomu je donja samo oko 100.000 plus montaža isto toliko i gornja, a za Mana znam da je oko 130.000 izašla sa montažom iscela i da su tražili tad polutke ali nisu mogli da im odrade jer treba oprema zbog specifičnih uglova pa sad se pitam kako su odradili gornju na City-ja kad i ona isto ima uglove nije ravna...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod becks89 » Ned Nov 11, 2018 1:47 pm

Original šajba donja košta oko 4000e sa grejačima, tj. Staklo koje se u fabrici ugrađuje. Čeka se par dana i ne može se porediti sa onim iz Beokoma, oni imaju kalupe, ali staklo nije ni približno trajno kao original.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Ned Nov 11, 2018 7:57 pm

Skupo je to našim prevoznicima u globalu nevezano za Niš ekspres inače istina primera radi naš Neoplan, pa druga dva tourlinera plus nekoliko Manova na kojima je još uvek fabrička od kako su stigli šoferke stoje dok ovih par što su dobili Beokom-ove prva pecka i odmah prskotina dijagonala plus se još i za to štekaju zaebavaju ljude da im rade sa prečku ako ne rade oni to sami u firmu da uzmu od pančevaca celu pa je kod nas preseku na pola i udare prečku.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod MILE » Ned Nov 11, 2018 9:00 pm

Pa da li je moguće da tolika firma nema kasko za vozila? Mislim da se više isplati imati kasko i onda poručiš original i nema brige. Ovaklo em auto izostaje dok ode u Pančevo em se zajebavaju sa doradama stakala i prave sami sebi gluposti bezveze.
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod becks89 » Ned Nov 11, 2018 10:50 pm

Miki, normalne firme plaćaju kasko, kad se desi, sačekaš desetak dana, stigne original i to da vidiš u kakvom pakovanju. Košta 4-5 puta više, ali se ne mogu porediti.
A tog po čijoj direktivi seku i lupaju prečke bi okačio o neku prečku, za primer.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Marko INN-NS » Pon Nov 12, 2018 2:21 am

Iskreno vise potrose para tako nego da uzmu original staklo ali opet oni jedino sami znaju sto im se to tako isplati :D
Marko INN-NS
Član
 
Postovi: 1994
Pridružio se: Pet Dec 09, 2016 6:30 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Pon Nov 12, 2018 12:24 pm

Ne potroše oni ništa još na toj deobi zarade kad naplate od osiguranje...
Nego to me najmanje brine, više me brine što ne sipaju ili ispuštaju antifriz iz jednog busa da sipaju u drugi a toga bar imamo u firmi, što se za male cifre štekaju oko nekih bitnih stvari i sitnica ali bitno da su one zelisko mašinice platili ko 2-3 Beokomove šoferke a ništa nisu bolje od dugmetare izuzev što su modernije ali onaj displej pola vidnog polja prekrije mada kod nas na auto je još stara i nikad nas nije izneverila dok na autu sa novom za jednu turu sam imao peh da 2 puta pišem karte jer ne radi kako treba.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod FiuMAN » Uto Nov 13, 2018 6:51 pm

Na podeljenim šajbama beru pare i sve skupa djele jer je taj šta im to radi kumski vezan s nekom facom iz N.E.
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju