Logo

JP „Aerodrom Niš“

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Nišu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod gospodin dzo » Pon Maj 21, 2018 6:46 am

Za to je neko iz vase direkcije dobijao lepe pare,nego sad pukla tikva i odjednom problem...
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: JP „Aerodrom Niš“

Sponzor

 

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod branik » Pon Maj 21, 2018 7:25 am

Miki, nije tu kriv Beograd, nego vas grad koji je to tolerisao, umesto da su odmah reagovali i podsetili na uslove pod kojim je ugovoren prevoz.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Miki Machak » Pon Maj 21, 2018 8:07 am

Ima tu i te kako istine grad i jeste kriv što je dozvolio da šarlatan iz Beograda vozi pod istim uslovima kao i lokalni prevoznik i odnosi prihod za Beograd,a mi ako smo Nišlije nismo ovce za šišanje da jedan Ćurdić maže oči novim vozilima a posle eve vi ujka Nišlije ću ve vozim u raskantana kola a ova od tender vozim gde mi više trebaju pa u Beograd naravno.
Pošto je Ćurdić dobar deo prigrada preuzeo čujem od putnika sa tih linija da su na tom potezu još malo pa k'o Aerodromci strava i jeza u tihoj noći.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Nibus-ja » Pon Maj 21, 2018 8:13 am

Miki Machak je napisao:Ćurdić je za tender dovezo top nova vozila a onda posle nekog vremena ih oterao za Beograd a nama u Niš doterao starudije pa nisu ni iz direkcije mutavi iskreno da ne provale mada da se pitam i njega i Arivu bi trebalo da oteraju iz Niša te linije da radi Niš ekspres i eventualno još neki domaći prevoznik da pare ostaju našem gradu a ne da idu Beogradskim prevoznicima...


Апсолутно си у праву и слажемсе са тобом, касније си дошао на форум ја сам о томе писао још пре пар година да ће тако бити са возним парком и тако је и било, али су ме тада тако напали да су могли растргнули би ме овде на форуму, што се тиче Ћурдића, возила за Дуваниште-6 и булеварац-13 су одавно зрели за замену, тресу и лупају као да немају амортизере, даље, возачи их терају као да су формуле, не путнички аутомобили него формуле као да се тркају, ваљда их због пропале изолације код мотора звук сам тера на то ал ајде и ја сам спортски возач и обожавам звук мотора па ово нећу да им замерим :D , о употреби климе нема ни говора,као 80-тих и 90-тих прозори на шибер па је и промаја у ситуацији дај шта даш, ајде и то да занемаримо али што се тиче АРИВЕ на Доњој Врежини-2 и Сомборска-5 живо гробље од возила икарбуси-103 старији, душу су изгубили одавно, ем растерени, поједини шупљи у патосу и боку возила, а хигијена НУЛА, смрде унутра БОЖЕ САЧУВАЈ, толики немар око хигијене ја у најлошијим фирмама пред гашење нисам доживео као путник, све је прљаво и смрди на уље и дизел помешано са прашином :evil: вентилација исто као код Ћурдића, ако аутобус нема неку спољну рекламу у виду залепљене фолије а старији ик-103 су скоро сви чисто бели без реклама, отварај луфтере и прозоре иначе загушљиво једва чекаш да се на станици отворе врата због ваздуха, једино им мало вреде они зелени мерцедеси што је терао ЈАНЧИЋ док је био у АРИВИ и ови млађи ик-103, мада су и они полако пред крај
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod gospodin dzo » Pon Maj 21, 2018 10:07 am

Cinjenica je da niko ne brani direkciji Nis da propise uslove da vozila moraju biti do 5 godina sa klimom,rampom itd...
I da kaznjavaju vozila koja ne ispunjavaju uslove..
Nego nazalost cinjenica je da je neko dobijao lepe pare da cuti o tome...
Srbija jednostavno..
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Miki Machak » Uto Maj 22, 2018 1:56 am

Ćutalo se i kralo se samo tako, istina bilo je godina kad ni sam Niš ekspres nije bio nešto reprezentativan u sektoru gradski i prigradski saobraćaj ali zadnjih par godina poprilično su poradili na tome da poboljšaju kvalitet prevoza za grad i prigrad P1 što ostali pomenuti prevoznici bukvalno nisu ni pomenuli da je u planu već su opet ponavljam dovezli nama u Niš sve ono što su iz svojih sektora iz drugih gradova otpisali kao da smo mi Nišlije stoka i građani drugog reda pa da i mi ne zaslužujemo nove buseve i plus što kažeš Džo imali nekoga u direkciji da sve to lepo prikrije za neku dobru svotu novca naravno preko leđa građana Niša, da dodam čuo sam od nekih prijatelja da poteze koje pokrivaju Ćurdić i Ariva takođe pored lošijih vozila kvari i nesigurnost odnosno neredovnost istih pogotovo Ćurdićev prigrad reče mi jedna koleginica iz firme da je zimus bio pakao...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod branik » Čet Jul 26, 2018 3:52 pm

branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod roadcrasher » Sre Feb 20, 2019 6:42 am

Sta je bilo sa IK112LE iz BGa jel vracena u BG?
roadcrasher
Član
 
Postovi: 1027
Pridružio se: Sre Jan 22, 2014 7:05 am

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod MILE » Sre Feb 20, 2019 9:35 am

Nije vraćen, dat je nekome za prevoz dece, i dalje je u Nišu. A baš bi bio od velike pomoći.


iPhone 8 uz pomoć Tapatalka
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Fipi 494 » Sre Feb 20, 2019 2:27 pm

Sprdaju se sa busem... link :roll: :roll:
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod FiuMAN » Sre Feb 20, 2019 8:22 pm

Došlo kao poklon po nalogu predsednika republike ......
FiuMAN
Član
 
Postovi: 998
Pridružio se: Uto Feb 21, 2012 9:50 am

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod MILE » Sre Feb 20, 2019 8:48 pm

Da, poklonili su ga iako je u Beogradu mnoooogo potrebniji.


iPhone 8 uz pomoć Tapatalka
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: JP „Aerodrom Niš“

Postod Nestalo Lice » Pet Jan 05, 2024 2:31 pm

Sta se desilo sa onim Ikarbusom sto je GSP poklonio Direkciji? Nema ga na ulicama dugo, a ni kod Aerodroma ne stoji sa ostalim autobusima koji su nekad vozili za Direkciju.
Nestalo Lice
Član
 
Postovi: 15
Pridružio se: Pon Okt 22, 2018 12:58 am

Prethodni

Povratak na Gradski prevoz u Nišu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju