Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Uto Jan 19, 2021 8:11 pm

Изгледа да је Ниш-Експрес решио да уништи конкуренцију према Пироту и том потезу, данас на тој линији виђен МАН са експреса троосовинац ГБр-319, по повратку одмах продужио за Суботицу. Или су увели линију ПИРОТ :arrow: СУБОТИЦА :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Uto Jan 19, 2021 9:26 pm

#349
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod MILE » Sre Jan 20, 2021 1:42 pm

Nibus-ja je napisao:Изгледа да је Ниш-Експрес решио да уништи конкуренцију према Пироту и том потезу, данас на тој линији виђен МАН са експреса троосовинац ГБр-319, по повратку одмах продужио за Суботицу. Или су увели линију ПИРОТ :arrow: СУБОТИЦА :?:
Probaj da sklopiš redove vožnji. Možda su spajali nešto jer je to taman za jedan bus sa dva vozača, može da se stigne.


iPhone 8 uz pomoć Tapatalka
MILE
Član
 
Postovi: 12938
Pridružio se: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm
Lokacija: Šabac

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Sre Jan 20, 2021 10:56 pm

#195
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Čet Jan 21, 2021 11:52 pm

#315
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Sub Jan 23, 2021 12:02 am

#346
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Sub Jan 23, 2021 8:14 pm

Image

Image
Facebook
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Sub Jan 23, 2021 8:23 pm

Ovo su bili dzverovi na putu...
Ove slike su prenete u upravnu zgradu u Čamurliju u hodnik gde su dispečeri i direktori.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Sub Jan 23, 2021 11:44 pm

#300
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod SAMO TROSOVINCI MB » Ned Jan 24, 2021 12:29 am

Koliko ovi iz NE s pravom mogu reci CIGANISU. Ja mislim da oni kad bi mogli svakoga bi ugusili od prevoznika, mnogo su alavi, drski, neljubazni, kako vozaci tako i uprava. Sve nesto spajaju prespajaju pa se i oni cak pogube. Pola linija su im na spajanje i davanje veza. Iz Subotice linija sto ide u 21i15 za Makedoniju daje vezu iz Beograda u 00:45 za Hrvatsku (Zagreb), Sloveniju (Ljubljanu) i Bugarsku (Sofiju) na jedan medjunarodni polazak vezes jos tri medjunarodna polaska a sve su u pitanju druge drzave, plus vezes liniju medjumesnu na divlje (kao i ove medjunarodne) za Prolom banju, Kursumliju i Prokuplje. Pa da li je to realno. Isti slucaj je i sa linijom koja dolazi da li iz Ljubljana ili Zagreba ali pre ce biti iz Zagreba pa ide za Nis iz Beograda u 04:45. Prodaju za svugde, a pritom bus kasni uvek jer dolazi preko grane a oni cekaju taj bus koji kasni a ljudi kupili karte do Nisa itd. STRRASNO. Na svaki medjunarodni polazak oni vezuju medjumesni polazak i ako je to zakonom strogo ZABRANJENO. Nek neki prevoznik drugi tako nesto uradi, pa da vidimo da li je makar 20 posto od toga moguce za druge.
VAN HOOL➡TRAVEGO➡IRIZAR➡....
SAMO TROSOVINCI MB
Član
 
Postovi: 188
Pridružio se: Pet Jan 24, 2014 2:51 pm
Lokacija: GDE ME PUT NANESE A SVUGDE STIZEM

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Ned Jan 24, 2021 1:43 am

Ma šta kažeš, a kako je mogao tzv Flix bus odnosno Sirmiumbus i Europa bus na liniji za Zagreb/Ljubljanu da prodaje karte iz svih redom krajeva Srbije pa plus linija iz BG registrovana do Mačvanske Mitrovice, a gore ljude pretovaraju u drugi bus za Zagreb i Ljubljanu. Nas su prijavljivali kako uzimamo putnike iz Držmikurovačkog potoka i tako tih mesta i čekala nas inspekcija na granici pa na kraju sami sebi skočili u stomak jednu noć sam prošle zime ja išao za Ljubljanu kad su njima pohvatali upravo te karte sa svih krajeva Srbije, a kod nas ušli sve ispravne karte bile i naravno njima oduzeli dozvolu i vratili bus sa granice, a mi smo nastavili dalje put Ljubljane i iza nas Čazma za Zagreb.

Polazak 2 iz Subotice u 21:30 za Skoplje legalno sve zavedeno na BAS-u daje veze koje si naveo (za Sofiju se prodaju i dve odvojene karte od Beograda do Niša i još jedna dalje do Sofije), a i razmisli malo da si prevoznik da li bi ti bilo rentabilno da bus iz Subotice pustiš za 2-3 putnika do Prolom Banje i ova presedanja iz Subotice i Novog Sada za Ljubljanu i Zagreb u Beogradu funkcionišu unazad već godinama jer to nisu nakalemljeni polasci već faktički dođu kao transfer polasci.

I polazak u 04:45 za Skoplje ranije je inače dolazio iz Ljubljane (tako je linija i registrovana Ljubljana-Skoplje), pa od kako je ubačen kooperant na liniji i linija razdvojena iz Beograda je kretao ali u krajnjoj nuždi dispečeri kad nemaju drugu varijantu spajaju isti sa Zagrebom ili Ljubljanom...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod SAMO TROSOVINCI MB » Ned Jan 24, 2021 1:20 pm

Ovako kako ti branis NE ne brani ga ni Zoran Jovanovic ni Milomir Radulovic, ali dobro ja pricam to iz ugla coveka koji zna saobracaj u prste a pogotove te NE redove voznje. Stoji to da imate jake polaske i da zelite sve da preuzmete. Niste taj kapacitet bez ljutnje. Pricam sa nekim ljudima iz NE da zadnjih nekoliko godina dve tri situacija nije bas kao sto je bila. Bas iz tog razloga alavosti i nezasitosti. Stoji to da imate jake linije i osrednja vozila, ali isto tako stoji da ste jako nekolegijalni, i mng toga. Ta linija za Ljubljanu prodajete karte i iz Cuprije, Paracina i Jagodine a skupljate ih na autoputu na benzinskim stanicama, a plust znate da nekada kada putnik trazi prodate i povratnu kartu.
VAN HOOL➡TRAVEGO➡IRIZAR➡....
SAMO TROSOVINCI MB
Član
 
Postovi: 188
Pridružio se: Pet Jan 24, 2014 2:51 pm
Lokacija: GDE ME PUT NANESE A SVUGDE STIZEM

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Ned Jan 24, 2021 8:56 pm

Druže moj ja sam u toj firmi bezmalo 11 godina bio i u kontroli i svašta nešto stoji da zadnje dve tri godine situacija nije kao ranije, ali i polazak iz Subotice koji si ti naveo da daje vezu za Ljubljanu i Zagreb iz Beograda i za Sofiju iz Niša davao je vezu i pre 10 godina, a i pre 15-20 kad je bio Šindić pokojni direktor. Faktički ti polasci se uklapaju kao transfer polasci jer ne postoje naše direktne linije sa severa ka Ljubljani i Zagrebu, a ni ka Sofiji, a ludost je registrovati iste za 5-10 putnika koji putuju za Sofiju, ili 3-4 putnika ka Ljubljani i Zagrebu, a već imaš polaske koji se uklapaju kao veze.
Direktor tžišta je Milomir Radovanović ne Momir Radulović, takav ne postoji u firmi, mada i on koliko god da je dobar saobraćajac ja nešto lično nikad nisam nešto bio sa njim dobar ni dok mi je bio rukovodilac u putničkom saobraćaju.

Ljubljana dok je bila full linija Skoplje-Ljubljana je sve to kroz dozvolu na koju se i dan danas radi išla kroz mesta koja si naveo, kad je razdvojena zbog kooperanta polazak iz Skoplja je išao uporedo do Beograda preko tih mesta i čekali su se u Beogradu posle za prebac putnika, ali kako je krenula situacija sa korona virusom dosta polazaka je bilo redukovano pa i to Skoplje tako da je ostalo da se usput po najavi preuzimaju putnici što inače rade i mnogi drugi putnici ne samo Niš ekspres.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Ned Jan 24, 2021 11:42 pm

#347
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Pon Jan 25, 2021 11:49 pm

#303
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju