Logo

Auto-saobraćaj, Negotin

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Auto-saobraćaj, Negotin

Postod negas » Čet Mar 27, 2008 5:31 pm

Auto-saobracaj Negotin, pise se kao poluslozenica, jer da je spojeno imali ba isti naziv kao Kragujevac!

Hm, tuzna prica o njima, napisacu nesto i nabacicu slike, ali nazalost samo Temze i to lose slike, jer bolje nemam, a starije imam nesto, ali treba da se sceniraju, koje su loseg kvaliteta, a i to su Tamici na klocnama!!!

Sva tri bus preduzeca u Timockoj krajini bila su u sastavu Laste do 91 godine, kada su se napravili pametni, ocepili se iz Laste maticnog preduzeca koje ih je osnovao i evo sad ih nema nigde...
To su bile tri firme, Lasta Bor, Zajecar i Negotin, zapravo tri poslovne organizacije, odnosno tada oour!
Pa se odvojili na Borprevoz, Timas i AS Negotin!
Pokazacu Vam i nekadasnje autobuske karte (kad ih skeniram), preduzeca Lasta Bor, Negotin, Zajecar!
Ali to ce biti u temi lasta!
Poslednji put menjao negas dana Čet Mar 27, 2008 6:41 pm, izmenjena samo jedanput
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Auto-saobraćaj, Negotin

Sponzor

 

Postod milos265 » Čet Mar 27, 2008 5:46 pm

Temza AS Negotin-a!

AS-NEGOTIN TEMSA SAFARI

Edit by The Mladen - Obrisane su slike kojima je istekla vaznost na imageshack-u, pa se ne mogu prikazati. Molim autora da ih ponovo ubaci.
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod negas » Čet Mar 27, 2008 6:39 pm

Evo i pomenutih slika:

Kao sto vidite redom idu, AS Negotin, pa AS Kragujevac, Morava Turizmo, i Pegaz Ik 103p!

Image Image Image Image
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Pet Mar 28, 2008 6:34 pm

Jedno vreme se zvali i AS-VANC(h)A?
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Pon Mar 31, 2008 1:54 pm

Nibus-ja je napisao:Jedno vreme se zvali i AS-VANC(h)A?


Jesu, taj covek sto ih je kupio i upropastio imao nadimak,tj ima nadimak Vanca!

Linije AS Negotina sve preuzeo Nis-ekspres, ali uz dogovor s gazdom, sada garaza pusteje, i htela je Veolia Litas da je uzme zimus, ali nisu dali neki majmuni-politicari, te i Nis-ekspres gledao...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Pon Mar 31, 2008 4:42 pm

A imali su oni Mercedes-Benz kad sambio na ekskurziju u Bugarsku vozio nas DANIJEL-RAJZE valjda iz Zajecara plava cini mi se a ispod su bila slova AS Negotin?
Kad je kuljena temsa nju prvi put vidim?
Mercedes-Benz o303?
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Uto Apr 01, 2008 6:17 pm

Nibus-ja je napisao:A imali su oni Mercedes-Benz kad sambio na ekskurziju u Bugarsku vozio nas DANIJEL-RAJZE valjda iz Zajecara plava cini mi se a ispod su bila slova AS Negotin?
Kad je kuljena temsa nju prvi put vidim?
Mercedes-Benz o303?


2005 kupljen temza, cuo sam da je jos u garazi, ali verovatno ce da je zaplene!!!
Imali i 303 nisku, i jednu veoma dobru visoku, al nema to sad ko zna gde je, dal lezi, dal zaplenili zbog dugova...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod Nibus-ja » Sre Apr 02, 2008 4:09 pm

negas je napisao:
Nibus-ja je napisao:A imali su oni Mercedes-Benz kad sambio na ekskurziju u Bugarsku vozio nas DANIJEL-RAJZE valjda iz Zajecara plava cini mi se a ispod su bila slova AS Negotin?
Kad je kuljena temsa nju prvi put vidim?
Mercedes-Benz o303?


2005 kupljen temza, cuo sam da je jos u garazi, ali verovatno ce da je zaplene!!!
Imali i 303 nisku, i jednu veoma dobru visoku, al nema to sad ko zna gde je, dal lezi, dal zaplenili zbog dugova...


Sa tom visokom sam bio na ekskurziju u Bugarskoj.A na niskopdnu 303-jku jel mislis autobus ili minibus?
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Aleks_BGD » Ned Sep 27, 2009 7:49 pm

Sta se desava sa ovom Firmom?Negase oglasi se!
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod Nibus-ja » Ned Sep 27, 2009 8:33 pm

Znaci imali su 2 TEMSE ili VISE Negas(e) :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod negas » Čet Okt 15, 2009 4:55 pm

Aleks_BGD je napisao:Sta se desava sa ovom Firmom?Negase oglasi se!


Nibus-ja je napisao:Znaci imali su 2 TEMSE ili VISE Negas(e) :?:


Imali su samo jednu Temzu! Firma je pukla skroz, ili bolje reci NEPOSTOJI VISHE! Dve linije koje su drzali, su prodate Mboemu i Nis-ekspresu, to je Kladovo-Leskovac i Kladovo-Nish! Od imovine imaju garazu (da podsetim to je LASTINA GARAZA), koja ide pod stecaj ovih dana ce na prodaju! Slikao sam letos-bice slika ako vas interesuje, cak sam i ushao unutra, sve stoje Lastini natpisi unutra, iako je ASNEGOTIN poslovao van Laste skoro 10 godina! I na dimnjaku velikom stoji Lastin logo...videcemo da li ce neko od prevoznika da ucestvuje na aukciji za garazu ili ne! Ja sam se raspitivao-mrka kapa! Mislim da to niko nece da kupi do daljnjeg, ili ce kupiti neko treci koji se ne bavi busevima i srusiti praviti neshto trece! Lasta nece, pitao sam gen.dir, Nisekspres isto, pitao sam gen.dir, motoboem nema kintu trenutno, veolija nece, ona cak zatvara i stanice, nece da odrzava objekte, dole nema ni naroda, koga da voze vidite da rade kombici...a voleo bih da uskoci neko, ali tesko, eventualno mp timas, mada neverujem....al daj boze da nisam u pravu...
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Postod PEX » Čet Okt 15, 2009 6:14 pm

Negase,da ne znaš mozda gde im je zavrsila ta Temsa?
PEX
Profesionalni vozač
 
Postovi: 7618
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 1:37 am
Lokacija: Stara Pazova

Postod Nibus-ja » Čet Okt 15, 2009 10:23 pm

negas je napisao:
Aleks_BGD je napisao:Sta se desava sa ovom Firmom?Negase oglasi se!


Nibus-ja je napisao:Znaci imali su 2 TEMSE ili VISE Negas(e) :?:


Imali su samo jednu Temzu! Firma je pukla skroz, ili bolje reci NEPOSTOJI VISHE! Dve linije koje su drzali, su prodate Mboemu i Nis-ekspresu, to je Kladovo-Leskovac i Kladovo-Nish! Od imovine imaju garazu (da podsetim to je LASTINA GARAZA), koja ide pod stecaj ovih dana ce na prodaju! Slikao sam letos-bice slika ako vas interesuje, cak sam i ushao unutra, sve stoje Lastini natpisi unutra, iako je ASNEGOTIN poslovao van Laste skoro 10 godina! I na dimnjaku velikom stoji Lastin logo...videcemo da li ce neko od prevoznika da ucestvuje na aukciji za garazu ili ne! Ja sam se raspitivao-mrka kapa! Mislim da to niko nece da kupi do daljnjeg, ili ce kupiti neko treci koji se ne bavi busevima i srusiti praviti neshto trece! Lasta nece, pitao sam gen.dir, Nisekspres isto, pitao sam gen.dir, motoboem nema kintu trenutno, veolija nece, ona cak zatvara i stanice, nece da odrzava objekte, dole nema ni naroda, koga da voze vidite da rade kombici...a voleo bih da uskoci neko, ali tesko, eventualno mp timas, mada neverujem....al daj boze da nisam u pravu...


Negas po tablicama imali su dve TEMSE, slikao si na BAS-u BO*617-72 i druga je pod registarskim brojem BO*637-53 :shock:

PEX jedna od te dve TEMSE JE SADA U BORTRAVEL-u :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Postod Aleks_BGD » Čet Okt 15, 2009 10:48 pm

negas je napisao:
Aleks_BGD je napisao:Sta se desava sa ovom Firmom?Negase oglasi se!


Nibus-ja je napisao:Znaci imali su 2 TEMSE ili VISE Negas(e) :?:


Imali su samo jednu Temzu! Firma je pukla skroz, ili bolje reci NEPOSTOJI VISHE! Dve linije koje su drzali, su prodate Mboemu i Nis-ekspresu, to je Kladovo-Leskovac i Kladovo-Nish! Od imovine imaju garazu (da podsetim to je LASTINA GARAZA), koja ide pod stecaj ovih dana ce na prodaju! Slikao sam letos-bice slika ako vas interesuje, cak sam i ushao unutra, sve stoje Lastini natpisi unutra, iako je ASNEGOTIN poslovao van Laste skoro 10 godina! I na dimnjaku velikom stoji Lastin logo...videcemo da li ce neko od prevoznika da ucestvuje na aukciji za garazu ili ne! Ja sam se raspitivao-mrka kapa! Mislim da to niko nece da kupi do daljnjeg, ili ce kupiti neko treci koji se ne bavi busevima i srusiti praviti neshto trece! Lasta nece, pitao sam gen.dir, Nisekspres isto, pitao sam gen.dir, motoboem nema kintu trenutno, veolija nece, ona cak zatvara i stanice, nece da odrzava objekte, dole nema ni naroda, koga da voze vidite da rade kombici...a voleo bih da uskoci neko, ali tesko, eventualno mp timas, mada neverujem....al daj boze da nisam u pravu...


Kupice je Top Turist.Oni su zakupili AS Kladovo koliko ja znam.Tako da se moze ocekivati da ce kupiti i Negotin.Oni su jaka i stabilan firma,imaju love.To im je sansa da se prosire.Plus im ide u korist sto se Moto Boem polako povlaci iz posla.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Postod Nibus-ja » Čet Okt 15, 2009 10:56 pm

videcemo
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Sledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju