Logo

Reklame, natpisi i nalepnice u autobusima

Slike i rasprave o gradskom prevozu u Novom Sadu, privatni prevoznici, linije, vozni parkovi.

Postod milos265 » Pon Avg 17, 2009 4:08 pm

I jedina smo profesija koja nema onih pola sata pauze za topli obrok, kafu i fizioloske potrebe! Jedemo za volanom, kafu pijemo za volanom i jurcamo da stignemo par minuta ranije na okretnicu a ako na njoj nema wc-a onda trazi drvo, zbun ili tako nesto :twisted: :twisted: :twisted: I opet smo onda stoka nepristojna, vidi sta rade, kasne, nema prevoza, a ti kad pokusas da ustanes, sediste krene za tobom.
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Sponzor

 

Postod Sloba » Čet Sep 03, 2009 9:47 am

Inače na plafonu pored vozača je postavljena strelica na kojoj piše IZLAZ i usmerava ka ostalim vratima. A na vratima ima velika nalepnica na kojoj piše MOLIMO VAS DA STRPLJENO SAČEKATE IZLAZ ili tako nekako.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod MARKO 89 » Čet Sep 03, 2009 12:04 pm

Takve nalepnice-tipa ULAZ,IZLAZ kod nas u Kragujevcu su postavljene vec dosta davno,i verujte da sve funcionise besprekorno.Postovanje pravila i nema velikih guzvi. :wink:
MARKO 89
Član
 
Postovi: 1200
Pridružio se: Čet Jan 22, 2009 5:08 pm
Lokacija: Kragujevac

Postod avramovicsasa » Sre Sep 09, 2009 2:15 am

ljudi jer može jedno off topic pitanje:

Koliko košta karta u Autobusu na gradskim/prigradskim linijama.

Da li se još uvek kupuju pojedinačne samo kod vozača.

Ovo me interesuje možda ću posetiti Novi Sad tokom Septembra.
avramovicsasa
Otpravnik
 
Postovi: 9836
Pridružio se: Uto Maj 06, 2008 6:04 am
Lokacija: Novi Beograd

Postod Sloba » Sre Sep 09, 2009 6:39 am

Gradska karta se kupuje kod vozača i košta 40 dinara.
Naselja su po zonama razmeštena, a zone možeš videti na sajtu JGSP.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Čet Sep 10, 2009 4:53 pm

#815 izgubio reklamu Duvanski dim štetni ubica.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod cone » Pon Sep 14, 2009 9:56 am

A, vidim da nema više ni VIP-Milion reklama... :idea:
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Sloba » Pon Sep 14, 2009 11:49 am

Da, skinuli su sa #851 i #866.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod MILAN » Pon Sep 14, 2009 12:06 pm

usput kada ste to vec objavili i 865 je izgubio reklamu sintelon.
Korisnikov avatar
MILAN
Profesionalni vozač
 
Postovi: 540
Pridružio se: Uto Mar 24, 2009 6:10 pm
Lokacija: Temerin

Postod zak » Uto Sep 15, 2009 12:03 am

zak
Član
 
Postovi: 248
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 11:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Iosis » Pet Sep 25, 2009 3:10 pm

Nova reklama u #737.

Image
Toliko laži oko jedne mačke...
Ako si vozač, uvjek si kriv, bez obzira na pravila...
Iosis
Član
 
Postovi: 2315
Pridružio se: Pet Jan 30, 2009 2:37 pm
Lokacija: Doboj / Novi Sad

Postod Sloba » Pet Sep 25, 2009 3:42 pm

Na stajalištima na Novom Naselju primećeno pored reda vožnje nalepnica: Pri ulasku u autobus obavezno pokažite kartu a u autobusu Molimo vas da sa strpljenjem sačekate izlaz.
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Iosis » Sre Okt 21, 2009 12:35 pm

U #913 sam juce vidio naljepnicu ''Sloboda za 1389''.
Toliko laži oko jedne mačke...
Ako si vozač, uvjek si kriv, bez obzira na pravila...
Iosis
Član
 
Postovi: 2315
Pridružio se: Pet Jan 30, 2009 2:37 pm
Lokacija: Doboj / Novi Sad

Postod cone » Pet Sep 03, 2010 9:51 am

Putnici se žale na reklame u autobusima

Nakon pritužbi putnika, GSP će u narednih nekoliko dana iz autobusa ukloniti sve plakate sa oglasima kojima se nudi upoznavanje ili telefonsko naručivanje video klipova neprikladnih za decu.

Branko Desnica iz Gradskog saobraćajnog kaže da u tom preduzeću nemaju ovlašćenja da utiču na sadržaj reklame, te da je za njih zadužena "Masel media grupa", firma s kojom imaju ugovor o oglašavanju u autobusima. On navodi da su u Gradskom saobraćajnom svesni da takvi oglasi smetaju putnicima, ali dodaje da je ugovorom zabranjeno samo reklamiranje političkih stranaka, alkohola i cigareta.

U "Masel media grupi" tvrde za "Blic" da su sve njihove reklame u potpunosti u skladu sa zakonom, te da su one na koje su se putnici žalili već uklonjene iz novosadskih autobusa. Gradsko saobraćajno s "Masel media grupom" ima ugovor na pet godina, a u ovom javnom preduzeću nisu želeli da otkriju koliko od toga zarađuju, pod izgovorom da je to u skladu s poslovnom politikom.

Izvor: 021
Korisnikov avatar
cone
Gazda
 
Postovi: 10189
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 12:49 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod volvos » Ned Sep 05, 2010 9:12 pm

Ne vidim razlog što bi neko morao da zna koliko firma zaradjuje na reklame.Meni je to isto kao kad bizalepili prosek plate od radnije iz bilo koje firme.Što bi to nekog doticalo.
Image
volvos
Član
 
Postovi: 4167
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 8:11 pm
Lokacija: Temerin

PrethodniSledeća

Povratak na Gradski prevoz u Novom Sadu

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju

cron