Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Beograda i Vojvodine.
Odgovori

Re: Severtrans, Sombor

Pon Avg 13, 2012 9:24 pm

Pa zato i propadaju,moj drug mi je pričao da je bio sa nekim direktorom valjda,severtransa na slavi nekoj i da je taj direktor pričao na telefon sa vozačem i da je u jednom trenutku poludeo zato što su krenula 3 autobusa iz BG u SO sa iste stanice u isto vreme...

Re: Severtrans, Sombor

Uto Avg 14, 2012 1:54 am

Mislim da pisete gluposti (prethodna dva komentara).

Re: Severtrans, Sombor

Uto Avg 14, 2012 1:20 pm

Hmm ?
Mislim da je tvoj komentar, ubedi me u suprotno ?
Za 20 putnika mogu da pošalju minibus sa polaskom između ta tri , i da uštede rpe svega na gorivu, a ostale troškove da i ne pominjem :roll:

Re: Severtrans, Sombor

Uto Avg 14, 2012 4:11 pm

A sta ako su u prvom smeru bili puni busevi,pa mu trbaju nazad za neku drugu turu? :P

Re: Severtrans, Sombor

Uto Avg 14, 2012 4:42 pm

Brate ali tri busa u roku od 2h sa ukupno 20 putnika (možda i manje), verujem da i nazad idu u razmaku od 2h ne znam koliko im se to može isplatiti sve je moguće. Ali u svakom slučaju čini se da malo ko brine o polascima i organizaciji, nadam se da grešim , jer su nekad bili veoma uzorno preduzeće ! :wink:

Re: Severtrans, Sombor

Uto Avg 14, 2012 9:51 pm

Verovatno da je tako bilo, ali te linije postoje vec godinama i one se moraju odrzati, bez obzira da li ima 3 putnika ili 40. Opet moze biti i da je neki od tih autobusa isao na vanrednu voznju ili da je isao negde pa ce odraditi rani jutarnji polazak. Ima dosta varijanti. :)

Re: Severtrans, Sombor

Sre Avg 15, 2012 11:44 am

nemojte pricati svasta dok ne budete sigurni u ono sto vidite.NPR nedeljom u 16 casova krecu tri autobusa ka Beogradu,jedan je ekspresni,drugi je redovan koji ulazi u svaku stanicu i treci je linija za Kotor....
Utorkom dva krecu u 07.45 jedan redovan do Beograda i drugi koji ide za aoko Banju,a moze da se desi da je u to vreme neki dosao iz Nemacke pa i on mora do Beograda, a isto tako je i petkom...

Re: Severtrans, Sombor

Čet Avg 16, 2012 8:49 pm

Image

Re: Severtrans, Sombor

Čet Avg 16, 2012 9:23 pm

Hahaha, evo ga u pozadini i drugi berkhof

Re: Severtrans, Sombor

Čet Avg 16, 2012 9:25 pm

Da da samo mi je on pobegao .. :D

Re: Severtrans, Sombor

Čet Avg 16, 2012 11:12 pm

@ sremacns
imaju jednog takvog, skoro sam putovao njime na relaciji Sombor - Novi Sad.... bice slika uskoro :)

Re: Severtrans, Sombor

Pet Avg 17, 2012 5:21 pm

evo i tog sanosa... ide bas fino, poprilicno je utegnut, klima radi, mada je u zadnjem delu malo toplije, a svidja mi se sto ima jednodelnu soferku :)
u pocetku sam bio razocaran, ali mi je na kraju bilo drago sto je dosao taj bus da radi na liniji :)
Image
photo hosting

na stanici stoje jos dva takva sanosa koji su u losem stanju, i jedan nizi takodje los
Image
hosting images
Image
photo hosting

Re: Severtrans, Sombor

Sub Avg 18, 2012 3:00 pm

Auuuuuuu gbr. 253 mi je omiljeni sanos u severtransu...

Re: Severtrans, Sombor

Ned Avg 19, 2012 3:31 pm

bolje bi im bilo da remontuju jos koji sanos nego sto ih pustaju da propadaju i nakraju ih rashoduju

Uto Avg 21, 2012 2:40 pm

Image
Odgovori