Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.
Odgovori

Sub Apr 02, 2011 6:40 pm

Nikac sa Zastavom ode put Kotora
Image

Sub Apr 02, 2011 6:45 pm

Evo zaplijenjene Setre o kojoj je bilo rijeci na forumu,
stoji na travi i propada a veoma je dobro izgledala. Steta za takav bus :cry:
Image

Sub Apr 02, 2011 8:36 pm

milan.nk je napisao:Evo zaplijenjene Setre o kojoj je bilo rijeci na forumu,
stoji na travi i propada a veoma je dobro izgledala. Steta za takav bus :cry:
http://img98.imageshack.us/img98/1936/p1020366w.jpg


samo sam cekao kad ces da je slikas..ta setra je presla samo 300 hiljada..izlgeda i dalje kao nova..

Sub Apr 02, 2011 9:34 pm

miham je napisao:
milan.nk je napisao:Evo zaplijenjene Setre o kojoj je bilo rijeci na forumu,
stoji na travi i propada a veoma je dobro izgledala. Steta za takav bus :cry:
http://img98.imageshack.us/img98/1936/p1020366w.jpg


samo sam cekao kad ces da je slikas..ta setra je presla samo 300 hiljada..izlgeda i dalje kao nova..


Jadna ona :cry: Misle li nju prodavati? A sigurno je i propala za svo ovo vrijeme.

Ned Apr 03, 2011 8:51 am

Jeste, ta setra ej ex "Nikolic 15.jul" Cetinje, odnosno ex "Jadran Montenegro" Bar.Oznaku ove nove firme "Jadran Line" Cetinje vidio sam i na onoj tamno sivoj bovi futuri, takodje ex "Jadran Montenegro" Bar, ex "Jadran express" Subotica. Zna li iko kakav jer sad to novi prevoznik "Jadran Line" Cetinje ?

Ned Apr 03, 2011 8:05 pm

arsenal je napisao:Jeste, ta setra ej ex "Nikolic 15.jul" Cetinje, odnosno ex "Jadran Montenegro" Bar.Oznaku ove nove firme "Jadran Line" Cetinje vidio sam i na onoj tamno sivoj bovi futuri, takodje ex "Jadran Montenegro" Bar, ex "Jadran express" Subotica. Zna li iko kakav jer sad to novi prevoznik "Jadran Line" Cetinje ?


nije Sinisa..ova setra je bila vlasnistvo NOKIC prevoza koji ga je uvezao iz inostranstva i dugo je stajala u Danilovgradu zajedno sa Volvo barbi zelenim koji je sad kod Busspeda iz NK..Znam sigurno da je lezala makar 2 godine u DG..a inace jedan biznismen je dao Nokicu novcanu pozajmicu i ovaj ga nije ispostovao i zaplijenio mu je ta dva gore pomenuta autobusa..e sad,barbi je zavrsio u Bussped-u a setru je trebao da kupi 4. Decembar,ali je pala na provjeri.

Ned Apr 03, 2011 8:13 pm

Marko pricamo o ovoj:
Image
Image

Pon Apr 04, 2011 11:39 am

Marko, ja i Milan smo se razumjeli, pricamo o S 215 HD, a ne o toj S 315 koju ti pominjes. Ipak, zanimljivo je saznati i sudbinu tog busa... Inace, prije neki dan sam na Cetinju u blizini Toyota servisa vidio parkiranog MB O 580 travego-a bez tablica, izgleda da je neko nesto pazario u inostranstvu. Bijeli je sa nekim crnim ornamentima na boku.....

Pon Apr 04, 2011 12:23 pm

U Budvi vidjen jedan neoplan tourliner (ex Olimpia Express ili je iznajmljen) sa naljepnicom "GSB Travel" Budva.

Pon Apr 04, 2011 12:59 pm

arsenal je napisao:Marko, ja i Milan smo se razumjeli, pricamo o S 215 HD, a ne o toj S 315 koju ti pominjes. Ipak, zanimljivo je saznati i sudbinu tog busa... Inace, prije neki dan sam na Cetinju u blizini Toyota servisa vidio parkiranog MB O 580 travego-a bez tablica, izgleda da je neko nesto pazario u inostranstvu. Bijeli je sa nekim crnim ornamentima na boku.....


Opa popravljamo se!

Pon Apr 04, 2011 3:02 pm

arsenal je napisao:U Budvi vidjen jedan neoplan tourliner (ex Olimpia Express ili je iznajmljen) sa naljepnicom "GSB Travel" Budva.


Toga sam ja vidio na rebrendiranju odje u NK.. :)

Pon Apr 04, 2011 11:34 pm

"Lazaro" Kotor sa translinerom na liniji Igalo-Kozarska Dubica.

Image

Uto Apr 05, 2011 8:27 pm

ova setra Jadran line 215HD vozi u najmu kod Lalatovica djake i stidente za Podgoricu,vidjeh je danas..

Sre Apr 06, 2011 8:58 pm

Na ovoj slici se vidi i Barbi o kom pricamo.
Image

Sre Apr 06, 2011 9:37 pm

jeste,to je ta ladja,kako je dobar..bruka.. :)
Odgovori