Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Makedonije.
Odgovori

Re: Rasim Turizam Struga

Sre Sep 18, 2013 6:45 pm

Euroliner na SAS

Image
Image

Re: Rasim Turizam Struga

Pet Sep 27, 2013 7:16 pm

Image
imaat i plav starliner :)

Re: Rasim Turizam Struga

Pet Sep 27, 2013 8:55 pm

Bez dokaz ne veruvane :D

Re: Rasim Turizam Struga

Pet Okt 04, 2013 8:23 pm

dokazot drug pat, sega za sega samo euroliner
Image
Image

Re: Rasim Turizam Struga

Sre Okt 09, 2013 11:21 pm

Cityliner vo Skopje....

Image
Image
Image

Re: Rasim Turizam Struga

Sub Okt 12, 2013 10:57 pm

Eden od gazdite vozi....

Image

Re: Rasim Turizam Struga

Sre Okt 30, 2013 3:34 pm

Starliner...

Image

Re: Rasim Turizam Struga

Ned Nov 17, 2013 12:47 am

Slucajno naletov na ova.Go postavuvam ovde oti e nivni avtobus na slikava.Cisto da vidite kako se raboti so nas od Balkan i kolku sme pozelni vo EU pogotovo kaj germancive.

http://www.nokzeit.de/reisebusse-unter- ... -genommen/

Re: Rasim Turizam Struga

Ned Nov 17, 2013 12:54 am

Ni prvi ni poslednji koji je zaustavljan... Ovo su carinici?

Re: Rasim Turizam Struga

Ned Nov 17, 2013 1:14 am

Mile jesu carinici i policija je tu . To je tacno da nije ni prvi ni zadnji .Ali ovo sto se radi autobusima iz Balkan-a to je bezobrazluk koji ni u kumunistickom rezimu nije bilo a kamoli kako ovi danas u NJIHOVOJ TAKOZVANU DEMOKRATIJU.
Pa sami znaju (predpostavljam ustvari 100% sam siguran da su EU naredili ) da se sve kontrolise jos na Primer u ovom slucaju na Makedonskoj /srpskoj granici ,pa onada na Srbsko/ Hrvatskoj granici pa da nepricam kod Slovenaca ,jedino nemam do sada nikakvih zamerke od Austrijanaca jer nikada i nisam autobusom kod njih ni zaustavljan.A kad udjes u Merkelovu dinastiju odma sa strane vidis komunisticki sistem koji ceka sa strane autoputa neki BMW ,VW ili slicno i cekaju samo kad ce autobus pa zanjim .A desilo da je autobus kontrolisan i dva puta do Stuttgarta.
Pa bolje uvedi granice i tamo kontrolisi do mile volje ....
Sori za Off......

Re: Rasim Turizam Struga

Ned Nov 17, 2013 12:17 pm

I ja sam imao slican problem kad sam putovao zadni put za Nemacka, i to 50km od samog granicu sa Austija. Bili smo zadrzani oko 1.30 sat uzeli nam pasose i su otisli da nam provere a u medju vremenu niko od njihove policiske sluzbe ne su ostali kod nama. Goran ima pravo ako vec rade ovakvi kontrole bolje nek uvede opet granice. Samo da kazem da sam ja tada putovao sa Nasir Tours ali evo pisem to tu da se samo nadovrzem na Goranovu storiju.

Re: Rasim Turizam Struga

Ned Nov 17, 2013 8:40 pm

Zato oni i jesu bogata zemlja i kad udju ti carinici ili policija sto pregleda pasose niko ne smije da pisne a kamoli da ponudi mito. A kod nas na balkanu veca prava imaju lopovi nego posten svijet.
Da budemo realni sta bi ovi nasi radili da ih ne kontrolisu i ovako otkako su ukinute vize 90% ide da radi na crno

Re: Rasim Turizam Struga

Pon Nov 18, 2013 11:45 am

Mito moze nema u saobracajnom sektoru ( neznam,ja nisam video) ali ima mito i te kako ima Jovane ,da se nelazemo ,za ostalo imas pravo.

Re: Rasim Turizam Struga

Ned Nov 24, 2013 3:46 am

Neoplan Starliner N 516 SHD C

Image

Re: Rasim Turizam Struga

Ned Dec 08, 2013 2:35 pm

Eve i od mene Neoplanot :) Mnogu dobar avtobus,i mnogu dobar enterier i komocija.
Image
Image
Odgovori