Logo

Janjušević, Priboj

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz centralne Srbije.

Re: Janjušević, Priboj

Postod milosvpb » Ned Nov 19, 2017 12:20 pm

Irisbus Iliade na liniji u 9:30 za Beograd...
Image
milosvpb
Član
 
Postovi: 156
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 2:24 pm
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Sponzor

 

Re: Janjušević, Priboj

Postod Fipi 494 » Ned Nov 19, 2017 1:35 pm

Ex. Voyages Keolis, Francuska. ;)
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod zvonkoman » Ned Nov 19, 2017 4:28 pm

Starija fotografija sa neta
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
zvonkoman
Član
 
Postovi: 276
Pridružio se: Ned Jun 05, 2016 11:16 am
Lokacija: Čacak

Re: Janjušević, Priboj

Postod milosvpb » Ned Nov 19, 2017 11:03 pm

FAP A757
milosvpb
Član
 
Postovi: 156
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 2:24 pm
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Pet Nov 24, 2017 1:48 pm

Janjuševićev, mislim da je Tam, već duže vreme stoji parkiran na putnom pravcu od Kragujevca u pravcu Topole.
Image
Image
Objavljene su dve slike, jer zbog mraka svetlosni efekti su različiti na obe slike, zbog prepoznavanja i bolje gledanosti, koja slika kome više odgovara, pa su zato objavljene oba dve sa različitim svetlosnim efektima u mraku.
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3910
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod milosvpb » Pet Nov 24, 2017 2:04 pm

Ne izgleda lose...
milosvpb
Član
 
Postovi: 156
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 2:24 pm
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Pet Nov 24, 2017 8:58 pm

Rekao bih da je ovo novost u voznom parku..
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Sub Nov 25, 2017 12:36 am

Mislim da nije, pre bih rekao da je ovaj autobus bio u prvim danima početka rada ovog preduzeća, još dok Janjušević nije ovoliko proširio posao i otvorio relacije po čitavoj Srbiji.
A na konstataciju da ne izgleda loše, bio je izgledao loše, mislim da su mu nešto sigurno radili oko limarije, malo ga farbali, jer kada sam uvek prolazio tim putnim pravcem, stojao je skroz maltene istruleo i da kažem ukorovljen sa suprotne strane puta od ove gde sada stoji parkiran, eto ja ponovo gledao na tu stranu ne bi li ga ugledao, ali dobro sam ga video u onom mraku i to sada na suprotnoj strani u odnosu na prošli put kada sam ga video gde je bio parkiran. Možda ga ponovo sređuju da ga puste u saobraćaj, ko zna, videćemo vremenom.
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3910
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod gotti » Ned Nov 26, 2017 12:29 am

Slucajno naleteh na Google street view-u na Janjusa :)
Image
Image
Image
Korisnikov avatar
gotti
Član
 
Postovi: 50
Pridružio se: Uto Okt 16, 2012 1:27 pm
Lokacija: LA, California, USA

Re: Janjušević, Priboj

Postod milosvpb » Ned Nov 26, 2017 12:54 am

Izgleda perfektno...
milosvpb
Član
 
Postovi: 156
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 2:24 pm
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod devla_pb » Ned Nov 26, 2017 1:08 am

Zoki-AS035 je napisao:Mislim da nije, pre bih rekao da je ovaj autobus bio u prvim danima početka rada ovog preduzeća, još dok Janjušević nije ovoliko proširio posao i otvorio relacije po čitavoj Srbiji.
A na konstataciju da ne izgleda loše, bio je izgledao loše, mislim da su mu nešto sigurno radili oko limarije, malo ga farbali, jer kada sam uvek prolazio tim putnim pravcem, stojao je skroz maltene istruleo i da kažem ukorovljen sa suprotne strane puta od ove gde sada stoji parkiran, eto ja ponovo gledao na tu stranu ne bi li ga ugledao, ali dobro sam ga video u onom mraku i to sada na suprotnoj strani u odnosu na prošli put kada sam ga video gde je bio parkiran. Možda ga ponovo sređuju da ga puste u saobraćaj, ko zna, videćemo vremenom.

Moguce da je sredjivan neki od ona dva vojna,mene je zbunila ova plava linija po dnu i novi retrovizori
devla_pb
Član
 
Postovi: 821
Pridružio se: Pon Maj 21, 2012 10:57 am
Lokacija: Priboj

Re: Janjušević, Priboj

Postod ivanceha » Ned Nov 26, 2017 10:33 pm

Zoki-AS035 je napisao:Janjuševićev, mislim da je Tam, već duže vreme stoji parkiran na putnom pravcu od Kragujevca u pravcu Topole.

Objavljene su dve slike, jer zbog mraka svetlosni efekti su različiti na obe slike, zbog prepoznavanja i bolje gledanosti, koja slika kome više odgovara, pa su zato objavljene oba dve sa različitim svetlosnim efektima u mraku.



Ovo po garaznom broju moze biti samo PB-007-GC ,nije odavno izbacena ni jedna njegova slika ,na zadnjoj slici ne znam ko je postavljao izgledao je jako lose i bas je bio truo ,on je prebacen u Kg jos 2014-te godine ,kasnije rasporedjen u Topolu ,od kada je otisao za Kragujevac ovaj Tam nije nikako dolazio u Priboj odavno nije bilo vesti o njemu mislio sam da je zavrsio karijeru ,ali eto ne znam gde je odradjen ali mi je jako drago sto ga vidim u ovako dobrom stanju ,zacudilo me da su mu stavili ove nove retrovizore i radkapne jer se zadnjih godina ne vodi racuna ni ocemu sto se tice vozila ,a kamo li sitnicama ,koliko mogu primetiti da nije registrovan ne znam da li je bus bio u radu u skorije vreme ali nadam se da ce ga uskoro pustiti u rad ,a moze biti i opcija da hoce da ga prodaju jer oni ovako srede bus samo ako ide u prodaju (ma da ne mora da znaci),medjutim njegov ,,brat blizanac,,gb:47 ( I on je takodje bio uposljen u kG do 2015-2016) dok ga nisu unistili i vratili ga ovamo nama nije imao tu srecu da bude sredjen kao ovaj i ako je gb.47 bio u daleko boljem stanju od ovog kada je dosao u firmu 2013-te kasnije je radio linije za Novu Varos dok nije skroz unisten i sad stoji u garazi sav u koroziji i rupama nekad se pojavi u lokalu uskoci kada fali vozila ,oba su po dolasku u firmu uposljena i radili prigrad u Priboju gb.46 je radio najvise na liniji za Okoliste(Preseraj ) vozio Fapove radnike mesto Sanosa S415 GB.34 koji je tada poslat da radi u Kg vozio ga je jedan jako dobar vozac Srecko koji je cuvao i odrzavao dok nije otisao tamo uz njega je bio i GB:47 NA linijama Bijelo Brdo ,Rudo ,Pljevlja ,isto je imao jako dobrog vozaca koji je vodio racuna o svakom detalju ..Skoro sva vozila koja su poslata za Kragujevac bila su u solidnom stanju ,otud nisu vracana sve dok nisu maksimalno ,,iscedjena,, i kada nisu vise mogli da izdrze ,skoro nam je vracen i S415 MVP GB:14 PB-004-SH da ne pricam u kakvom je stanju bio ali pre neki dan kada ga videh nisam mogao da verujem sta vidim ,to ne lici ni na sta ,sav ruiniran ,polomljen ,kao da je imao udes ,takav tretman koji nasa vozila tamo dobijaju je krajnje jadan i nemaran takvi ljudi nisu zasluzili da rade ovaj posao (čast izuzetcima )...
Korisnikov avatar
ivanceha
Član
 
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Sep 18, 2013 2:31 pm
Lokacija: Uvek za volanom

Re: Janjušević, Priboj

Postod ivanceha » Sre Nov 29, 2017 11:50 am

Ovaj Tam je prodat juce su mi potvrdili tu informaciju , i to bogami vec duze vreme ,Zoki od kad si ga video da stoji na tom mestu on vise nije pripadao firmi ali nije mi jasno zasto mu nisu skinuli obelezja firme ,cak i garazni broj jos stoji :) ..Ko zna koga je kupio da li je neka firma ili neki sitniji prevoznik ,ali opet mi je drago da ga vidim ovako sredjenog ,nego na nekom otpadu jer da je jos ostao kod Janjusevica on bi gurao dokle moze i na kraju zna se ,da su mu skinuli ova obelezja verovatno niko ne bi ni skontao da je uopste bio Janjusev jer su mu neki detalji izmenjeni i dodati ..Hvala Zoki na fotografiji vec odavno se nije znalo sta je sa ovim Tamom ,da je nisi postavio ne bi ni saznao da je prodat ,ako ga puste u rad slikaj ga da vidimo gde vozi i kome je pripao...Od mene sada par slicica dok je Tamce bio u sastavu firme Autoprevoz Janjusevic ,nesto iz moje arhive 2013-ta godina ,tek sto je bus dosao u firmu :
Relacija:PRIBOJ-KRATOVO-G.POTOK-JELAČA:
P110413_13.jpg

P110413_13.34.jpg
Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.
Korisnikov avatar
ivanceha
Član
 
Postovi: 261
Pridružio se: Sre Sep 18, 2013 2:31 pm
Lokacija: Uvek za volanom

Re: Janjušević, Priboj

Postod Zoki-AS035 » Čet Nov 30, 2017 12:34 am

Znao sam da će neko od Pribojčana ili ko pomno prati preduzeće Janjušević, da će ovog Tama pronaći dok je vozio kod ovog preduzeća i evo moje pretpostavke su se i ostvarile. Hvala, ivanceha na podsetniku na ovaj autobus, vidimo gde je bio i radio, vidimo gde je sada. Pa napisao sam kada sam objavljivao slike da jedan duži vremenski period stoji na toj lokaciji, prvo u dosta lošem stanju dok je bio preko puta gde je sada parkiran, ali su ga verovatno prebacili na ovu lokaciju da bi ga očigledno malo sredili limarijski, verujem i mehanički. Ja znam da sigurno ima godinu dana kako je na toj lokaciji parkiran, da ne kažem da možda ima i više od godinu.
Zoki-AS035
Član
 
Postovi: 3910
Pridružio se: Pon Okt 12, 2015 7:59 pm

Re: Janjušević, Priboj

Postod petar » Ned Dec 03, 2017 9:07 am

U Kragujevcu dosla jos 3 vdl ambasadora...
Korisnikov avatar
petar
Član
 
Postovi: 1388
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 6:31 pm
Lokacija: PRIBOJ

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz centralne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju

cron