Logo

Priče iz GSPa

Diskusije

Re: Priče iz GSPa

Postod Daree » Ned Mar 26, 2017 10:43 am

Zovni i bas nam javi sta su rekli.Inace vozac je tu napravio gresku ne vidjenu.to bi isto bilo kao kad bi 94 isao preko Gazele
Daree
Član
 
Postovi: 2858
Pridružio se: Pon Mar 07, 2011 10:22 pm

Re: Priče iz GSPa

Sponzor

 

Re: Priče iz GSPa

Postod blokovi » Ned Mar 26, 2017 10:39 pm

Ko se ne vozi Tamnavom, pa taj na 68, 71 nije svestan sta propusta... Danas im je jedan vozac ponovo promasik Bulevar Umetnosti, pa je skrenuo u Omladinskih Brigada, da ne spominjem sto su na 94 toliko brzi, da se ni ne pojave u Bloku 45, nego se okrecu gde stignu, neki put i na raskrsnici kod Rode, ako su over bahati. Poslednji 610 koji je radnim danima u 23:55 iz Jakova vozi C LC i tu me redovno ceka super udobni Solaris, ima 100% tacnost believe or not. Znaci leka ima, skloniti idiote, dok ih neko ne navata i motkom prebije za to ponasanje!!! Teske sam muke imao sa 69,do uvodjenja 85, i sa 610 dok je GSP vozio... C LC je sa Dumekom i Beobusom zakon u apsolutnoj prednosti... PS, sad hlje Tamnava na stanici kod mene u Bloku, ide ka Vencu na 68...
blokovi
Član
 
Postovi: 3628
Pridružio se: Sre Jan 05, 2011 3:00 pm

Re: Priče iz GSPa

Postod Fipi 494 » Pon Mar 27, 2017 11:35 pm

Na 39 ne znam kakva je situacija, slabo zalazim tamo ali čujem da lepo funkcioniše.
Što se tiče linije 25P, imaju polazak u 23:45 iz Kumodraža, ne znam kako je moguće da on dođe do Transporta u 23:47, pa da običan 25 polazi u to vreme ne bi stigao. Tu su mi malo iritantni, okej zapalis minut-dva kada se isključuješ u neko normalno vreme, ali ti uveče oko ponoći da bežiš preko 5 minuta je mnogo.

Na 26ici su pola-pola. Posada na P41616 i vozač sa P41607(šihta) stvarno su prva liga. I kao ljude i kao kolege ih hvale. Ali zato posada sa P41615 je ka(N)tastrofa. Prvi pravac u 5:50 ako se uključe sa Trga dobro je, obično cepaju prazni. Zadnji pravac sa Dorćola voze ali za garažu ne za Jerković. I posle oni neke kolege, ne svi naravno, ali dobar deo njih je ravan nuli. Sve mi je jasno da od preko 50 redovnih vozača na 26ici nema šta lepo za pojedince iz Tamnave da kaže. Naravno, bežanje u špicu i van špica je redovna pojava, oguglali su na to ostali koji ih koriste..
Setra S 431DT :)
Korisnikov avatar
Fipi 494
Otpravnik
 
Postovi: 4033
Pridružio se: Čet Jul 18, 2013 1:37 pm

Re: Priče iz GSPa

Postod Daree » Uto Mar 28, 2017 2:58 pm

Fipi 494 je napisao:Posada na P41616 i vozač sa P41607(šihta) stvarno su prva liga. I kao ljude i kao kolege ih hvale. Ali zato posada sa P41615 je ka(N)tastrofa.

kao i posada sa P41606 koja je stvarno ok :D :) Onaj mladji lik sto vozi P41601 sad je zamena P41603 mi isto deluje ok ali onaj sto radi uvece Dragan bas i nema reci hvale :D jedino ne znam kakva je posada sto vozi P41624
Daree
Član
 
Postovi: 2858
Pridružio se: Pon Mar 07, 2011 10:22 pm

Re: Priče iz GSPa

Postod Djole Pevcanin » Sre Mar 29, 2017 10:37 am

Evo nekih mojih dogodovština sa Vidikovačkih I Pevčanskih linija.
Čekam bus na Mostaru I nailazi 3031 sa 56. Uđem I sednem na prvo sedišta da bi gledao vozača kako vozi. U Žarkovu kod groblja neki pijani deda izlazi I ulazi u bus na zadnja vrata. Izlazi vozač I dere se "Šta hoćeš k....o jedna hoćeš da te zatvorim?" ne sećam se da je još nešto govorio.
Vraćam se kući iz škole I između stanica Jablanička I Kneževac nekom liku ispadne limenka piva. On je počeo da je baca, šutira, gazi itd. uz psovke I "sve što uzmem u ruke sve mi ispada" U tom trenutku je I mene malo polio. Kakvi ljudi koriste gradski prevoz sačuvaj Bože.
8.3.2016. su me prvi I poslednji put napali penzioneri zato što nisam hteo da im ustanem. Ušao sam na okretnici na Vidikovcu I seo na prva sedišta desno (ono "rezervisano"). Kod pijace ulazi milion penzionera a kod Meka još milion. Jedna baba je sela pored mene a jedna žena preko puta I ta žena me doziva I kaže "aj ustani da baba sedne" ja ne reagujem jer nisam silazio skoro. Kod EKO pumpe ulazi još milion njih I jedna baba me je uhvatila za ruku da joj ustanem ja opet ne reagujem jer je Rakovica opština penzionera I većina može da stoji bez problema. Isto tako je bilo I u Skojevskom ja opet nisam reagovao. Kod SC Košutnjak je krenulo pljuvanje po meni: "treba neko da mu zavali šamarčinu da vidiš kako će da ustane, ovi mladi imaju neku empatiju... kakvo nevaspitanje itd...." Ustao sam im kod Rode jer više nisam mogao da ih podnesem.
Pre nekih mesec dana sam slikao 3233 jer nisam video vozača. Hteo sam I odpozadi da ga slikam ali u tom trenutku izlazi neka žena iz butika I počinje da se dere na mene:"Zašto slikaš autobus prvo pitaj vozača ovo ono..." Kad se na kraju stvorio vozač koji nije bio u kabini nego u salonu I na kraju sam otišao a njij dvoje su nešto pričali.
Zabaranjena je upotreba mojih fotografija u bilo koje svrhe bez moje saglasnosti.
Image
Korisnikov avatar
Djole Pevcanin
Član
 
Postovi: 867
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 8:51 pm
Lokacija: Beograd

Re: Priče iz GSPa

Postod pavle1502 » Pet Mar 31, 2017 4:50 pm

Mali Pevac, bolje gledaj svoje ponašanje i malo se edukuj o bontonu da ne bi završio naglavačke kroz vrata.
pavle1502
Član
 
Postovi: 184
Pridružio se: Sre Avg 24, 2011 1:38 pm
Lokacija: Beograd,Borča

Re: Priče iz GSPa

Postod Djole Pevcanin » Sub Apr 01, 2017 8:13 am

Nikakav problem jer me više nisu napali od tada. Retko koristim 23 kad idem u školu I nisam mali.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
Zabaranjena je upotreba mojih fotografija u bilo koje svrhe bez moje saglasnosti.
Image
Korisnikov avatar
Djole Pevcanin
Član
 
Postovi: 867
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 8:51 pm
Lokacija: Beograd

Re: Priče iz GSPa

Postod becks89 » Sub Apr 01, 2017 1:37 pm

Čega se pametan stidi...
Stvarno bez komentara.
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

Re: Priče iz GSPa

Postod Ratomir » Sub Apr 01, 2017 7:49 pm

Управо то...
Image
Ratomir
Član
 
Postovi: 1629
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 6:10 pm
Lokacija: Батаjница, Београд.

Re: Priče iz GSPa

Postod Djole Pevcanin » Sub Apr 01, 2017 9:23 pm

Nažalost cela opština vrvi od takvih penzionera i njima nemam nameru da ustajem jer su bahati. Ustajem samo majkama sa malom decom i trudnicama i eventualno nekom penzioneru sa štakama ili na štapu.
Zabaranjena je upotreba mojih fotografija u bilo koje svrhe bez moje saglasnosti.
Image
Korisnikov avatar
Djole Pevcanin
Član
 
Postovi: 867
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 8:51 pm
Lokacija: Beograd

Re: Priče iz GSPa

Postod naeskins89 » Ned Apr 02, 2017 8:50 am

Srami se!
naeskins89
Član
 
Postovi: 108
Pridružio se: Uto Avg 27, 2013 10:02 am

Re: Priče iz GSPa

Postod Kesha » Ned Apr 02, 2017 8:58 am

Djole Pevcanin

Ma šta imaš ti da tražiš na prednjim sedištima. Nisu prva mesta do vozača džaba predviđena za starije i majke sa decom. Tu su za vozača uočljiviji i svakako je za njih bezbednije da ulaze isključivo na prednja vrata, jer ne postoji opasnost da ih na stanici neko zakloni, a i kako su obično sporiji, neće ih priklještiti vrata za koja vozač ne može uvek imati adekvatnu preglednost. Ako već hoćeš da posmatraš vozača u toku vožnje, onda stoji, ali i tu nemaš šta da se muvaš ako nema gužve.
Kesha
Član
 
Postovi: 1015
Pridružio se: Pon Nov 30, 2015 9:07 pm

Re: Priče iz GSPa

Postod Djole Pevcanin » Ned Apr 02, 2017 9:25 am

To niko ne poštuje pa neću ni ja. Ponavljam, cela opština je puna svakakvih penzionera i znam kakvi su zato im i ne ustajem.
Zabaranjena je upotreba mojih fotografija u bilo koje svrhe bez moje saglasnosti.
Image
Korisnikov avatar
Djole Pevcanin
Član
 
Postovi: 867
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 8:51 pm
Lokacija: Beograd

Re: Priče iz GSPa

Postod branik » Ned Apr 02, 2017 9:32 am

Ni drugi se ne kupaju pa nemoj ni ti.
branik
Profesionalni vozač
 
Postovi: 6664
Pridružio se: Čet Jul 26, 2012 3:51 pm
Lokacija: Uzice

Re: Priče iz GSPa

Postod becks89 » Ned Apr 02, 2017 10:44 am

Image

Poslato sa Huawei Honor 7 uz pomoć Tapatoka
BALKAN TRANSPORT - Portal posvećen javnom prevozu i prevoznicima na Balkanu!
Reklamiranje svih prevoznika i turističkih agencija do kraja godine na našem sajtu i facebook stranici je POTPUNO BESPLATNO!!!
Kontaktirajte na : marketing@balkantransport.net
Korisnikov avatar
becks89
Član
 
Postovi: 5515
Pridružio se: Sub Sep 29, 2012 8:16 pm
Lokacija: Beograd

PrethodniSledeća

Povratak na Diskusije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost