Logo

Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Sve što je vezano za autobuse, a ne spada u kategorije iznad.

Re: Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Postod Djole Pevcanin » Ned Jan 15, 2017 1:59 pm

Ćurdić ima samo raspale Mazove 103 od kojih možda 1 ili 2 radi grejanje. Sedišta kao da su od kartona jer nema ležaja zamalo da sam pao ali srećom išao sam samo do Kluza. Lui zato što ima samo polovnjake, bahate vozače i loše im je održavanje. Drago mi je da gledam one ik 112 koji se raspadaju, ali opet žao mi je Kobri i ona 2 propala Isobusa stara nekoliko godina. Sa Lu(d)i travelom imam iskustva jer sam se često vozio njihovim otpadima od manuelnih ik 103 koji su se često kvarili. Sećam se da je jednom bilo razbijeno staklo na vratima, a da ne pričam da su prokišanjavali, bili prljavi i bez grejanja. Vozači su nemarni mnogo brzo voze i prolaze kroz crveno kod škole u Kneževcu, dok Ćurdićevi mnogo vole da psuju. Eto razloga.
Zabaranjena je upotreba mojih fotografija u bilo koje svrhe bez moje saglasnosti.
Image
Korisnikov avatar
Djole Pevcanin
Član
 
Postovi: 867
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 8:51 pm
Lokacija: Beograd

Re: Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Sponzor

 

Re: Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Postod Kesha » Ned Jan 15, 2017 7:36 pm

Kakve to ležajeve imaju sedišta u MAZ-evima 103? Drago ti je što vidiš da se 112-ice Lui travela raspadaju? I kako to da ima samo polovnjake, kada je kupio i 112-ice koje si i sam spomenuo? Za održavanje se slažem, jeste loše, pa i ta Cobra sa linije 42 uopšte nije bila u sjajnom stanju, a sada je u neupotrebljivom. U 112-ice nisam skoro ulazio, pa i ne mogu komentarisati njihovo stanje, ali iskreno sumnjam da su u stanju raspadanja, al ajde da ne filozofiram mnogo.
Kesha
Član
 
Postovi: 1015
Pridružio se: Pon Nov 30, 2015 9:07 pm

Re: Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Postod gospodin dzo » Ned Jan 15, 2017 8:14 pm

Paaa ne znam tacno koje su goiste,ali one sa 611 su par dana pre nego sto su otisle imale oko 650 000 km...Nije malo...
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Re: Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Postod Djole Pevcanin » Ned Jan 15, 2017 8:21 pm

Kakva firma-takvi I autobusi

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
Zabaranjena je upotreba mojih fotografija u bilo koje svrhe bez moje saglasnosti.
Image
Korisnikov avatar
Djole Pevcanin
Član
 
Postovi: 867
Pridružio se: Sre Okt 26, 2016 8:51 pm
Lokacija: Beograd

Re: Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Postod Kesha » Pon Jan 16, 2017 12:05 am

gospodin dzo je napisao:Paaa ne znam tacno koje su goiste,ali one sa 611 su par dana pre nego sto su otisle imale oko 650 000 km...Nije malo...


Trebalo bi da su 2013. godište. Jes da rade i noćne linije, ali da pređu oko 650.000 kilometara za napune tri godine je stvarno mnogo, a to ujedno znači da sada imaju i preko 800.000, što mi se čini neverovatnim. Ako su stvarno prešle toliko, onda o njihovom stanju ne vredi diskutovati, imajući u vidu nemarnost Lui-a kada je održavanje u pitanju.
Kesha
Član
 
Postovi: 1015
Pridružio se: Pon Nov 30, 2015 9:07 pm

Re: Prevoznik sa najgorim voznim parkom.

Postod gospodin dzo » Pon Jan 16, 2017 6:41 pm

oko 700 km dnevno na 611,trosmenac...
Imali su oko 650 km na liniji i garaza..I nocni...
Odmaraju jedan dan nedeljno,znaci oko 250 000 godisnje..
Cuvam i usvajam zensku decu od 17-18 leta,po mogucstvu sa stranim drzavljanstvom :mrgreen:
gospodin dzo
Profesionalni vozač
 
Postovi: 4772
Pridružio se: Pon Dec 27, 2010 9:39 pm
Lokacija: Beograd

Prethodni

Povratak na Autobusi generalno

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju