Logo

Pogon Kosmaj i smena na 2/68

Teme o okupljanjima i druženjima forumaša.

Postod Stefan Bgd » Čet Jul 16, 2009 11:41 pm

igibgd je napisao:Realno ako je pitanje izbora između starog 1111 i novog 484, ovaj drugi je mlađi pa može da sačeka, tako da je izbor tvog tate bio dobar :) I ja bih izabrao legendu, naravno ovaj će tek da postane :D




Pa u pravu si! :)
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Sponzor

 

Postod Stefan Bgd » Čet Jul 16, 2009 11:45 pm

SAKIBOY je napisao:Stefane, pogledao sam obe reportaze i mogu ti reci da si to savrseno odradio, ja sam iskreno odusevljen, svaka cast. Sto se tice autobusa, odlican je, dobro ga odrzavaju i cuvaju ga, vidi se. Super je sve. :D



Hvala druže,trudio sam se da bude što bolje.Izuzetno mi je drago da se autobus sviđa i ljudima koji žive izvan Beograda.Veruj mi,velika mi je čast bila da odradim sve ovo,itekako vredi. :D :wink:
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod SAKIBOY » Pet Jul 17, 2009 12:01 pm

Nego sta, vredi svakako. Odlicno jos jednom. :wink: :D
Život je pun slučajnosti, pokušajte da iz polušanse napravite šansu koju ćete iskoristiti!
SAKIBOY
Član
 
Postovi: 2333
Pridružio se: Pon Jan 12, 2009 2:50 pm
Lokacija: Sremska Mitrovica

Postod Sloba » Pet Jul 17, 2009 1:21 pm

Super reportaža. Nego, jel to displej u kvaru pa piše samo Srbija ili vi to namerno?
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Postod Stefan Bgd » Pet Jul 17, 2009 2:01 pm

Hvala Slobo. :wink:
Ne,displej nije u kvaru,u potpunosti je ispravan,nego ovako je izgledao lepše i atraktivnije,da vidiš kako je samo pozitivne reakcije izazvao kod putnika i kolega na ostalim linijama(uostalom imali smo i ovu tablu sa natpisom linije i terminusom na šoferki,tako da tu nije bilo nikakve zabune niti problema). :) 8)
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Postod DraganNish » Pet Jul 17, 2009 2:04 pm

Stefan Bgd je napisao:Hvala Slobo. :wink:
Ne,displej nije u kvaru,u potpunosti je ispravan,nego ovako je izgledao lepše i atraktivnije,da vidiš kako je samo pozitivne reakcije izazvao kod putnika i kolega na ostalim linijama(uostalom imali smo i ovu tablu sa natpisom linije i terminusom na šoferki,tako da tu nije bilo nikakve zabune niti problema). :) 8)

Ima vise autobusa koji na displeju imaju natpis Srbija,uglavnom je vezano za GSP-ove autbouse na trocifrenim linijama,konrektno sam video par na 551,552 i 511 :)
Dobrodosli u Kambodzu
DraganNish
Član
 
Postovi: 1058
Pridružio se: Sub Apr 19, 2008 9:53 pm
Lokacija: NRJ-Nis

Postod Stefan Bgd » Pet Jul 17, 2009 2:35 pm

Da,tamo se to često viđalo...A možeš da nađeš i na ostalim linijama kada se uključuju ili isklučuju za garažu. :wink:
Ovo je bila prvenstveno moja ideja,reko' kada već imamo lep i nesvakidašnji bus,aj neka bude i jedinstven na liniji po natpisu 68 SRBIJA.I po meni je baš lepo ispalo na fotosima,a i uživo. 8)
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Prethodni

Povratak na Okupljanja forumaša

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost