Logo

Krug sa majstor Nedeljkom Spasenovicem na 17ici

Teme o okupljanjima i druženjima forumaša.

Re: Krug sa majstor Nedeljkom Spasenovicem na 17ici

Postod Stefan Bgd » Sre Okt 17, 2012 11:02 pm

Apsolutno nikakve veze klima uređaj nema sa "ugibanjem" prikolice... Razmislite malo, ljudi. :lol:
To je karakteristična osobina svih autobusa koji imaju motor smešten pozadi. Prvenstveno se javlja zbog toga što prikolica goni (gura) prednji deo autobusa, a između ostalog i zbog veće težine same prikolice (agregat i ostali sistemi...).
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13028
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Re: Krug sa majstor Nedeljkom Spasenovicem na 17ici

Sponzor

 

Re: Krug sa majstor Nedeljkom Spasenovicem na 17ici

Postod Sloba » Sre Okt 17, 2012 11:18 pm

Zato se treba dosetiti, pa staviti rezervoar na početku zgloba da drži balans. (Citta LEA) :wink:
Upotreba mojih fotografija u medijima, kao i u promotivne svrhe, nije dozvoljena bez moje pismene saglasnosti.

"Razvijena zemlja nije ona gde svaki čovek može da ima svoj auto. To je mesto gde se bogati voze javnim prevozom." - Enrique Penalosa
Korisnikov avatar
Sloba
Član
 
Postovi: 10781
Pridružio se: Čet Feb 07, 2008 6:45 pm
Lokacija: Novi Sad

Re: Krug sa majstor Nedeljkom Spasenovicem na 17ici

Postod profa_chb » Čet Okt 18, 2012 11:33 am

a obe klime kod 206ice su postavljene uz sam zglob da balansiraju :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Krug sa majstor Nedeljkom Spasenovicem na 17ici

Postod Nikola Pejasinovic » Čet Okt 18, 2012 2:54 pm

Stefan Bgd je napisao:Apsolutno nikakve veze klima uređaj nema sa "ugibanjem" prikolice... Razmislite malo, ljudi. :lol:
To je karakteristična osobina svih autobusa koji imaju motor smešten pozadi. Prvenstveno se javlja zbog toga što prikolica goni (gura) prednji deo autobusa, a između ostalog i zbog veće težine same prikolice (agregat i ostali sistemi...).


Hvala na odg. Bas sam se nasao u cudu (ja koji nista nzm o busevima) kakve veze klima ima sa ugibanjem.
danilo je napisao:Pa kad ti na tako nekoj jakoj liniji između dva privatnika (solaša) dođe lepo šihta isto solo, uuu ne da je milina, nego nema reči. Sauna i pena parti unutra, a sve češće imamo to zadovoljstvo na ulicama grada!
Nikola Pejasinovic
Član
 
Postovi: 1050
Pridružio se: Uto Jun 19, 2012 10:53 pm

Re: Krug sa majstor Nedeljkom Spasenovicem na 17ici

Postod Petar 535 » Čet Okt 18, 2012 8:49 pm

Nema veze sa time , ali sa motorom ima ....... i japanci , i 218 , ik ik206 , svi kojima je motor pozadi se prikolica spusti dole .
Korisnikov avatar
Petar 535
Član
 
Postovi: 3410
Pridružio se: Sub Jul 30, 2011 10:38 am
Lokacija: Novi Beograd , Beograd

Prethodni

Povratak na Okupljanja forumaša

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost