Logo

Božur, Podgorica

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz Crne Gore.

Postod garavi94 » Čet Feb 09, 2012 3:27 pm

simon voyages je napisao:samo kanis je mnogo bolji od bozura i po autobusima i ljubaznosti vozaca. Radi jedan moj prijatelju u bozuru na liniji hn-le i kaze da i nisu bas neki autobusi na toj liniji. Vecinom salju o3o3 i turske preradjene mb403

E sad ko je bolji ne znam,ja vise volim Bozur jer su vlasnsnici ljudi iz Crne Gore i sto se mene tice svu srecu i vise putnika im zelim,takodje i Kanisu ...Ali Bozur je nas !!! istina je da uglavnom idu 0303,a nekad posalju i pokojeg drukmilera ...zavisi sta je slobodno i ispravno ...I ja sam visi ljubitelj stare dobre 0303 nego Scanije Irizar ...
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Sponzor

 

Postod milan.nk » Pet Feb 10, 2012 2:33 am

Da se mi ne lazemo, dobre su Kanisove Skanije, ali Raso Kovacevic odlicno auta odrzava i jedan je od najboljih gazdi u CG... Bez obzira ko sta pricao po ovome forumu, to oni koji ga poznaju znaju, kao npr. kolega garavi94 i ja...
milan.nk
 

Postod garavi94 » Sub Feb 11, 2012 1:49 am

milan.nk je napisao:Da se mi ne lazemo, dobre su Kanisove Skanije, ali Raso Kovacevic odlicno auta odrzava i jedan je od najboljih gazdi u CG... Bez obzira ko sta pricao po ovome forumu, to oni koji ga poznaju znaju, kao npr. kolega garavi94 i ja...

Nisam ja rekao da Scanie nisu dobra auta,ali i Raso odrzava njegove autobuse extra i nas je zemljak tako da ce uvijek imati moju podrsku,i na njegovu stranu sam !
Sto se tice ljubaznosti vozaca,o tome necu da pricam jer vise lezim pod autobus,nego sto se vozim u njega ..vama putnicima svaka cast,ali nije sve tako crno kao sto pricate,svugdje ima bagre i fukare ali nisu svi isti ...pozz svima vozacima Bozura od mene i nek im je srecan put !
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod simon voyages » Sub Feb 11, 2012 7:51 pm

svaka cast bozuru a i gazdi, sto drzi tako dobre autobuse. Ali kanis je ipak kanis makar po meni za crnu skaniju i belu kupljenu od touringa to su autobusi 1 liga. Ali i bozur nije los. Gde im se nalaze garaze u podgorici?
simon voyages
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Ned Feb 05, 2012 6:28 pm
Lokacija: berane

Postod miham » Sub Feb 11, 2012 7:54 pm

mislim da je u Dajbabe..posle Montenegro petrol pumpe iz pravca Niksica ima skretanje i odatle ima par kilometara do Bozura..
miham
Mehaničar
 
Postovi: 3258
Pridružio se: Ned Dec 12, 2010 10:52 pm
Lokacija: Niksic,Montenegro

Postod garavi94 » Sre Feb 15, 2012 2:54 am

miham je napisao:mislim da je u Dajbabe..posle Montenegro petrol pumpe iz pravca Niksica ima skretanje i odatle ima par kilometara do Bozura..

Tako je Marko,ima nekih 4-5 km,do Bozura,tamo je garaza odnosno livada dje se parkiraju autobusi Montenego prevoz Pejovica,u blizini a na pocetak Dajbaba,nekih 1km od Montenegro petrol pumpe je Adriatic travel ....
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod garavi94 » Sre Mar 07, 2012 6:51 pm

Nacuo sam nesto,o nekom oduzimanju Bozurovog autobusa sa putnicima u Makedoniji,valjda neki njihov vozac nesto svercovao i 'panuo',pa dosao drugi po bus i putnike nije htio da vozi,gazdi ugasen telefon bio ...Sta se desavalo dalje znate li,forumasi?
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod arsenal » Čet Mar 08, 2012 3:34 pm

Bilo negdje po novinama- zalio se neki covjek cija je zena i dvoje malo djece bilo u tom busu, da su sofera zbog sverca uhapsili na granici, a onda je drugi sofer vratio bus u Skoplje i putnike ostavio na cjedilu.....
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod garavi94 » Čet Mar 08, 2012 9:16 pm

arsenal je napisao:Bilo negdje po novinama- zalio se neki covjek cija je zena i dvoje malo djece bilo u tom busu, da su sofera zbog sverca uhapsili na granici, a onda je drugi sofer vratio bus u Skoplje i putnike ostavio na cjedilu.....

Ja sam samo nacuo ovo sto sam napisao,nemam pojma sta je bilo ...bruka
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod milan.nk » Čet Mar 08, 2012 11:19 pm

Ne mogu da vjerujem ljudi, pa Raso je jedan od najboljih CG prevoznika... :shock:
milan.nk
 

Postod simon voyages » Pet Mar 09, 2012 11:22 am

to je kako znam njihov treci slucaj u prebacivanji i svercovanju robe ali neuspeli. Znam slicaj kad je uhvacen sofer na liniji le-hn svercovao cigare a tek tri dana radio u bozuru. A za ovo sam citao u novinama isto zbog svera cigara. Autobus mb 403 na liniji hn-skoplje. Nista novo sto se tice toga transporta. Desava se i to.
simon voyages
Član
 
Postovi: 77
Pridružio se: Ned Feb 05, 2012 6:28 pm
Lokacija: berane

Postod arsenal » Pet Mar 16, 2012 12:17 am

King Long.

Image

Uploaded with ImageShack.us
arsenal
Član
 
Postovi: 4270
Pridružio se: Pon Avg 04, 2008 2:16 pm
Lokacija: Tivat

Postod zekoliner » Sub Mar 17, 2012 12:39 pm

simon voyages je napisao:to je kako znam njihov treci slucaj u prebacivanji i svercovanju robe ali neuspeli. Znam slicaj kad je uhvacen sofer na liniji le-hn svercovao cigare a tek tri dana radio u bozuru. A za ovo sam citao u novinama isto zbog svera cigara. Autobus mb 403 na liniji hn-skoplje. Nista novo sto se tice toga transporta. Desava se i to.


Ti si ljubomoran prika pa ti milo sto ovako kazu... Samo da si zdravo,znamo sta Simonovi vozaci rade
Korisnikov avatar
zekoliner
Član
 
Postovi: 28
Pridružio se: Sre Sep 28, 2011 8:37 pm

Postod garavi94 » Ned Mar 18, 2012 2:54 pm

zekoliner je napisao:
simon voyages je napisao:to je kako znam njihov treci slucaj u prebacivanji i svercovanju robe ali neuspeli. Znam slicaj kad je uhvacen sofer na liniji le-hn svercovao cigare a tek tri dana radio u bozuru. A za ovo sam citao u novinama isto zbog svera cigara. Autobus mb 403 na liniji hn-skoplje. Nista novo sto se tice toga transporta. Desava se i to.


Ti si ljubomoran prika pa ti milo sto ovako kazu... Samo da si zdravo,znamo sta Simonovi vozaci rade

hahaha.....Neka,ne vucite me za jezik !:P
vozicu ti, al s putnicima ne razgovaram ...
garavi94
Član
 
Postovi: 1039
Pridružio se: Pet Apr 22, 2011 5:15 pm
Lokacija: za volanom ...

Postod arandjelovic » Ned Mar 18, 2012 3:52 pm

Benzinska pumpa na Cetinju - prva slika. Druga na izlazu iz Budve :arrow:
Image
Image
Korisnikov avatar
arandjelovic
Član
 
Postovi: 1823
Pridružio se: Uto Mar 13, 2012 11:09 pm
Lokacija: Velika Plana - Podgorica

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz Crne Gore

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju