Logo

Autotransportno, Pirot

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Autotransportno, Pirot

Postod tutisa » Uto Jul 05, 2016 7:20 pm

Bio sam u Autotransportno ulazio sam u upravnu zgradu gledao sam trazio sam slike slike nema sve je prazno ostali su regali i razbacane karte koje sam skenirao i zakacio na ovaj forum i ja sam voleo da dodjem do par slika i da skeniram i da postavim na forum ali bezuspesno tosu lopovi pkrali tako nesto kao daim slike mnogo znace.
tutisa
Član
 
Postovi: 173
Pridružio se: Uto Okt 11, 2011 8:47 am
Lokacija: pirot

Re: Autotransportno, Pirot

Sponzor

 

Re: Autotransportno, Pirot

Postod Aleks_BGD » Uto Jul 05, 2016 9:12 pm

A bivsi direktori,vozaci,portiri???
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Autotransportno, Pirot

Postod Nibus-ja » Sre Jul 06, 2016 4:45 pm

Алекс, ако не можеш да помогнеш немој да компликујеш, сад ћу ја да палим кола и терам 150км и плус да чекам радове на источном краку коридора 10 у оба смера само због тога да погледам у фирму шта је остало од слика, довољно је што сам понудио помоћ око скенирања. Генерални директор и касније власник Бобан ШИПА Станчић је у затвору, Зоран Ћирић директор путничког саобраћаја је у Ниш-експресу, директор теретног саобраћаја, како се зваше, ПЕДА, му је био надимак ако се добро сећам, помогни ми тутиша и шта је са њим :?: Возачи, већина у пензији или код новонасталих приватника и по шпедицијама


Тутиша, ако у згради нема ништа онда можемо да дигнемо руке, а да ли има по осталим зградама, гаражама нешто, јел познајеш неког у ЗМВ-турсу, МАКСА-турс можда се код њих нешто задржало пошто они користе гараже сад :?:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Autotransportno, Pirot

Postod negas » Čet Jul 07, 2016 2:09 am

Nibus-ja je napisao:Алекс, ако не можеш да помогнеш немој да компликујеш, сад ћу ја да палим кола и терам 150км и плус да чекам радове на источном краку коридора 10 у оба смера само због тога да погледам у фирму шта је остало од слика, довољно је што сам понудио помоћ око скенирања. Генерални директор и касније власник Бобан ШИПА Станчић је у затвору, Зоран Ћирић директор путничког саобраћаја је у Ниш-експресу, директор теретног саобраћаја, како се зваше, ПЕДА, му је био надимак ако се добро сећам, помогни ми тутиша и шта је са њим :?: Возачи, већина у пензији или код новонасталих приватника и по шпедицијама
Тутиша, ако у згради нема ништа онда можемо да дигнемо руке, а да ли има по осталим зградама, гаражама нешто, јел познајеш неког у ЗМВ-турсу, МАКСА-турс можда се код њих нешто задржало пошто они користе гараже сад :?:


Šta radi on u Niš-ekspresu? Dao verovatno neke relacije pa dobiuo nagradu :D :wink: Zašto je gazda u ćorci zbog ATP-a?
negas
Diplomirani mašinski inženjer - master
 
Postovi: 7440
Pridružio se: Pon Feb 11, 2008 3:52 pm

Re: Autotransportno, Pirot

Postod Nibus-ja » Pet Jul 08, 2016 8:11 pm

да, због АТП-а
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Autotransportno, Pirot

Postod Miki Machak » Čet Feb 09, 2017 11:50 am

Nađo na netu ovu sliku Neobus Kasandra nekad davno u Autotransportno Pirot sad pošto nema više firme ne znam kakva je sudbina ovog autobusa
Image
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Autotransportno, Pirot

Postod Nibus-ja » Čet Feb 09, 2017 5:09 pm

Мики, друже, пази овако, прво није ово касандра, касандра је необус са дуплим југо фаровима иначе шасија мерцедес О-404 15-РХД пошто сам са овог подручја мало их боље познајем пиротске жутаће некадашње, ево и слике


Image


Овај необус што си ти окачио ГБр-191, је АУТОКАРОСЕРИЈА - НЕОБУС, е сад да ли је 29.120 ВТ или 30.120 ВТ давно је било не сећам се више а било их је 3 комада, поред малопре поменутог и ГБр-192 и ГБр-193 у саставу Пиротског АутоТранспортног, са слике необус је завршио у ЗМВ турсу наравно Пирот, сад ћу да те подсетим често је био ангажован у последње време на превозу радника на коридору-10 ми га зовемо на ауто-пут за Пирот, могао си да га видиш код села Чифлик, где се ради(о) још један вијадукт мост, други необус је завршио у Нишу, СМАРТ-травел паркиран био код НИ-турса тада је био префарбан у зелену боју добио задњу светлосну групу од туризма исто као и необус у ЗМВ-у, повремено га је узимао СИМПЛОН-Загужане за БИС поласке, затим га купује МАРИО-транс такође из НИШ, необус се фарба у неку нежнију плаву боју, потом га купује ЕУРОМАГНЕТ из Ћићевца и фарба у белу боју и лепи своју колор-шему са плавим деловима и на крају овај необус завршава у Алексинцу код ПАУНОВИЋА и од тада га више нисам видео, и остаје трећи необус који је после пиротске шеме и беле боје префарбан у тамно плаву боју, добија НИБУС-светлосну задњу групу и завршава код превозника РОМАНСА из Калне(место између Пирота и Књажевца за оне који не знају), и од тада појма немам шта је са њим :wink:
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Prethodni

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju