Logo

NAVAK - Nacionalna vozacka akademija

Slike i rasprave o automobilima.

Postod LKW » Čet Nov 19, 2009 11:22 pm

sasa-74 je napisao:ma znamo mi put do Grčke nego ne znamo gde su rupe pa nam in on lepo prezentuje na kom kilometru da obratimo pažnju i gde da sipamo jeftino gas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


+Uci nas osnovama bezbedne voznje i PSP-a :)
Korisnikov avatar
LKW
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 11:02 pm
Lokacija: BEOGRAD

Sponzor

 

Postod milos265 » Pet Nov 20, 2009 6:46 pm

LKW je napisao:
civijas je napisao:Dok ne prilagode cene nasim uslovima dzabe im pos'o... Cimer i ja smo se zagrejali za to, i kada sam nazvao da se raspitam za cenu, dobio sam informaciju da je jednodnevni trening od 4 sata 16800, a od 8 sati negde oko 27000 dinara... Sto je mnogo, mnogo je... Skuplje 4 sata nego cela obuka za B... :evil: :evil: :evil:

Hahhaahaha,27HILJADA,pa jel su oni pri svesti :?: :?: Kao da ne zive u Srbiji,ovde ljudi crnce po mesec dana za te pare,i jos je dobro ako dobiju to na kraju meseca,a i ovi sto imaju kesa nisu ludi da bacaju pare,da ih tamo obucavaju neki nadri-instruktori,koji uz to nemaju predjenih 2000km,a onaj Alvirovic kad pocne da moralise,zeludac mi se okrene.
Ma uostalom nek rade sta hoce,samo nece se leba najesti ako ne spuste te cene,niko nema pare za bacanje.......

Najesce se oni 'leba brate moj, jos kako! Drzava je sa njima u prici, novi zakon je tu, naterace firme da koriste taj njihov poligon i sve ce to opet po ledjima radnicke, da ne kazem soferske klase :twisted: :twisted: :twisted:
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod joza » Pet Nov 20, 2009 11:00 pm

Svaka cast milose, naravno pa nebi on to pravio bezveze, nego sve su to dilovi sa politikom. Tući ć oni lovu, nebrinem se ja za njih.
Korisnikov avatar
joza
Član
 
Postovi: 1133
Pridružio se: Čet Dec 25, 2008 1:54 am
Lokacija: Backa Palanka

Postod LKW » Pet Nov 20, 2009 11:35 pm

Pa sad ce i ove postojece auto skole morati da izvrse debelu reorganizaciju,a pola ce verovatno da se zatvori jer su katastrofa,ali stvarno katastrofa,vozila su im mahom tehnicki neispravna i neodgovarajuca za te kategorije.
Siguran sam da ove gore navedene pare niko normalan nece da im da,ali sto kaze kolega,dzava ce sve to lepo da izregulise,sto i ne cudi jer kroz istoriju drzava radi protiv naroda,a ne za narod,pa uvek neki diletanti izigravaju autoritete u ovom jadnom drustvu!
Jezivo :!:
Korisnikov avatar
LKW
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 11:02 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod milos265 » Sub Nov 21, 2009 6:53 am

joza je napisao:Svaka cast milose, naravno pa nebi on to pravio bezveze, nego sve su to dilovi sa politikom. Tući ć oni lovu, nebrinem se ja za njih.

Tu ce se lova uzimati na onim dodatnim obukama koje ce firme morati jednom u pet godina da organizuju za svoje vozace a oni su jedini koji ce to raditi, plus testiranja razna, promocije novih modela itd. Love koliko ti dusa hoce.
milos265
Profesionalni vozač
 
Postovi: 5248
Pridružio se: Uto Mar 04, 2008 8:43 pm
Lokacija: BEOGRAD

Postod LKW » Sub Nov 21, 2009 1:09 pm

Sad se setih,dali oglas pre par meseci za instruktora,uslovi su bili B kategorija i velika ljubav prema automobilima i saobracaju..hehe osecam da se javilo njih mali milion :)
Korisnikov avatar
LKW
Član
 
Postovi: 269
Pridružio se: Uto Dec 09, 2008 11:02 pm
Lokacija: BEOGRAD

Re: NAVAK - Nacionalna vozacka akademija

Postod profa_chb » Uto Okt 16, 2012 9:52 am

je l' ide neku u subotu da testira FIAT 500L? zvali su me neki odavde, ali nisam slobodan taj dan :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: NAVAK - Nacionalna vozacka akademija

Postod Mickey » Uto Okt 16, 2012 11:13 am

ja mislim da je u pitanju nedelja, 21.
Mickey
Član
 
Postovi: 3164
Pridružio se: Sub Jul 26, 2008 10:30 pm
Lokacija: Beograd

Re: NAVAK - Nacionalna vozacka akademija

Postod Ratomir » Pet Mar 14, 2014 10:59 pm

Image
Ratomir
Član
 
Postovi: 1629
Pridružio se: Sub Mar 30, 2013 6:10 pm
Lokacija: Батаjница, Београд.

Prethodni

Povratak na Automobili

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju