Logo

Niš-ekspres, Niš (6)

Fotografije voznih parkova i rasprave o prevoznicima iz južne Srbije.

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Pet Feb 19, 2021 2:06 am

Nibus-ja je napisao:Е ово за грејање те је неко дебело слагао, нису аутобуси уопште ладни, све што се вози на перону је упаљено и ради у месту, одговорно тврдим јер сам свако јутро на станици

Na peronu i možda, a po Kladovo, Suboticu i td kad imamo gore pauzu po sat dva moramo da gasimo buseve zbog "potrošnje" pa za to vreme sedimo po kafićima i trošimo pare jer se bus ohladi za čas i posle opet zagrevaj bus pa na peron...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Sponzor

 

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Pet Feb 19, 2021 8:35 pm

Miki Machak je napisao:
Nibus-ja je napisao:Е ово за грејање те је неко дебело слагао, нису аутобуси уопште ладни, све што се вози на перону је упаљено и ради у месту, одговорно тврдим јер сам свако јутро на станици

Na peronu i možda, a po Kladovo, Suboticu i td kad imamo gore pauzu po sat dva moramo da gasimo buseve zbog "potrošnje" pa za to vreme sedimo po kafićima i trošimo pare jer se bus ohladi za čas i posle opet zagrevaj bus pa na peron...

A znas sta je sledece,sledece je ogranicenje potrosnje na famoznih 23-24 litara sto nema ali nema teoretske sanse da ispunis i onda sve sto potrosi vise ide na odbijanje.
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Pet Feb 19, 2021 9:16 pm

#313
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Pet Feb 19, 2021 10:04 pm

Aleks_BGD je napisao:
Miki Machak je napisao:
Nibus-ja je napisao:Е ово за грејање те је неко дебело слагао, нису аутобуси уопште ладни, све што се вози на перону је упаљено и ради у месту, одговорно тврдим јер сам свако јутро на станици

Na peronu i možda, a po Kladovo, Suboticu i td kad imamo gore pauzu po sat dva moramo da gasimo buseve zbog "potrošnje" pa za to vreme sedimo po kafićima i trošimo pare jer se bus ohladi za čas i posle opet zagrevaj bus pa na peron...

A znas sta je sledece,sledece je ogranicenje potrosnje na famoznih 23-24 litara sto nema ali nema teoretske sanse da ispunis i onda sve sto potrosi vise ide na odbijanje.



Е па Мики, ајд док још има паре да скупимо за катанац и да окачимо на фирму, дај да све стане пошто се само паметује против ниш-експреса, ево јавно дајем 1000динара, ајд да видим ко још овако мисли и ко ће да ти се придружи и за колико дана ће возачи експресно да напусте ЕКСПРЕС. Кад будете решили ево од мене прилог обећано.

У Скопљу, због ригорозног поштовања превентивних мера услед короне, за све превознике важи а иначе је пуста станица се продаје за поласке по 25 карата па аутобуси иду попуњени са пола капацитета. С тим у вези вероватно је да, НИШ-ЕКСПРЕС уводи нове СВАКОДНЕВНЕ поласке БЕОГРАД :arrow: СКОПЉЕ 07:05; 11:20 и 23:15 часова и обратно СКОПЉЕ :arrow: БЕОГРАД у 07:45; 13:10 и 20:30 часова.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Aleks_BGD » Pet Feb 19, 2021 10:39 pm

Nibus-ja je napisao:Е па Мики, ајд док још има паре да скупимо за катанац и да окачимо на фирму, дај да све стане пошто се само паметује против ниш-експреса, ево јавно дајем 1000динара, ајд да видим ко још овако мисли и ко ће да ти се придружи и за колико дана ће возачи експресно да напусте ЕКСПРЕС. Кад будете решили ево од мене прилог обећано.

Nibuse ne vozis,nisi na drumu kao mi i ne mozes da razumes politiku privatnih firmi.Niko ovde ne pljuje Nis Ekspres samo ti kazem da to tako ide,svidelo se tebi to ili ne.
A to da sve stane?Pa sta moze i da krene kad je sve i stalo...95% linija koje su ranije isle ne ide!Sta tu ima vise da se polemise?!
Aleks_BGD
Profesionalni vozač
 
Postovi: 14875
Pridružio se: Čet Dec 04, 2008 9:00 pm
Lokacija: Белград

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Sub Feb 20, 2021 12:48 am

Ebo sve svoje pa to nisu novi polasci, to su stari polasci za Skoplje i iz Skoplja koji su samo ponovo aktivirani.
Ti se polasci mahom pune usput Bujanovac, Vranje, Han i Leskovac iz Skoplja obično i bude 20-ak ljudi plafon osim kad nareči grupa.
Treba da aktivira i Pančevo i Šabac i mnogo linija ali to kad dođe na red, a vide da nema ko da vozi shvatiće neke stvari...
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Sub Feb 20, 2021 10:31 am

#325
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod mate » Ned Feb 21, 2021 9:38 am

Miki Machak je napisao:Ebo sve svoje pa to nisu novi polasci, to su stari polasci za Skoplje i iz Skoplja koji su samo ponovo aktivirani.
Ti se polasci mahom pune usput Bujanovac, Vranje, Han i Leskovac iz Skoplja obično i bude 20-ak ljudi plafon osim kad nareči grupa.
Treba da aktivira i Pančevo i Šabac i mnogo linija ali to kad dođe na red, a vide da nema ko da vozi shvatiće neke stvari...


Malo sam bacio oko na vašu raspravu. Ljudi moji situacija je takva svugdje, uzmite kooperanta Nišekspresa, Čazmatrans, koji je gigant u HR (i trenutno jedina firma koja je u 100% domaćem vlasništvu), dobar dio vozača je otišao na kamion, jer se desi u mjesec dana da čovjek odradi dan-dva, od inozemstva vozi se trenutno samo Frankfurt via Podravina 2x tjedno, još kod nas je na snazi ***CENZURISANO*** ograničenje od popunjenosti busa 40 % kapaciteta, tako da situacija je daleko od idealne. Nadamo se samo da će proljeće donjet popuštanje mjera, te da će se i granice postupno otvoriti, da se i linijski promet normalizira, skoro pa godinu dana kako NE ne vozi Zagreb, mislim da je Setra S415 GT zadnja vozila (7 iz BG, 14 iz ZG).
mate
Član
 
Postovi: 17517
Pridružio se: Čet Jun 11, 2009 9:42 pm
Lokacija: Slavonski Brod

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Ned Feb 21, 2021 12:04 pm

Miki Machak je napisao:Ebo sve svoje pa to nisu novi polasci, to su stari polasci za Skoplje i iz Skoplja koji su samo ponovo aktivirani.
Ti se polasci mahom pune usput Bujanovac, Vranje, Han i Leskovac iz Skoplja obično i bude 20-ak ljudi plafon osim kad nareči grupa.
Treba da aktivira i Pančevo i Šabac i mnogo linija ali to kad dođe na red, a vide da nema ko da vozi shvatiće neke stvari...


A док не буде тако као што кажеш ево још нових полазака:

05:50 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ПРОКУПЉЕ :arrow: КУРШУМЛИЈА :arrow: ПРОЛОМ БАЊА

09:30 часова БЕОГРАД :arrow: ЈАГОДИНА :arrow: ЋУПРИЈА :arrow: ПАРАЋИН :arrow: РАЖАЊ :arrow: АЛЕКСИНАЦ :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

10:15 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

19:00 часова БЕОГРАД :arrow: ЈАГОДИНА :arrow: ЋУПРИЈА :arrow: ПАРАЋИН :arrow: РАЖАЊ :arrow: АЛЕКСИНАЦ :arrow: НИШ

20:00 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Ned Feb 21, 2021 11:45 pm

#326
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Miki Machak » Pon Feb 22, 2021 12:31 am

Nibus-ja je napisao:
A док не буде тако као што кажеш ево још нових полазака:

05:50 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ПРОКУПЉЕ :arrow: КУРШУМЛИЈА :arrow: ПРОЛОМ БАЊА

09:30 часова БЕОГРАД :arrow: ЈАГОДИНА :arrow: ЋУПРИЈА :arrow: ПАРАЋИН :arrow: РАЖАЊ :arrow: АЛЕКСИНАЦ :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

10:15 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

19:00 часова БЕОГРАД :arrow: ЈАГОДИНА :arrow: ЋУПРИЈА :arrow: ПАРАЋИН :arrow: РАЖАЊ :arrow: АЛЕКСИНАЦ :arrow: НИШ

20:00 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

Novo je tu samo što 24-ka u 10:15 ide za Bujanovac ili će da daje vezu ovome u 09:30 iz Beograda pošto je polazak registrovan Beograd-Niš-Prokuplje-Beloljin, a Bujanovački što svraća sve redom u 09:30 je Beograd-Niš-Bela Zemlja-Vitina.
Razgraniči već jednom termin "novi" i polazak koji je bio zamrznut zbog ove situacije pa se sad ponovo aktivira.
Miki Machak
Član
 
Postovi: 838
Pridružio se: Pon Jan 23, 2017 8:51 pm
Lokacija: Niš, Čalije

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Nibus-ja » Pon Feb 22, 2021 3:43 pm

Stefan9234 je napisao:#326
Image



Гага-ЦАЦИ из Лесковац :wink:



Miki Machak je napisao:
Nibus-ja je napisao:
A док не буде тако као што кажеш ево још нових полазака:

05:50 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ПРОКУПЉЕ :arrow: КУРШУМЛИЈА :arrow: ПРОЛОМ БАЊА

09:30 часова БЕОГРАД :arrow: ЈАГОДИНА :arrow: ЋУПРИЈА :arrow: ПАРАЋИН :arrow: РАЖАЊ :arrow: АЛЕКСИНАЦ :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

10:15 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

19:00 часова БЕОГРАД :arrow: ЈАГОДИНА :arrow: ЋУПРИЈА :arrow: ПАРАЋИН :arrow: РАЖАЊ :arrow: АЛЕКСИНАЦ :arrow: НИШ

20:00 часова БЕОГРАД :arrow: НИШ :arrow: ЛЕСКОВАЦ :arrow: ВЛАДИЧИН ХАН :arrow: ВРАЊЕ :arrow: БУЈАНОВАЦ

Novo je tu samo što 24-ka u 10:15 ide za Bujanovac ili će da daje vezu ovome u 09:30 iz Beograda pošto je polazak registrovan Beograd-Niš-Prokuplje-Beloljin, a Bujanovački što svraća sve redom u 09:30 je Beograd-Niš-Bela Zemlja-Vitina.
Razgraniči već jednom termin "novi" i polazak koji je bio zamrznut zbog ove situacije pa se sad ponovo aktivira.



Мики, у фирму позови па њима реци да разграниче, они су написали "нови" ја само преносим шта је написано.
Image
Korisnikov avatar
Nibus-ja
Član
 
Postovi: 12462
Pridružio se: Uto Feb 12, 2008 5:15 pm
Lokacija: Ниш / Niš / Nis-Serbia

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Pavke8137 » Pon Feb 22, 2021 7:11 pm

Premijerno po povratku polaska za Skoplje u 7:05 :)

323 na liniji Beograd :arrow: Niš :arrow: Bujanovac :arrow: Skoplje
Image
Image
Korisnikov avatar
Pavke8137
Član
 
Postovi: 3916
Pridružio se: Uto Jun 25, 2019 5:06 pm

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Stefan9234 » Pon Feb 22, 2021 11:56 pm

#351
Image
Korisnikov avatar
Stefan9234
Član
 
Postovi: 32685
Pridružio se: Sub Mar 11, 2017 10:03 pm
Lokacija: Београд

Re: Niš-ekspres, Niš (6)

Postod Pavke8137 » Uto Feb 23, 2021 9:05 pm

324 na liniji Beograd :arrow: Niš :arrow: Bujanovac :arrow: Skoplje
Image
Image
Korisnikov avatar
Pavke8137
Član
 
Postovi: 3916
Pridružio se: Uto Jun 25, 2019 5:06 pm

PrethodniSledeća

Povratak na Prevoznici iz južne Srbije

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Autoprevoz GM, Google Adsense [Bot], propalipilot i 4 gostiju