Logo

Nikola_4217

Sekcija za predstavljanje članova.
Pre nego što počnete da pišete na Forumu, Vaša je dužnost da se ovde predstavite! Otvorite novu temu sa nazivom Vašeg korisničkog imena i napišite Vaše ime, koliko godina imate i Vaše zanimanje.

Re: Nikola_4217

Postod Daree » Sub Feb 15, 2014 12:17 am

to je vertovatno majstor Nedja Nekad je duzio 5843
Daree
Član
 
Postovi: 2858
Pridružio se: Pon Mar 07, 2011 10:22 pm

Re: Nikola_4217

Sponzor

 

Re: Nikola_4217

Postod Nikola_4217 » Pon Jan 23, 2017 11:02 pm

Ako me se iko vise seca,posle nekoliko godina mirovanja,navratio sam da vidim sta ima i ovde i mogu vam reci lepo se razvija sva ova prica...malo sam se odaljio od autobusa u medjuvremenu,polozio C,E kat pa sam se primakao kamionima..vozim vec par godina i tako sve u svemu nije lose :D Zeleo bih da pozdravim sve forumase i nadam se dobrom druzenju,kao "u prvom poluvremenu" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Re: Nikola_4217

Postod Aleksandar97 » Pon Jan 23, 2017 11:41 pm

Dobrodošao nazad. :D
Korisnikov avatar
Aleksandar97
Član
 
Postovi: 1138
Pridružio se: Sub Mar 07, 2015 9:59 pm

Re: Nikola_4217

Postod profa_chb » Uto Jan 24, 2017 12:27 am

Dobro došao nazad! :D

Gde voziš, ako nije tajna?
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Nikola_4217

Postod SGB » Uto Jan 24, 2017 1:03 am

Хо хо, гутен таг, цверглан цухтер! :mrgreen: Како је у Чернобилу? :D
becks89 o Niš Ekspresu je napisao:Već smo utvrdili da ne postoji na planeti nešto slično.
SGB
Član
 
Postovi: 2077
Pridružio se: Čet Sep 01, 2011 1:03 pm
Lokacija: Zemun

Re: Nikola_4217

Postod Nikola_4217 » Uto Jan 24, 2017 2:35 pm

Guten tag :D Pa izmeio sam par firmica do sada..vozio sam u nekom diskontu pica lokalno tu,pa onda u delhaize-u (Maxi,Tempo i Shop&Go) cela Srbija,sada sam kod jednog privatnika vozi se kod nas i inostranstvo..neku noc sam dosao iz Ukrajine bas..sad mi se izgleda sprema Rusija mada nzm dal da idem nisam bas odusevljen : :? :? bilo je par puta za CG do sad da sam isao i tako..lepe turice..ima kamione i kombije pa po potrebi vozim..
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Re: Nikola_4217

Postod profa_chb » Uto Jan 24, 2017 10:49 pm

Nemoj samo neke Mongolke da navučeš :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Nikola_4217

Postod Nikola_4217 » Uto Jan 24, 2017 10:56 pm

Hahahahha necu valjda dotle ici hahaha :D
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Re: Nikola_4217

Postod profa_chb » Uto Jan 24, 2017 10:56 pm

Ima njih i ovde :wink: :mrgreen:
profa_chb
Mašinski inženjer
 
Postovi: 14067
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 10:28 pm
Lokacija: Beograd

Re: Nikola_4217

Postod Nikola_4217 » Uto Jan 24, 2017 11:20 pm

Nisam nigde vise stoperki video nego kroz Rumuniju....sad s jedne strane mislim se sta da stajem kad se necemo razumeti,a s druge strane mozda ona oce da pricamo ovim "univerzalnim" jezikom :mrgreen: :mrgreen: za sad ih ipak prepustim nekom drugom haha :D
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Re: Nikola_4217

Postod Nikola_4217 » Čet Feb 09, 2017 8:52 pm

Evo dodjoh sinoc sa jedne "lokal ture"..Ekspres Danilovgrad :D

Image

Slika iz N.Varosi...mrtva '45ica'.....
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Re: Nikola_4217

Postod Сале# » Pet Feb 10, 2017 12:27 am

45?
Сале#
Član
 
Postovi: 416
Pridružio se: Ned Jan 22, 2017 7:56 pm

Re: Nikola_4217

Postod Nikola_4217 » Pet Feb 10, 2017 12:31 am

45 minuta pauza izmedju 2 vremena upravljanja od po 4 ipo sata...krenuo iz Danilovgrada i dosao u Novu Varos,istekao prvi period...tu popio kavu i gas kuci...:)
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

Re: Nikola_4217

Postod Stefan Bgd » Pet Feb 10, 2017 4:44 am

Eh taj put za Crnu Goru i čuvena Ibarska... Prilično naporan, ali i uvek interesantan. Da si imao još malo vremena do pauze, pa da istu iskoristiš na Zlatiboru, to bi bila prava stvar. :)
Fandjo Bgd,autobusi su zakon!!!
Korisnikov avatar
Stefan Bgd
Student mašinstva
 
Postovi: 13030
Pridružio se: Pon Mar 03, 2008 11:58 am
Lokacija: Beograd,Bezanijska kosa

Re: Nikola_4217

Postod Nikola_4217 » Pet Feb 10, 2017 1:13 pm

U pravu si Stefi 100%..celim putem moras dobro da pazis ima svakakvih po putu..seku,ulecu u makazice,da te izgura s puta al mora da te obidje...i kad obidje onda vozi cak i sporije od mene.....Na Zlatibor stajem kad idem dole...ili kod Loje ili Borova glava...tu odmorim i do Danilovgrada ne stajem :D Deonica od Zlatibora do Nove Varosi je malo nezgodnija zbog jakih krivina oko Kokinog Broda sto se tice Srbije,a kroz CG Crkvine su malo opasnije jer usled nepaznje moze lako da dodje do pregrevanja kocnica jer je nizbrdica jako dugacka..tu su i oni nesretni Rumuni izginuli pre neku godinu kad je vozac autobusa ispravio krivinu posle tunela pa sleteo u Moracu...a sam kanjon morace mi je vise izvikan nego opasan...sasvim je ok...Samo lagano i svuda se stize :)
Image Image Image ImageImage
Korisnikov avatar
Nikola_4217
Član
 
Postovi: 2420
Pridružio se: Sre Jul 06, 2011 8:11 pm
Lokacija: Stari Banovci

PrethodniSledeća

Povratak na Članovi, predstavite se!

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju