Izmena u redu vožnje važi od danas, ponedeljka 23.11.2015.god. Izmene su izvršene na sledeći način:
Linija 1 (Korićani) Kozujevo – Korman (Botunje)
Iz Kozujeva:
Polazak u 8,05 iz Kozujeva polazi iz Korićana
Polazak u 12,20 na 12,25
Polazak u 18,15 iz Kozujeva polazi iz Korićana
Polazak u 20,20 na 20,15
Iz Botunja:
Polazak u 21,10 na 21,00
Linija 10 Erdeč – Maršić
Iz Erdeča:
Polazak u 6,05 na 6,00
Polazak u 7,15 na 7,00
Polazak u 7,40 na 7,30
Iz Maršića:
Polazak u 8,50 na 8,30
Linija 13 Male Pčelice- Teferič (Trmbas)
Iz Trmbasa:
Polazak u 5,10 na 5,00
Polazak u 21,10 na 21,00
Linija 15 Korićani – Šumarice (Drača)
Iz Korićana (za subotu):
Polazak u 22,10 na 22,15
Linija 17 Baljkovac – Dom starih
Iz Baljkovca:
Polazak u 5,45 na 5,50
Linija 25 Erdeč – Šumski raj
Iz Erdeča:
Polazak u 6,50 na 6,45
Polazak u 8,35 na 8,15
Polazak u 14,50 na 14,35
Novi polazak u 16,05
Polazak u 17,00 na 17,30
Iz Šumskog raja:
Polazak u 6,10 na 6,05
Polazak u 9,20 na 9,05
Polazak u 15,30 na 15,20
Novi polazak u 16,45
Polazak u 18,00 na 18,15
Linija 609 Kragujevac – Grbice – Pajazitovo – Mala Vrbica
Iz Kragujevca:
Polazak u 11,45 na 11:30
Polazak u 14,15 na 13,10
Polazak u 15,45 na 15:30
Iz Pajazitova:
Polazak u 12:40 na 12:15
Polazak u 15:00 na 14:00
Linija 600 Kragujevac – B.Sugubiba – Prvi rakalj
Iz Kragujevca:
Polazak u 5:30 na 5,10
Polazak u 16,30 na 15:15
Od Prvog raklja:
Polazak u 6,20 na 6,00
Polazak u 17,00 na 16,00
(Foto: MARKO 89, Autobusi.NET)